Jump to content

I ja sam zavrsio sa wow ...


coll

Recommended Posts

EBAY FTW!!!!

Inache gratz na napustanju WOW-a...

Znam da ces se vratiti kao i svi ostali...

Igraces GW ili EVE neko vreme... onda ces slucajno u nekoj igraoni da naletis na nekoga ko igra WOW ili da cujes nekoga kako prica o WOW-u i onda nastaje problem.

Treses se , pocinjes da sanjas WOW, pocinjes da ubijas pacove-pse-macke- zivotinje i da ih lootujes kako bi prodao iteme u AH-u xD

Sve u svemu, na prste mogu da se nabroje ljudi koji su "prestali" sa WOW-om (Ne racunajuci one koji su se ubili , nastradali u nekoj nesreci ili slicno).

Ali GL in RL :D

jk oko zadnjeg (mada nikad se ne zna :> )

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

hahaha coll sad si nash =)

dodushe ovo sa prodajom mi nije jasno, al ajde .. ono kapiram da ne bih warriora (valjda je on bio glavni) ne bi prodao al ostale likove why not .. da totalno zatvorish krug sa par hektolitara piva u obliznjoj kafani :D

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Svka čast coll.... nije lako :D

Samo me zanima koji ti je bio played time :)

I zanima me jos nesto.... posle toliko igranja i likova koja ti je rasa/klasa onako naj? Vidim volis trollove.... :D

Trollovi i class warrior. Jeste da je malo gimped, ali meni je legla i sa dobrim equipom postajes mnogo zajeban "igrac" ;) Posle warriora, rogue.

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

gad dem...

Proshli put kad je "jedna pićkica":D ostavila wow, ovde sam prosipao muda....

Sada necu, ali sam samo hteo da prokomentarishem ovaj filmic... prosto da te tuga uhvati. Gledash kako disenchantuje sve one iteme, pa josh priest... :P

Sto ti kazes, ima nas razlicitih. Na ovom topicu si 3 puta spomenuo kako te zadovoljnim chini to sto si poslao sve te Nexuse svom gildu. Ali ja bih ovakvog lika, ako nista, onda bar DAO nekome da igra (posto je prosli put ispalo kako zelim da zaradim).

Btw lik je takodje bacio 65golda... mogao je da pokloni bar nekom ispod 40lvl ako mu zafali za mounta:D

Edited by modjo

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...