Jump to content

Pitanjce u vezi sa NOD-om


Kole

Recommended Posts

Elem, od jutros windows mi poruchuje da moj NOD nije up to date...istina da NOD nije skidao novu bazu nedelju dana ali on se uvek sam azhurira i fercera savrsheno tako da nemam nekih primedbi...e sad...dal se to windows tripuje da mi je wirus database mator jer nije updateovan nedelju dana ili je nesto expireovalo zaista kod NODa pa se on vishe ne upatuje shagajaznam...?

thnx ko zna o chemu se radi =o)

Link to comment
Share on other sites

Elem, od jutros windows mi poruchuje da moj NOD nije up to date...istina da NOD nije skidao novu bazu nedelju dana ali on se uvek sam azhurira i fercera savrsheno tako da nemam nekih primedbi...e sad...dal se to windows tripuje da mi je wirus database mator jer nije updateovan nedelju dana ili je nesto expireovalo zaista kod NODa pa se on vishe ne upatuje shagajaznam...?

thnx ko zna o chemu se radi =o)

KOlence nemoj mnogo da se izbudjujes to sto win se buni, dakle ono ako te bas nervira iskljuci ga da ti bilo sta dosadjuje oko AV-ova :)

Link to comment
Share on other sites

a koja je cena legalnog NOD32 paketa, mislim kod nas? I koliko traje licenca? Meni trial verzija istice za nesto manje od nedelju dana! Dajte mi neki link za kontaktiranje domacih distributera posto sam i ja cuo da postoje kod nas 

Extreme je distributer kod nas, znaci www.extreme.co.yu. Cena, nemam pojma, valjda oko 1800-2000 dinara, a traje kapiram godinu dana.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...