Jump to content

sbb duel on-line turnir


Recommended Posts

  • Replies 249
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

2 Sim-A.Fuse

E pita me snorl kad mozes da igras? Aj vidi kad mozes pa da mu kazem da bi mogao da rezervirse igraonu. Inace posle vaseg meca bi odigrao ja protiv tebe (samo mi to jos ostalo) da mi das koji frag za sretju :)

Ajde samo ne petak.. i da bude posle 5-6 popodne, ajmo recimo u chetvrtak ili u subotu?

Ali na zhalost, ne rachunajte me za sledetji tur.. ne bih da ga kochim svojim "slobodnim" vremenom.. A krivo mi je i za onaj opencup, za to bih se vrlo rado prijavio i vezhbo par sati dnevno :((

ali jbg..

Link to comment
Share on other sites

Niko, shta je sa partijom blad i ja na T4? Nema je na ftp-u, a bila je...

Edited by [oveRk1nd]
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Nika malo mrzi jer nechete da igrate, zajebavate i tako to :p. Ima neshto o tome i u dokumentaciji koja ide uz OSP, pa chituckaj ;).

Edited by [oveRk1nd]
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

pa ne bash, synchronousclients se koristi samo kod klijent servera (tj. mora da se ukljuchi da bi se ukljuchi record a onda da se iskljuchi da demo ne bi seckao, koliko se secam), ako mu ne radi snimanje na dedikejtedu onda je to do njegovog kvejka ili cfga..

sa autorecord 99% radi..

per, probaj da izbacish syncclients iz cfga ako ga imash, mozda te on zeza a demo snimaj sa autorecord

mizantrop iz Singidunuma

--<[Superunknown]>--

Link to comment
Share on other sites

Kuraaaaac! :)

jel sme da se kaze kurac u ovom delu foruma? :)

Hm... Kurac?

Mislim da retji kurac nije bash dozvoljeno, ali poshto je kurac najmotjniji deo svakog fjuzovca, onda je fjuzovcima dozvoljeno da kazhu kurac.

Ostali ne smeju da govore kurac, osim ako ne dokazhu da im je kurac vredan pomena.

A poshto ne smeju da ga pomenu, onda dolazimo do kvake 22, tako da u praksi nikada ne smeju da pominju kurac.

Takodje bih zamolio da rasprave o pominjanju kurca ipak ne vodite na ovom topicu, poshto tako gushite sbb duel on-line turnir. Ako nastavite da pominjete kurac gde mu nije mesto, moratju da shiljim kurac pod okriljem moje kurate pozicije moderatora i da sve poruke kojima ovde nije mesto oteram u kurac.

Eto...

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...