Jump to content

Alan Ford


Recommended Posts

Posto sam u zadnjih par meseci poceo redovno da kupujem Alan Ford-a interesuje me da li neko zna gde na netu mogu da se nadju stariji brojevi pre svega brojevi izmedju 1984-1990 godine. ili da li neko prodaje te stare brojeve... (necu da citam halooglase)

I da naravno ako neko zna neki dobar strip koji moze da se qpi kod nas? Ali mislim stvarno dobar a ne ova sranja koja nasi pisu ...

Link to comment
Share on other sites

Posto sam u zadnjih par meseci poceo redovno da kupujem Alan Ford-a interesuje me da li neko zna gde na netu mogu da se nadju stariji brojevi pre svega brojevi izmedju 1984-1990 godine. ili da li neko prodaje te stare brojeve... (necu da citam halooglase)

Potra

Link to comment
Share on other sites

I definitivno ako si ljubitelj Alana (oprosti) forda... MaxMagnus je idealan strip za tebe, jer, naime, radili su ga isti prokletnici :D

Veoma zarazno i kulminativno shtivo koje te ostavlja nasmejanog na duzhe vreme.. btw. imam sve papirne komade istog, ali ne dam :D (to vetj ima neku neprocenljivu muzejsku vrednost:)

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

super a jel moze neko da mi napise tacnu adressu posto novi beograd poznajem k'o hong kong (nisam bio tamo ali kazu da za cas mozes da se izgubis :O )

do vera ti ide 67 od zelenog venca direkt... vero ne mozesh da promashish, a onda tamo pitash nekog ljubaznog chiku ili josh bolje ljubaznu tetu gde je grchko-kiparska pijaca...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...