Jump to content

AVG free


.:dH:.

Recommended Posts

Znači reinstalirao sam 3 puta, i svaki put kad instaliram sve lepo radi,

a kad se restartuje "Resident Shield is not loaded". Pogledao sam po

FAQu i kaže da se to dešava zbog Roxio-a i ima neki patch da se skine.

Sve je to lepo, ali ja nemam Roxio...

Poludeću, pomozite!

God save Opera Mini.

Samo Klejbezable, ostalo su sitnice.

Rastaman still stand.

Link to comment
Share on other sites

Glas vise da se manes AVG-a. Koristio sam ga jedno vreme, mogu reci da je updateovanje blagi uzas, a i stalno mi se nesto tripovao, nalazio neke viruse kojih nema, sta ja znam...

A ako se dobro secam, kada mu neka od komponenti kao ne funkcionise, to je znacilo da nije updateovan, nista drugo.

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Recimo sa BitDefenderom koga sam prethodno koristio, dok su on i Kerio aktivni zauzeće oko 140 MB idle... sad sa Avastom i Keriom, oko 190 MB...

Good Lord! :)

A ako se dobro secam, kada mu neka od komponenti kao ne funkcionise, to je znacilo da nije updateovan, nista drugo.

ne ne, updateovan je, jbg nemam pojma...

@topic

a jel postoji neki nod32 free?

God save Opera Mini.

Samo Klejbezable, ostalo su sitnice.

Rastaman still stand.

Link to comment
Share on other sites

POsto sestra koristi win ma mom kompu razmisljao sam kako da ga zastitim i ono trpao sam gomile av i FW ali je uvek nekako uspevala da nakaci neku glupost. Sada sam skinuo sve AV i FW a net sam joj pustio samo preko veoma restriktivnog proxy servera i dao sam joj limited acc i ono do sada da kucnem u drvo nista :). Tako da ono nemojte da se zamlacujete sa tim zajebancijama i da "bacate" memoriske module od 256 ram-a u djubre nego samo lepo ogranizujete komp i ima da se zacudite koliko win moze da bude bezbedan OS...

Link to comment
Share on other sites

A zasto te toliko cima memorijsko zauzece? Mislim, neka uzme i 300MB ako hoce, ali neka stiti dok je na netu. Mislim, kad hoces da se igras, iskljucis ga i resen problem, zar ne? Kad hoces na net, opet ukljucis...

Ili namestis da se ne startuje sa sistemom, vec ga startujes tek kad hoces na net...

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

to sam radio sa Nortonom, i žešći je cim.

Imam dva ortaka sa brzim net-om koji mi skidaju stvari, i od kojih u proseku dobijam 1-3 CDa dnevno.

Ne jednom se desilo da ima sranja na CDu, zato najviše volim da imam neki AV oko kojeg nema mnogo posla, već koji obavlja posao.

I kako se namešta ovo Statorovo, sviđa mi se, ali ga otprilike nisam razumeo ništa :(

God save Opera Mini.

Samo Klejbezable, ostalo su sitnice.

Rastaman still stand.

Link to comment
Share on other sites

Pa meni je recimo Nod32 u potpunosti oporavio stari HDD sa Win98, koji je bio totalno sjeban virusima-nasao 14, obrisao ih, vratim posle hard u kuciste, i sve radi normalno(scan sam radio na drugom kompu)...

Znaci, preporuka za Nod32, i da nadjes dobar nacin da ga licencirash... ja ti tu ne mogu trenutno pomoci, jer imam neki bezveze komp, a hard gde mi je potrebni materijal nije tu, a i formatiran je NTFS, pa ga ovaj 'kec' ne vidi... u svakom slucaju GL

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...