Jump to content

Slobodan Milosevic


Recommended Posts

  • Replies 818
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

stvarno je sramota sto se tako neljudski ponasate.. i licemerno ...

nije u redu uopste...

pa i jedan Tadic je izjavio saucesce...

ako ga niste voleli lepo mozete da kazete.. bez komentara ili bar da ne pljujete po mrtvom coveku ... hriscanstvo (ako ste vernik , a pola vas se kurci oko posta) je vera koja OPROSTAJ velicha vise od svega !

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Samo budali može da bude krivo što mu nije izrečena presuda. Svi znamo da je ona poznata i pre nego što mu je i počelo suđenje i trebalo je da bude iskorištena u procesu BiH protiv nas...

To što mu nije izrečena presuda je najbolja stvar u celoj priči, a u krajnjoj liniji je i pravedno! Nije izrečena ni TUDJMANU ni IZETBEGOVIĆU, nije ni MILOŠEVIĆU, dakle pravda je zadovoljena, koliko god to bizarno zvučalo.

Vidim da ti nezanas zasto sam to rekao. Kad bi ga osudili to bi bio dokaz da je on ucestvovao u tim sranjima i ujedno dokaz debilima koji to govore da je on nevin da nema veze za hiljadama mrtvi civila sa svi strana. Visina kazne bi izrazila njegovu umesanost u to a ona je ogromna.

Edited by Chang Li

e svasta

Link to comment
Share on other sites

Vidim da ti nezanas zasto sam to rekao.  Kad bi ga osudili to bi bio dokaz da je on ucestvo u tim sranjima i ujedno dokaz debilima koji to govore da je on nevin da nema veze za hiljadama mrtvi civila sa svi strana. Visina kazne bi izrazila njegovu umesanost u to a ona je ogromna.

sreca imamo tako pismene likove koji kapiraju situaciju...

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

nisam ga voleo dok je bio ziv...

ali da chovek umre u zatvorskoj celiji( a da nije izrecena presuda [!?])... to je smrt kakvu niko od nas ne bi pozeleo...

pokoj mu dusi

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Krule, veceras kod mene na gajbi: 

medium_champagne_pop.jpg

Крајње је неумесно да се овако прича о човеку који је умро, поврх свега он је држављанин наше земље и бивши председник ове земље, а то је ваша култура и васпитање.

Ви што се борите за људска права што нисте сад рекли нешто кад је држављанину ове земље била потребна лекарска помоћ?

Знам ви то радите само ако су у питању Усташе или Муслимани...

(Кад кажем Усташе мислим на Хрвате којима је испран мозак мржњом према Србима)

Посебна је свињарија што је проглашен убицом и злочинцем иако се то није доказало, молим лепо постоји правна презумпција "Није крив док се супротно не докаже", ово су основна људска права, сад вам се види право лице и сада се види ко сте и шта сте!

Ви сте обичне марионете монополистичких сила, гутате све што вам се сервира на тањиру и уопште не мислите својом главом. Браво!

Ви сте обична стока која нема основну културу, узмите чипс завалите се у фотељу и гледајте BBC и цевчите Coca Colu.

ИванТМ потпуно се слажем са тобом и лепо си рекао.

Још једна ствар, не цитирајте ме јер нећу више одговарати на ову тему а вероватно ни на било коју другу.

Edited by De1Rekt0n
SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

koliko "boraca za pravdu" na jednom mestu, ovo nisam ochekivao od mladih ljudi sa rura kojima je isti taj chovek zagorchao zhivot..

necu vishe da postujem da ne ulazimo u svadje.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Крајње је неумесно да се овако прича о човеку који је умро, поврх свега он је држављанин наше земље и бивши председник ове земље, а то је ваша култура и васпитање.

Ви што се борите за људска права што нисте сад рекли нешто кад је држављанину ове земље била потребна лекарска помоћ?

Знам ви то радите само ако су у питању Усташе или Муслимани...

(Кад кажем Усташе мислим на Хрвате којима је испран мозак мржњом према Србима)

Посебна је свињарија што је проглашен убицом и злочинцем иако се то није доказало, молим лепо постоји правна презумпција "Није крив док се супротно не докаже", ово су основна људска права, сад вам се види право лице и сада се види ко сте и шта сте!

Ви сте обичне марионете монополистичких сила, гутате све што вам се сервира на тањиру и уопште не мислите својом главом. Браво!

Ви сте обична стока која нема основну културу, узмите чипс завалите се у фотељу и гледајте BBC и цевчите Coca Colu.

ИванТМ потпуно се слажем са тобом и лепо си рекао.

Још једна ствар, не цитирајте ме јер нећу више одговарати на ову тему а вероватно ни на било коју другу.

Mnogo jako

Link to comment
Share on other sites

koliko "boraca za pravdu" na jednom mestu, ovo nisam ochekivao od mladih ljudi sa rura kojima je isti taj chovek zagorchao zhivot..

necu vishe da postujem da ne ulazimo u svadje.

zasto da ne postujes vishe? izrazi svoje misljenje koje uzgred jako cenim...

meni je samo malo glupo i nehriscanski da se o mrtvom choveku odmah posle smrti prica lose. Nas narod voli da kaze: "o pokojniku sve najbolje"

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Vidim da ti nezanas zasto sam to rekao.  Kad bi ga osudili to bi bio dokaz da je on ucestvo u tim sranjima i ujedno dokaz debilima koji to govore da je on nevin da nema veze za hiljadama mrtvi civila sa svi strana. Visina kazne bi izrazila njegovu umesanost u to a ona je ogromna.

Ama Klinac je u prauv, to nije presuda Slobi nego Srbima.

Link to comment
Share on other sites

Glupo zvuci, ali ovo je najgori trenutak da se to desi, po mom misljenju. ovo ce samo zakomplikovati dalje odnose sa hagom.

U pravu si ovo nije moglo da dodje u gorem trenutku.

Jedan je zivot

Izdigni se iznad njega.Mrzi koliko zelish ali budi covek u mrznji.Ne mogu da verujem da i posle uzasnih 10g on i dalje uspeva da nas razdire.Ovde.Na RUR-u.

@oni koji ga pljuju - bravo.

@oni koji ga ne pljuju - bravo.

copyright [starbak] "Pomoz Bog sa obe strane cuprije.Vi ste u pravu i vi ste u pravu."

Link to comment
Share on other sites

molio sam boga da ne vidim topik o smrti slobodana.

necu da stajem ni na ciju stranu,razumem obe strane(al smo se separatisali:))

to se videlo i na tvu.jedino je ds u izjavi dao saucesce porodici,svi ostali su pricali kako ce to uticati na dalji razvoj situacije.cista nepristojnost(kao sto neko rece nekultura)

o pokojniku ne moze biti "sve najbolje".jedan dan da ga zalimo,zatim da ga zaboravimo.

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

zasto da ne postujes vishe? izrazi svoje misljenje koje uzgred jako cenim...

meni je samo malo glupo i nehriscanski da se o mrtvom choveku odmah posle smrti prica lose. Nas narod voli da kaze: "o pokojniku sve najbolje"

zato shto nema puno mojih istomishljenika, a ne bih da ulazim u flejm

a to dal je hrishcanski ili ne, zapitajte se koliko vas se uopshte ponasha hrishcanski, posti ceo post, ide nedeljom u crkvu ili na groblje jednom u toku nedelje da svojima zapali svecu, da se pridrzava 10 bozjih zapovesti i sl. Od celog foruma bi taj broj spao na prste jedne ruke, tako da nemojte o veri na ovom topicu, otvorite nov pa prichajte ako ste vec zapeli.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ви што се борите за људска права што нисте сад рекли нешто кад је држављанину ове земље била потребна лекарска помоћ?

Jel on rekao nesto dok su ljudi umirali od gladi i grabili se za hleb? Jel rekao nesto dok su oni koji su i imali posao primali pola marke mesecno? Jel rekao nesto dok su ljudi spavali pod mostovima, a po kucama sedeli u mraku, bez struje? Jel rekao nesto dok su se klinci ubijali medju sobom zbog patika? Jel rekao nesto dok su izbeglicke kolone stizale u grad? Jel rekao nesto dok su nam bombe padale na glavu? Dok su dileri na tjosku prodavali devize? Dok se benzin krao ljudima iz rezervoara? Dok su profesori sa doktoratima radili na buvljacima i na ulici? Dok je policija mlatila narod? Jel si zaboravio redove za hleb? Za ulje? Za mleko? Za benzin?

Ljudska prava? Vidi se da si jos sisao sisu devedesetih.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...