Jump to content

sbb duel on-line turnir


Recommended Posts

  • Replies 249
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sa Remedijem sam dogovorio meč u četvrtak u 19 časova. Ako nekome odgovara sat ranije ili kasnije, nakon Remedija, neka se izjasni.

Za utorak, neka bude isto u 19 časova. Ja sutra zovem igraone da rezervi

Edited by [oveRk1nd]
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Rezervisan komp:

Četvrtak od 13:45 - 15:00, termin za bloodlika

Četvrtak od 18:45 - 22:00, termin za Remedija i oxa, i nadam se igri sa Raletom.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Gos'n ch1xus, dajte se oglasiti, molim vas, ako niste odustali od turnira. Kada?

Ako nas nema na četu, pi

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Ja bih se potrudio da u nedelju odigram vetjinu mecheva da ne smaram tur.. pa shaljite vremena kad bi bili online..

Eventualno u subotu, pogledajte kroz prozor i ako bash pljushti napolju onda verovatno ne radim, pa ako nekome vishe odgovara subota eto..

rmb, aj vidi da mi organizujesh mech sa snorlaxom u nedelju?

...

Link to comment
Share on other sites

Niko, na chatu se ne vide rezultati mečeva koji su u dnu tabele. Prozor sa rezultatom potone u okvir, a ne mo

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

blab... ovako.. novine..

dobili smo forum na serveru, ako vam je zgodno koristite ga, verovatno bi ga koristili za neke buduce on-lajn turnire..... http://82.117.194.235/forum/

za info o odigranim mechevima koristite tabelu na adresi servera: http://82.117.194.235

pravila prochitajte ovde, ili na server forumu

neke dopune pravila turnira koje su se pokazala neophodne

-pri izboru nachina izbora mapa ako se odluchite za to (oba igracha su okej sa time) da svako izabere svoju mapu (od 7) ponudjenih posle toga nema eliminacije mapa

-nakon shto udjete na server, pokrenete cfg i ostalo, ako imate maxpackets veci od 60 obavezno smanjite na cl_maxpackets 60

-svaki mech odigrajte do kraja jer frag razlika, u nekim grupama, moze kasnije da se pokaze bitna

-ponavljam u grupnom delu se igraju samo 2 mape

1. MOLIM igrache koji nisu do sada odigrali ni jedan mech da se sami potrude, dogovore se sa igrachima iz svoje grupe, da odigraju sve mecheve do nedelje 2-og aprila!!!

AyS

pER tU aMOR

stalja

Highl1

tiger21

chixus

Sim-A.Fuse

*ako budemo o5 pravili neki on-lajn tur iz zezanja igrachi koji za 2 nedelje na ovom turniru ne odigraju ni jedan mech nece biti stavljani na liste za nove turnire..

2. IMATE PM na ruru za svakog igracha (i gotovo da su se svi javili u ovoj temi), u sluchaju da neko nije na ruru obratite se meni da vam dam icq/msn/irc informacije ili dogovorim mech!!

demoi: ftp://sbbquake:sbbquake@82.117.194.235/de...pDsmile%20duel/

nove mape na q3 serverima: ftp://sbbquake:sbbquake@82.117.194.235/ma...rena/devdm3.pk3

ftp://sbbquake:sbbquake@82.117.194.235/ma...ena/tig_den.pk3

mizantrop iz Singidunuma

--<[Superunknown]>--

Link to comment
Share on other sites

blab... ovako.. novine..

dobili smo forum na serveru, ako vam je zgodno koristite ga, verovatno bi ga koristili za neke buduce on-lajn turnire..... http://82.117.194.235/forum/

za info o odigranim mechevima koristite tabelu na adresi servera: http://82.117.194.235

pravila prochitajte ovde, ili na server forumu

neke dopune pravila turnira koje su se pokazala neophodne

-pri izboru nachina izbora mapa ako se odluchite za to (oba igracha su okej sa time) da svako izabere svoju mapu (od 7) ponudjenih posle toga nema eliminacije mapa

-nakon shto udjete na server, pokrenete cfg i ostalo, ako imate maxpackets veci od 60 obavezno smanjite na cl_maxpackets 60

-svaki mech odigrajte do kraja jer frag razlika, u nekim grupama, moze kasnije da se pokaze bitna

-ponavljam u grupnom delu se igraju samo 2 mape

1. MOLIM igrache koji nisu do sada odigrali ni jedan mech da se sami potrude, dogovore se sa igrachima iz svoje grupe, da odigraju sve mecheve do nedelje 2-og aprila!!!

AyS

pER tU aMOR

stalja

Highl1

tiger21

chixus

Sim-A.Fuse

*ako budemo o5 pravili neki on-lajn tur iz zezanja igrachi koji za 2 nedelje na ovom turniru ne odigraju ni jedan mech nece biti stavljani na liste za nove turnire..

2. IMATE PM na ruru za svakog igracha (i gotovo da su se svi javili u ovoj temi), u sluchaju da neko nije na ruru obratite se meni da vam dam icq/msn/irc informacije ili dogovorim mech!!

demoi: ftp://sbbquake:sbbquake@82.117.194.235/de...pDsmile%20duel/

nove mape na q3 serverima: ftp://sbbquake:sbbquake@82.117.194.235/ma...rena/devdm3.pk3

ftp://sbbquake:sbbquake@82.117.194.235/ma...ena/tig_den.pk3

Ljludi nije do mene, stvarno ne stizem nista da uradim a kamoli da vezbam, nije stvar u tome, cim budem znao konkretno kad cu moci da izdvojim 2 sata postovacu na forumu !!!

Link to comment
Share on other sites

Overi tabelu sa rezultatima, vidish da ni ja nisam dovoljno vezhbao :). Najgori sam...

Od iduche nedelje bi trebalo da pochnem da radim neshto po faxu tako da sam slobodan predveche i kasnije. Najavi bar dan ranije da zvrcnem Relax ;).

Nije diraktno vezano za tur, ali ako neko od ljudi koji ne igraju bash dobro, da ne prozivam nikoga, hoche da igra sa mnom, jerbo ni ja nisam neki, neka se javi nekako, ovde ili na pm, pa da se nadjemo na sbb-u ;).

Edited by [oveRk1nd]
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...