Jump to content

za sve nove cs lozane...


Recommended Posts

vidim ima mnogo dece koja igraju taj kanter loze se kao ja nekad : Di to..ali mi se ne svidja sto imaju pogresne idole..elem ljudi koji su obelezili cs scenu kod nas i sa kojma bih ja uvek igrao i na koje vi "mladi"treba da se ugledate su:

[FRJ]Zmija gotivac br.1(uzgred sta je sa njim ?)(mislim da su u net+svi dolazili zbog njega)

[Risk]Mrhe gotivac br.2

[exe]Saddam gotivac br.3[decko koji nikad nije bio zadovljan bilo cime vezano za cs]

Coyot (to je onaj cika sto vodi game ovder)

ovo su vam dragi moji najbolji igraci u cs-u sa kojima bih ja licno igrao svaki dan po24 i nikad mi ne bi bilo dosadno....a ni vama ne bi bilo dosadno verujte mi :D

i svaki put kad ih vidite bi trebalo da im se poklonite...........:D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

[FRJ]Zmija gotivac br.1(uzgred sta je sa njim ?)(mislim da su u net+svi dolazili zbog njega)

[Risk]Mrhe gotivac br.2

[exe]Saddam gotivac br.3[decko koji nikad nije bio zadovljan bilo cime vezano za cs]

Coyot (to je onaj cika sto vodi game ovder)

1. [FRJ]Zmija - igra pirate online i zavrsava fax.. ponekad svrati u net+

2. [Risk]Mrhe - radi negde odavno prestao da se bavi kompovima i igricama

3. [exe]saddam - ne mogu reci mada sam ga video skoro u metro-u

4. Kojot aka. everybody's biatch.... smara narod i igra dotu... ponekad uradi reportazu i slicno :P

Link to comment
Share on other sites

kal1 mora da si imao jos jednu kanter nocnu moru cim si ovaj topic napravio :)

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

saddam se priprema za studiranje na Rachunarskom fakultetu

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

e ja sam ovde 5 godina da sam hteo da budzim postove sad bih ih imao preko 4 hiljade...ne znam imam li 200 uopste...hteo sam da unesem zivosti malo na ovaj deo foruma

mrhe inace radi u radnji za ispravljanje felni a pre toga je radio na pumpi....

i juceru i ostali nisam dobio kanter napad...nego se rado secam lepih trenutaka..mozda ih ne znas pa si zato to napisao..

Edited by Kal1mero

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

mrhe inace radi u radnji za ispravljanje felni a pre toga je radio na pumpi....

mrhe je poginuo u saobracajnoj nesreci. bila je sahrana pre desetak dana.

RIP

Link to comment
Share on other sites

a brate... kolko losh trip pre neki dan mi javio sigma... preko icq`a... znachi rsmo...

a jebote kad se setim svih onih sati, dana utroshenih na tu igru kako su se silni ljudi upoznali......

covek je bio vodja... vodja svog tima, pratili su ga svuda... al ovaj put ostaju iza... i cekaju njihovo vreme...

[V]

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...