Jump to content

Sadr


bolkonski

Recommended Posts

Kada skines RUSH!, u Impresumu pise tacno ko radi casopis. Ima tu dosta RUR-ovaca i forumasha, ali ima i ljudi koji ne ucestvuju aktivno u RUR komuni.

Poenta je da je RUSH! izdanak RUR !ndustries-a u drugacijoj formi od one kakvu smo do sada praktikovali.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Poenta je da je RUSH! izdanak RUR !ndustries-a u drugacijoj formi od one kakvu smo do sada praktikovali.

bez spama? [:D]

stranu na shalu, ima krajnje zanimljivih chlanaka, i za razliku od papirne forme dobijesh zanimljive fotke, igre itd.

Link to comment
Share on other sites

prelistao sam.svaka cast.

dakle samo ovi koji imaju nickove u zagradi su sa rura?

Mozhe se reci da je verovatno dobrih 90ak procenata ekipa sa RURa koja je poznata pod ovim

ili onim nikom. Nadje se tek poneko ko nije odavde :)

eh da,na sajtu nesto ne rade linkovi.ili se to samo meni baguje opera?

Sajt nije potpuno u funkciji, trenutno rade samo linkovi, tako da nemoj da te to zbuni... Kada bude proradila kompletna prezentacija, obavesticemo narod :)

Link to comment
Share on other sites

Aj sam pod rizikom da ispadnem glup u drustvu ali odakle to cudo moze da se skine :)

Malo je Nenad zabagovao, pa mu ne zamerite. Tek, skinite ovaj broj koji je linkovao, to je ovaj koji je opisao ... Kada dodje gajbi sredice to oko brojeva, sad je i mene zbunio pa ne znam koji je aktuelan.

Sto se tice prethodnih brojeva, oni su do sada izlazili uz Digital, a potencijalno ce biti okaceni kao arhive na net, jer su oni ponaosob nesto tipa 10-20MB maximalno ... Jedino sto se od ovog 13. broja (ili 14.) krenulo nesto ozbiljnije pa su prethodni skromniji sto se tice sadrzaja.

Isto tako, ko je na WCGu dobio RUSH CD vec kod sebe ima prvih 7-8 brojeva, pa mozhe da ih procita :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...