Jump to content

Koje p1ce


Sharulja

Recommended Posts

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Najsmeshnije je shto osecam da je hunter ( reta ) pokushao da uzvrati odozdo i rapeovali ga strazari, vishe puta , sam u pravu ? Pa je poshto je video repair cost poslao ticket :) . Inace ovo je ocigledno mesto gde se svi zajebavaju, ja sam se peo par puta da pucam odozgo, iz zezanja... Ko zna, mozda su i mene prijavili, ali warr nije bash ubitacan sa strelama [;)] . Pametnije bi bilo tom liku da je nashao jednog priesta da uradi posao za njega, popenje se gore mc, baci lika dole ubiju ga strazari i tako u krug [:D] . Ovo tuzakanje ubio me, gankovao me, je smeshno, pogotovo na pvp serveru. U gadgezanu je isto tako bilo jedno vreme, strazari ti nisu mogli nishta dok si na krovu ili u bottybay gde nisu znali da plivaju pa je bila laka bezanija, fix ce verovatno biti vec u sledecem patchu. Ovo je imo samo spam gm-ova , gm ce uraditi jedan veliki /care, sharulja ce mozda dobiti jednodnevni ban, i to je to...

Edited by Immortalis

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

e immo sto se tica cuvara u BB-u to je sredjeno odavno cak su napravljeni i bugovi da ako duelujes onog koj izgubi cuvari ubiju :P , a sada cuvari mogu da plivaju i sto je jos zanimljivije bace ti mrezu i cao djaci

e da sharulja uber mesto za gank tu ti je krov kuce ispred koje stoji NPC sa celim GS-om

i btw evo slika sa upustvima sta da radis protiv strazara [:p]

http://www.darklegacycomics.com/20.html

Edited by SRBIJA
Link to comment
Share on other sites

Posle 2 meseca se ulogujem na sharu i odma pochnu deca da me baguju po forumima :P

http://www.dunemaul.org/viewtopic.php?t=4647

strashno

Ja bash i nisam uputjen u WoW, al sam uputjen u MP.

Kolko sam skontao ti si koristio bug u igri da iskasapish nekog lika. Ako je tako onda ti upravo whine-ujesh.

Svako korishtjenje exploit-a tj bug-a u igri snosi kaznu i to iz sasvim logichnih razloga.

Ako pak nisi koristio nikakv bug ili exploit, nego sam se ja istripovao - onda povlachim to.

Link to comment
Share on other sites

^^i ti si sad kul sto su zbog tebe banovali 10 likova?

Sharulja je nasao dobro mesto za gank i zabole ga uvo...

problem je sto neki ne mogu da podnesu da gube...

sve se plasim da se on ne bi popeo gore i gankovao hordu...

/spit

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

e immo sto se tica cuvara u BB-u to je sredjeno odavno cak su napravljeni i bugovi da ako duelujes onog koj izgubi cuvari ubiju :P , a sada cuvari mogu da plivaju i sto je jos zanimljivije bace ti mrezu i cao djaci

e da sharulja uber mesto za gank tu ti je krov kuce ispred koje stoji NPC sa celim GS-om

i btw evo slika sa upustvima sta da radis protiv strazara  [:p]

http://www.darklegacycomics.com/20.html

aahhahahahaha

Link to comment
Share on other sites

ma hunter je rodjen za abusovanje ... zato prijavljujem svakoga ko to radi i trazim 3 dana ban pa nek se cesu ... za sada sam banovao nekih 10 likova ... pa ko hoce nek abusuje

o_O

jel mislish da si sad doprineo wowu ?

ili si to uraidio da zadovoljish sebe zato shto nisi mogao da ih ubijesh pa su te "zlostavljali"

sve u svemu, moj si idol

-.-

Link to comment
Share on other sites

ne .... nego zato sto je to exploitovanje igre .. ja prijavljujem i hordu i alijansu ... i kad gadjaju druge a ne samo mene .... jednostavno je pogresno abusovati takve stvari i nema veze sto je pvp server ... prijavljujem huntere,magove, warlocke pa cak i ponekog prista(jel oni samo to i mogu da abusuju na taj nacin) , ali batalio sam to, jel u zadnje vreme nista nepreduzimaju povodom toga , a po meni je to pogresno , da se neko popne na stenu i da te gadja dok ti u gradu kupujes.. prodajes ili sta vec radis

^^i ti si sad kul sto su zbog tebe banovali 10 likova?

Sharulja je nasao dobro mesto za gank i zabole ga uvo...

problem je sto neki ne mogu da podnesu da gube...

sve se plasim da se on ne bi popeo gore i gankovao hordu...

/spit

pa pazi .. to nije gankanje to je cist abuse ukoliko abusuje game mechanics , a to sto sam rekao 10 usera to je bilo odokativno i vecina je dobilo ban na 3 sata .. uglavno gm dodje i samo ga porta dole u grad kad radi to. I ja kazem za takvu vrstu ganka ... znaci u gradu gde su takve stvari zabranjene .. btw ja sam rogue i ja gankam isto al nikad neiskoriscavam game mechanics da bi takvo nesto ostvario

i btw takvo gankanje se zove HARRASMENT i postoji u delu za prijavu tako da .....

I takodje nsiam rekao da je sharulja to radio .. ako je neko razumeo tako , ja coveka cak ni ne znam .. a sa fotke se vidi da nije posto su ga guardovi napali , takvu vrstu pvp-a odobravam i samim tim je PVP server

Edited by IronSERB

:) <-----

Link to comment
Share on other sites

Hah kad smo kod Abuse-a...

Secam se kineske nove godine kad si imao TP u moonglade...

Znachi dodje Warrior blizu mene i jos nekolicine Horde,baci Shout i mene i svu hordu pobiju Elite 61 Guardovi a on dobije HK ZA DZ????

Naravno svi smo kukali GMu za to ali ga je bolelo pa smo onda mi morali da preuzmemo stvari u svoje ruke.

3 Rogue-a su pratili smrdu i cekali da se odvoji (posto je alijansa, uvek ide sa 100000000000000 njegovih da ne bi slucajno upao u 1vs1 borbu).Kad se odvojio od kampa... nastala je ludnica :)

oko 70 hordadsha su ga Gankovali zbog njegovo bezobrazluka dok nije napisao GM ticket , i posto je naravno alijansa GM JE REAGOVAO!!!!!

...sta da kazem vise...

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Nije bug u igri...jednostavno sam koristio feign...a i btw na tom mestu nema stalnih strazare nego samo patrola i krecu na tebe samo kada pucash a oni su ispod tebe :P

Btw danas sam o5 bio tamo i chekao tog istog huntera :))

ali nisam ga dochekao...ali sam morao da ubijem nekog drugog like koji se kasnije popeo gore i jebao mi kevu jedno 3-4 puta :))))

sacu da ga prijavim..............gistro :)

Arbeit macht Frei.

Link to comment
Share on other sites

Davno sam igrao wow, ali chisto da bacim komentar vezan za ovaj "Abuse" ili shta vec...

Sa moje tachke gledishta meni je to kul, iz razloga shto su i oni to radili i previshe puta, ali kada se njima tako neshto desi odma plachu...

A ko oce da doprinese wow-u i community-u bolje neka lepo poshalje GM ticket sa noslovom "PLS FIX THAT AND THAT EXPLOIT" nego da se banuju ljudi... Mislim da bi tako bilo lakshe svima... Jer i ovako su prestali da obracaju pazhnju na te fore "e ubio me ovaj odatle, e ubio me taj odande" n stuff. :)

All I've got... All I've got is insane...

Link to comment
Share on other sites

Trebalo bi prvo da procitas end user agreement a ne da pricas kako nigde ne pise sta ne smes da radis a sta smes na pvp serveru.

To sto si radio inace je exploiting game mehanics i ja sam zbog toga dobio warn na accountu. Poenta je da ne smes da napadas hordu/alijansu sa mesta gde agrujes gardove a da oni ne mogu da dodju do tebe. Ako ne agrujes garda ili ako ga agrujes a on moze da dodje do tebe its all legal baby!

btw cenarion hold majka za druida ... shapeshift iz incapacitating shouta i gg ... samo kapiram da ce srede to.

Edited by mohican

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

slazem se sa mohije ... i ne samo to .. ceo ovaj topic i sluchaj koji ga obaviaj je vishe nego debilno morbidan ... cak i mongoloidno retardiran ... a verovatno i vishe ...

jbt ...

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...