Jump to content

WTS Gold :)


cRuis3r

Recommended Posts

ma sisa nije teo kaze nick nikad da ga ne bi gankovali ><

E cek,cek imam jeden screen gde te gankujem u Av ;p

Sad ces da vidis ...

EDIt: ili bar mislim da si to ti, ako si ti isao kao healbot genjru pre onda si to ti sigurno ... idem da trazim.

Edited by coll

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

btw, dok je kole grindovao winterspring hteo sam da ga nadjem, ajel sam znao da je tamo nonstop ... bezuspesno, jedino sam nabasao par puta za redom na nekog gnome warra koji je tam grindovao yetije :)

Ahhh those days of sm!

Edited by coll

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

nop not me mada ja mislim da sam te gankovo jednom u wpl-u ali si nesto promenio nick bio posle pa nisi teo kazes ne secam se vise

ja na sm-u navuko rank5 kad su tek ubacili rankovanje i to outdoor pvpom i onda sam pao na rank2 lagano posto su bgroundovi smarali oprako u poredjenju sa outdoor pvpom a kad su ubacili bgove vise niko nije teo outdooruje i zvali su me gankerom kad sam to radio

sad sam opet poceo pvpujem malo ali posle migracije na magtheridon a ti vise nisi tu a i genjuro vise ne igra :]

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Skoro svo vreme na Sm sam imao nick Kremilek ;p Troll Warr, puno ljdi me mesalo sa Mihawkom, mada je on u to vreme imao dosta bolji equip (spinal reaper -> in thet time I win button) Nije bilo puno Troll Warriora :)

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

rasprava je sasvim zdrava i opustajuca to sto kily ti i mnogi drugi ne mozete da napravite razliku izmedju zdravog offtopika i gluposti koje vi pisete je druga stvar.

nego killy jesi upgrejdao onaj devout ?

Edited by mohican

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

rasprava je sasvim zdrava i opustajuca to sto kily ti i mnogi drugi ne mozete da napravite razliku izmedju zdravog offtopika i gluposti koje vi pisete je druga stvar.

nego killy jesi upgrejdao onaj devout ?

magovi ne nose devout nube ....

i stvarno bi mogao da prekines da kenjas i seres ljudima

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...