Jump to content

STEAM, to be or not to be...


Da li da svi serveri predju na steam?  

78 members have voted

  1. 1. Da li da svi serveri predju na steam?

    • DA
      62
    • NE
      16


Recommended Posts

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

koji ste pajvani, nemojte da vam shalju, sam post express koshta valjda 250 din u srbiji a nov hl je 850. srachunaj kolko je slanje iz inostranstva + carina + porez. bolje probajte da napravite neki deal da odavde mozhe da se uplati kesh a oni da ubace hl i cs na odredjeni steam nalog.

edit: inache, nemojte offtopicovati, nije ovo public chat.

Edited by rev
Link to comment
Share on other sites

sa post expresom kosta oko 11.4 EUR i to odavde. A od valve ce se naruciti veca kolicina pa mozda bude i jeftinije.

to je mozhda na komad, ali na paket vrednosti vishe od 100eur se placa porez 18% i carina 15% shto ti dodatno dizhe cenu za 1/3. a ne verujem da ce valve da se cima i shalje po 5-6 komada :)

Link to comment
Share on other sites

Poshto vas vec zanima kupovina steam cs-a kreditnom karticom, ako vec tako hocete najbolji nachin vam je da idete na www.steampowered.com njihov oficijelni sajt, idete na "get steam now", skinete i instalirate, napravite nalog, kupite cs 1.6 (10$), jedna od najnizih cena koje mozete da nadjete, dobijete cd-key koji ubacite u vash steam nalog koji ste napravili... posle toga igrica je vezana za taj nalog, mozete da je skinete sa interneta, i ukratko vasha je

Nema postarine, nema cd-a, nema poreza i carine, cena je 10 $, oko 8 evra, valjda...

Edited by ich
Link to comment
Share on other sites

iz licnog iskustva...niko nece igrati :(

Recimo beotel 1.6 je taman poceo da piva popunjen solidnim igracima, ali je presao na steam i cao

Isto kao i eunet

Ljudi NECE kupiti original.

Mislim oce maximalno 50 ljudi.

eto

True ..

E sad ne znam ko ce kupiti a ko nece, znam da ja necu da kupim steam.

Mozda ce vecina da kupi cak i svi, ali nece igrati toliko na nasim serverima nego ce traziti negde gde su kao sto neko rece najbolji ili gde su manji pingovi ili ce im se igrati sa strancima ..

A to za chitere .. ma boli me k.. za njih, video sam da je jednom lik citovao i da su ga odma banovali, trcao je 500 na sat i klao ih na levi klik u glavu.

Pre bi pobegao od takozvanih igraca kojima kad napravis hed pisu "a chiter kikuj ga" ili "odakle si znao da sam tu" !?!

Link to comment
Share on other sites

heh onaj gore link kod valve je radio, ali su debili obrisali post jer sam spomijnao da imamo cracked servere i da hocemo da ih ugasimo i startujemo steam a njih boli djoka. Evo sto sam dobio PM od njih:

Citat:

Servers are free, anyone can download and run them. Running a cracked server violates the EULA however.

Clients must be purchased, prices vary but there are no "deals" that I'm aware of other than normal retail sales.

I understand your situation, but there is nothing we can do here to help you with this.

We do not allow discussion or mention of hacking or cracked Servers or clients on these forums, please do not post here about this again.

Tak oda cemo se mi drzati naseg izvora steam-a i post expresa

Link to comment
Share on other sites

menjam glas... za steam. nisam znao da je 800 dinara.

mada meni je ping na no steam serverima 14 tako da mi to ne smeta. jedni mi smeta sto me kickuju/banuju sa servera zato sto koristim " cit " ;)

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

Evo ja upravo kupio jos jedan :)

Znaci counterstrike+cz za 9.95+porez

Oko 750 dinara.

Placeno visa virtuon karticom :)

(mislim imam vec dosta originala, al reko da probam da kupim i karticom)

Mislim da je ovo zaista povoljna ponuda.

Mislim, izvinte ako neko oce da ih prodaje....al mnogo je lakse dati 750 kinti od gajbe :)

Edited by pER tU aMOR
Link to comment
Share on other sites

Inace, samo jos par sitnica jer se naravno valve svojski potrudio da ovo zakomplikuje.

Kada kupite CS preko neta (iz steama) vi dobijate taj cs, ali NE dobijate ostale modeove(npr dod).

Tako da ako bi neko zeleo da igra i cs i dod treba da kupi DoD koji je dodatnih 9,95.

E sad meni nije jasno da li kupovinom Half Life (iz steam shopa, cena 9.95) dobijate i CS i DoD ili ne?

Ja znam da sam ja na cd keyeve koje sam dobio za HL diskove (placeno oko 10/kom eura u irskoj) dobio kompletnu ponudu SVIH modova za hl. Znaci vi zelite da igrate CS, DoD, recimo i TFC preko steama. Iz steam shopa to biste platili 3*9.95.

A ako kupite disk HL on obuhvata sve.

A sta ako kupite HL preko steama? Da li se i uz to dobijaju modovi?

Komplikovano :)

Link to comment
Share on other sites

ZA Steam!

Samo vi ukinite no steam servere i videcete kako ce steam serveri biti puni...

Kupice ljudi jos kako,cim su primorani.Svako daje mesecno za net vece pare nego sto kosta original,tako da ce izdvojiti i za ovo

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

stepo...realno...reci mi molim te znas li sta je VAC i kako funkcionishe,po kom principu radi ?

iskusni... [:o)]

"All VAC bans are permanent - Valve has a zero-tolerance policy for cheaters.

The VAC system does not generate false-positives. Only hacks and cheats (modifications designed to give one player an advantage over other players) will trigger a VAC ban - any modifications to a game's core executable files (.EXE) or dynamic link library (.DLL) files will trigger the VAC system"

moze da "ima" chitera ali im ne rade chitovi...

ajs, leba ti ne prdi kad ne znash :)

Link to comment
Share on other sites

imash jeftiniji paket za dod i cs, ne znam da ga ima preko neta, ali koshta 800 dinara, tj. 9 evra, ne znam gde sad ima da se nadje, ranije ga je bilo.

Da, cs dobijash i preko hl1 generation paketa koji koshta 1500 dinara koliko se secam, al to je sve kad kupujesh cd-ove...

Link to comment
Share on other sites

hm danas sam bio do platoa. i rekao mi covek da moze samo da se kupi ceo paket hl + counter verzija 1.0 koja se upgraduje na 1.5 ili 1.6 !? sto po meni nema veze sa mozgom i cena prava sitnica 1400 dinara.

el ovo tacno i kako da se nabavi to od 800 dinara ?

edit:e da mene zanima samo 1.6 nikakvi ostali modovi tipa dod i slicno

Edited by eyel

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...