Jump to content

STEAM, to be or not to be...


Da li da svi serveri predju na steam?  

78 members have voted

  1. 1. Da li da svi serveri predju na steam?

    • DA
      62
    • NE
      16


Recommended Posts

ako nekome padne na pamet da poruci od valve-a da znate samo da ce ga uputiti kod naseg ovalscenog distributera...a pogodite ko je to :)

ako ima zainteresovanih za kupovinu steam-a neka mi se obrate na pm ili neka skoknu do kgb-a,imam oko 50 originalnih pakovanja.

cena 6e

Edited by AyS
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kao shto je lik rekao, nemojte u principu da kupujete steam cs koji koshta preko 900 dinara... Taj lik iz platoa nema pojma, steam cs se nalazi takodje i u pakovanju condition zero, koji je 800 dinara, a vec sam rekao da cs moze da se nadje za 700, pa i 500 dinara, samo se treba potruditi. Ne bi ti bilo loshe da vidish kod ovih likova koji nude preko foruma...

Edited by ich
Link to comment
Share on other sites

Jbg ako placaju net mesecno i po 2000 din a puno im je da daju 800 din samo jednom u zivotu za steam onda ni ne treba da igraju.

Takvi onda nek povremeno svrate do igraone sa steam-om pa nek opale.

I kad vide kako je extra atmosfera kad ne sme niko da kenja lepo ce otici, kupiti steam i uzivati u igri. A ne ovako se muciti.

Btw, terra danas dize jedan probni STEAM ffa server.

Link to comment
Share on other sites

Ima ovde jedan "mali" praktican problem.

Kad si banovan na steamu, mozes se oprostiti od acc.-a, jel tako.

Admini na nasim serverima ne ulivaju poverenje kao ljudi koji nece iz inata/osecaja nadmoci banovati ljude.

Znaci ODUZETI mogucnost banovana acc.-a od strane admina, jedino ako je neki tezak prekrsaj, pa da se odluci.

Ja vec vidim kako Eli seda od kompa do kompa i kako mi se acc. po acc. banuju...

Link to comment
Share on other sites

mozhe da se banuje i jedno i drugo, i takodje i jedno i drugo mozhe da se odbanuje. inache admin mozhe da banuje samo steam id sa servera na kom je admin A NE CEO STEAM ACCOUNT SA SVIH STEAM SERVERA. ne meshajte babe i zhabe, jedno je VAC ban koji sledi usled proverenog cheatovanja (kad ti valve anti cheat detektuje nedozvoljena sredstva) a drugo je banovanje sa servera od strane admina preko steam id-a.

Link to comment
Share on other sites

Svaki server ima forum. Ako ja banujem chitera na svom serveru, njegov ID posaljem na ostale servere i oni ga isto mogu banovati, a to da li ce chiter otici da igra na strane servere mene uopste ne interesuje, tamo ima budjavi vac2 pa nek ih on banuje mada on moze a i ne mozra. Uvek ima chiteva koji prolaze pored VAC2. Admini su najbolje oruzje pogotovo kad mogu da banuju ID. Milina. Samo jos da igraci kupe taj steam i da predjemo na steam.

Terra je digla probni steam server na 212.200.139.133 i oni koji su probali rekli su da bolje radi od nosteam-a.

Edited by iggy_bus
Link to comment
Share on other sites

fakat je da je kod nas velika vecina admina retardirana, takodje je fakat da je velika vecina igracha retardirana, takodje je fakat da je i vecina servera retardirana pa se po meni postavlja logichno pitanje, ako vec imash steam i dobru vezu zashto uopshte igrati na domacim serverima ?

Link to comment
Share on other sites

Zato sto retardirani ljudi vole da se druze :)

Al ipak ostaje opet nelagoda, jer znam kakvi su admini na domacim serverima...

Sem toga, ako server ima zastitu od citovanja, zasto bi se admini smarali oko toga?

Tu idu dokazivanja, ma nisam, ma jesi, ma tralala.

Uostalom, boze, o cemu ja pricam? :)

Link to comment
Share on other sites

zato shto VAC nije stopostotna zashtita od cheatovanja, uvek se nadju neki novi nachini ali sama pomisao na to da mogu da izgube svoj steam nalog mnoge sprechava da uopshte pokushaju. znachi admin je tu chisto ako neko ipak uspe, mada iz mog iskustva na domacim serverima slabo ima cheatera nego su ljudi retardirani i kad god vide nekog ko zna da igra odma vichu, cheater, cheater.

Link to comment
Share on other sites

da si postovao pravila servera verovatno te ne bi ni kikovao.

Cekaj... pravilo servera na kome ima AMX_admin_bilokoji_mod koji ti daje izbor da glasash sta ces da radish ako te neko iz tvog tima ubije je koje ??? Da ne smesh da TK Punishujesh admina ?... Zasto onda jednostavno ne ukinu opciju?... Ako ima choice, onda nek se vazi za sve...

hahhaha

hvala revu na steam-u...

pusa

Edited by Pesma-mrtve-dece

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

@Iggi : Sve je to ok, ali pitanje je kakvi su ti admini na serveru....

Dajem ti samo primer Butchera koji je mene kikovao sa servera zato sto me je ubio (a u istom smo timu), i onda sam ga ja slayovao zbog toga....

taj isti sutra moze da banuje nekog...

Pazi terra je mlad server, radi tek 2 meseca a dostigla je bas veliku popularnost. Admini su ok likovi ali se ukrade pokoja greska jer ima dosta cihtera i debila, pa se admini iznerviraju. Veruj mi ne znas kako je adminima, ni ne igraju, samo se smaraju sa debilima kako bi vama igracima bilo bolje. I treba im oprostiti neku sitnu gresku a ne odmaj govoriti da su retardi.

To sto si ti spomenuo je mozda bilo davno i bucher je kratak na zivcima i verovatno je popizdeo jer on zna da igra i ti si mu 1000% izleteo na nisan pa te ubio i onda si ga jos slay next round. Znaci i ja bih te kick da je ovako bilo.

Ali ako mu nisi izleteo vec on nije pazio onda je mozda bio nervozan zbog predjasnjih debila i cihera pa te kick.

E sad kazem da problemi se javljaju i ja ih resavam kako koji ispliva. Konkretno taj problem sam resio tako sto kad te tvoj ubije nemas vise opciju slay next round jer je najdebilnija i bez nje se lakse dise (kaznjava tk-er :))

E sad kad budemo na steam. Nece biti chitera i smaraca jer ce ljudi paziti tako da ce i admini biti mirniji i opusteniji a samim tim i atmosfera bolja.

I kao sto rece moj drugar ays, KUPITE SVI STEAM ^^

Link to comment
Share on other sites

Jao kako mi vas je zao vas admina. Prosto je toliko teshko ukapirati da za tk morash da se ladish josh jednu rundu. Apsolutno bilo koga od nas igracha zabole ko je na kratkim zivcima tu. Ako se vodish takvom logikom ljudi ce polako da pochnu da napushtaju server. Kome je teshko da izigrava admina nek jednostavno ne bude isti.

Edited by stalja
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...