Jump to content

ClanBase OpenCup 2006 Spring Quake III Arena 4v4 T


Recommended Posts

  • Replies 211
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ovo je izdaja!!!

tuzicemo te srpskom udruzenju ljubitelja strejf dzampinga!

ups.. tako neshto ne postoji, izgleda da ces morati da igrash iz igraonice ili pak da opljachkash banku i uplatish net ili batalish 'duvan' ovih par dana...

mizantrop iz Singidunuma

--<[Superunknown]>--

Link to comment
Share on other sites

Ja mozhda vecheras netju stitji da budem od 8 na ircu, ali do 9 sigurno dolazim na mech..

am.. NEMOJ TO DA RADITE jer gubimo prednost pri izboru servera, moramo da smo 1 sat ranije na ircu, znachi da uvek treba da rachunate kao da igramo sat vremena ranije, na tih sat pre mecha zaboravite

okso je rekao da ce da igra iz deusa

mizantrop iz Singidunuma

--<[Superunknown]>--

Link to comment
Share on other sites

jeeej

2:0 za nas

skrinshotovi:

ftp://sbbquake:sbbquake@82.117.194.235/de...S/pro-q3dm6.jpg

ftp://sbbquake:sbbquake@82.117.194.235/de...03xS/ospdm6.jpg

coach demoi:

ftp://sbbquake:sbbquake@82.117.194.235/de...-21.05.00.dm_68

ftp://sbbquake:sbbquake@82.117.194.235/de...-21.53.46.dm_68

GG, odlichno!!! :D

polako ide igra na bolje, onaj overtime na pdm6 je WELL DONE!!!! :P

sledeci mech vs hot je predlozen za sutra (ponedeljak) u 22h

ja sam predlozio za sredu/chetvrtak/petak od 21h

*vrlo lako moze da se desi da admin prihvati (forsuje) ponedeljak 22h jer mi nismo odgovorili sve do danas - ako se to desi i nekom ne odgovara imamo wild card, tako da obratite paznju sutra shta se desilo kako bi znali da li koristimo wild card ili ne..

btw dignut je SBB keep:Dsmile Quake2 server 3.20 u battle modu (+q2admin mod)

mape su: svi ztnovi, par ikdm itd. (ako neko ima sve ikdm nek' mi se javi, nema ih na netu a voleo bih da ih nabavim :|)

adresa je: 82.117.194.235:27910

u sushtini ne treba nishta sem 3.20 pecha

okachicu uputstvo kad budem imao vremena...

Edited by Niko

mizantrop iz Singidunuma

--<[Superunknown]>--

Link to comment
Share on other sites

evo infa, dobro sam predvideo da ce izabrati onog ko da vishe slobodnih dana :D

Date Status Warid Descr By By

21 May 23:55:37 Accepted for 25 May 21:30 5611177 Forced by CB Saharak of ClanBase

21 May 22:20:39 Challenged for 26 May 21:00 5611177 Edited niko of uq

21 May 22:18:56 Declined for 22 May 22:00 5611177 Counter challenge niko of uq

19 May 14:24:20 Challenged for 22 May 22:00 5611177 BNY of HoT

Znachi 25. maj chetvrtak od 21:30,.. budite na ircu od 20:00/20:30.

mizantrop iz Singidunuma

--<[Superunknown]>--

Link to comment
Share on other sites

mislim shta reci....

kolko sam losh :) imao sam net u jednom trenutku  -26 :)... na kraju bi neshto tipa.. 3 :)... pustio sam bes.

mozda nisi zadovoljan skorom, ali si timski odigrao odlicno, pogotovo drugu mapu.Sima je prosao alko test i dokazao da i pijan jebe kevu. Oxo, bez koga se ne moze, odrao je talijancicima kozu, da ne kazem macku. A ko je jebo CICOLINU, pa ko drugi nego sergio, razvalio je italijane, za poneti. poz uq-leleovci

Link to comment
Share on other sites

Svaka cast debili:D

Nego poshto ovde rale nahvali Srdjana moram i ja da to potvrdim:)

Pa da pochnem sa prichom:

Pre jedno 5 dana bio sam u bg-u i bash mi se igrao q3 poshto ga nisam igrao edno 3-4 nedelje i odem u atg, medjutim tamo naidjem na neke ortake i oni me ubede da odigram 2 partije dote. Igrali smo na nekom retardiranom grchkom kanalu "Eleos". I kad smo zavrshili odem ti ja na SBB da igram q3. Na serveru je vec bio neki nash lik ali nemam pojma ko je. Ja sam medjutim iz zezanja i prozivanja sa ortakom stavio nik Eleos. I tako ti ja igram sa tim likom kad se na server konektuje Sergio, ja dobijem onog lika i sad treba da igram sa srdjanom. I on ti tu pochne da me neshto ispituje i ja krenem da se foliram da ne znam srpski i da sam u fazonu grk koi zivi ovde( shta sve meni padne na pamet). I krenemo ti sa igrom, ja mislim da e na kraju bilo neresheno u partijama iako me odrao na t4 :) I sad ti on tu kuka u fazonu omg +back i ostalo i na kraju ide njegova vrh izjava:"My name i Sergio. Srdjan, and I kick asses arround here!" Ja sam pao sa stolice od smeha, ljudi su dolazili do mene da vide da li sam se polomio, brate nisam mogao da se smirim ceo dan posle:D Zato don't mess with Sergio 'cause he kicks asses arround here:)))))))))

Edited by Veske

Pa shta je ovo, pa ja ne volim JAJA!!!

Ali zato volim SAPUN!!!

Ma ne mogu da igram, smanjite tu klimu duva mi pravo u prste!!!

[c0mrad-]: Ma shta imam ja tu da je muvam. Para vrti gde burgija nece!!! Ma za 60e ima da se nadje shta hocesh!!!

-=T3h Fuse=-

Link to comment
Share on other sites

Svaka cast debili:D

Nego poshto ovde rale nahvali Srdjana moram i ja da to potvrdim:)

Pa da pochnem sa prichom:

Pre jedno 5 dana bio sam u bg-u i bash mi se igrao q3 poshto ga nisam igrao edno 3-4 nedelje i odem u atg, medjutim tamo naidjem na neke ortake i oni me ubede da odigram 2 partije dote. Igrali smo na nekom retardiranom grchkom kanalu "Eleos". I kad smo zavrshili odem ti ja na SBB da igram q3. Na serveru je vec bio neki nash lik ali nemam pojma ko je. Ja sam medjutim iz zezanja i prozivanja sa ortakom stavio nik Eleos. I tako ti ja igram sa tim likom kad se na server konektuje Sergio, ja dobijem onog lika i sad treba da igram sa srdjanom. I on ti tu pochne da me neshto ispituje i ja krenem da se foliram da ne znam srpski i da sam u fazonu grk koi zivi ovde( shta sve meni padne na pamet). I krenemo ti sa igrom, ja mislim da e na kraju bilo neresheno u partijama iako me odrao na t4 :) I sad ti on tu kuka u fazonu omg +back i ostalo i na kraju ide njegova vrh izjava:"My name i Sergio. Srdjan, and I kick asses arround here!" Ja sam pao sa stolice od smeha, ljudi su dolazili do mene da vide da  li sam se polomio, brate nisam mogao da se smirim ceo dan posle:D Zato don't mess with Sergio 'cause  he kicks asses arround here:)))))))))

Mnogo si opasan Veske, moracu da te prebijem kad te vidim.

Link to comment
Share on other sites

:DDD

OMG ur that guy that kicks asses:D

Edited by Veske

Pa shta je ovo, pa ja ne volim JAJA!!!

Ali zato volim SAPUN!!!

Ma ne mogu da igram, smanjite tu klimu duva mi pravo u prste!!!

[c0mrad-]: Ma shta imam ja tu da je muvam. Para vrti gde burgija nece!!! Ma za 60e ima da se nadje shta hocesh!!!

-=T3h Fuse=-

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...