Jump to content

Juventus - Milan


-=[Colonel]=-

Recommended Posts

U nedelju nas ocekuje jedan izuzetno zanimljiv mech ( bar one koji vole Calcio ). Juve ima 10 bodova prednosti nad Milanom i ukoliko pobedi gotovo sigurno osvaja (posto mi se cini da ostaje 9 kola posle ovoga do kraja ) jer ce tada imati 13 vise od prvog pratioca. Prvi mech ove sezone ( u Milanu ) zavrsen je pobedom Milana 3:1, a junak mecha je naravno bio "sjajni" golman Chimenti koji se proslavio ispustanjima lopte poput Wiese-a i tragikomicnim izletanjima sa gola (Juventusa). Ipak i pored toga sto je Chimenti bio glavni faktor, Milan je - bar po mom misljenju, bio bolji tim od Juventusa [:(], pa je zasluzeno dobio.

Po nekim procenama za Juventus ce igrati sledeci tim u 4-4-2 formaciji

Buffon - Balzaretti , Thuram , Cannavaro, Zebina - Nedved, Emerson, Vieira, Camoranesi - Del Piero, Trezaguet. Izostanak Ibrahimovica je gotovo siguran, posto je shvedski Bosanac igrao ocajno prethodne utakmice. Mada, koliko ga Capello gotivi, nije nemoguce da ce opet poceti umesto Del Piera.

Sto se tice Milana, ocekuje se da ce na teren u formaciji 3-4-1-2 koja je sjajno radila u prethodnim mecevima

Dida- Kaladze, Nesta, Stam - Seedorf, Pirlo, Gattuso, Kaka, Serginho - Shevchenko, Inzaghi.

Mech sigurno nece igrati Zambrota za Juventus ( povreda protiv Werdera ) i Maldini i Cafu koji su takodje povredjeni.

Koje su vase prognoze, sta ocekujete od mecha. Ja verovatno ne moram da kazem, ali cisto da se zna, ocekujem pobedu Juventusa i osiguravanje titule pre kraja. FORZA JUVE, FORZA DEL PIERO.....

-In the church they say to forgive...

-Forgivnes is between them and God, my job is to arange the meeting ...

juvefan9ds.gif

----------------------------------------------------------------------

jddrinker5js.png

Link to comment
Share on other sites

@ Gruja

Koliko stavljas na Milan ? Posalji u dobrotvorne svrhe, kad vec bacas kesh :D :D :D.... Salim se malo. Ja sa 1k (mozda 2) igram naravno 1 ;).....

@ Meda ( Atomic )

Kad si bradat, a i konzervativan si [:D]

-In the church they say to forgive...

-Forgivnes is between them and God, my job is to arange the meeting ...

juvefan9ds.gif

----------------------------------------------------------------------

jddrinker5js.png

Link to comment
Share on other sites

@ Gruja

Koliko stavljas na Milan ? Posalji u dobrotvorne svrhe, kad vec bacas kesh :D :D :D.... Salim se malo. Ja sa 1k (mozda 2) igram naravno 1 ;).....

propraticu sa simbolicnih 500din,cisto da ne bude da docekam taj Juventusov kiks nespreman...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

^

I da,to je totalno tacno,kakva bre crna titula i to...ovaj mech se igra zbog prestiza...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

^^

Dobro, dokle ce se ljudi uvek drzati iste pesme ( dosadi valjda nekad ! ). Sto sad niko ne prica kako je sudija poklonio Barsi igraca vise kad je izbacen Del Horno ? Sto niko ne prica kako Inzaghi daje 50% golova iz ofsajda ? To ipak niko ne vidi, ali i nije bitno kad nista ne osvajaju. Bitno je da uvek Juventusu neko nesto svira i poklanja.. Kako vam ne dosadi... Mislim iskreno ...

Edited by -=[Colonel]=-

-In the church they say to forgive...

-Forgivnes is between them and God, my job is to arange the meeting ...

juvefan9ds.gif

----------------------------------------------------------------------

jddrinker5js.png

Link to comment
Share on other sites

pa nije da dosadjujemo ali juve bash preteruje s takvim stvarima

evo samo u zadnjih par meseci desilo se dosta `cudnih` situacija u juveovim tekmama

1.Del pjero protiv udinezea daje gol iz CISTOG ofsajda za 1-0.sam kasnije u tv intervjuu kaze da nije bio siguran i da je moguce da je sudija pogresio jer je ponekad tesko proceniti kad je utrcavanje pocelo..pih, bash njima slucajno da sudija progleda kroz prste

2. na istoj toj tekmi u 80 i nekom minutu kanavaro se baca na Vidigala koji stoji na gol liniji i obara ga na zemlju pritom ga onemogucavajuci da gurne loptu koja se setala po petercu u gol

3. Protiv parme dobijaju zanimljiv penal u 89 minutu koji del pjero masi

4. u sledecem napadu opet f.kanavaro promasi klizeci u kaznenom,ubije koradija,ali nikom nishta...

5. Protiv intera (zanemarujem onaj `indirekt`) nedved se baca na 18 metara od gola.paparesta sudi nepostojeci faul.del pjero ga zabija...

a to su samo neke stvari za koje me secanje sluzi...generalno juve mnogo dobija na sudije i to je opste poznato..milan mora biti veoma veoma bolji i jaci (kao na san siru u prvom delu sezone) da bi pobedio)

Link to comment
Share on other sites

Sto i jeste,bar po trenutnoj formi.Sve u svemu videcemo sutra sta ce biti ali prednost dajem milanu :)

Edited by HellFire)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Cek cek, a Milan ne dobija na sudije ako cemo tako. Gol Inzagija protiv Bayerna je takodje vrlo cudan. Covek je bio i iza Kahn-a u jednom trenutku ( a on je nekako uvek iza svakog igraca protivnickog tima, pa daje golove samo tako ). A to za bacanje Nedveda. Cekaj, sta mu je onaj degenerik Cordoba radio celu utakmicu, moze da iskoristi to, zar ne ?? To nije pomoc sudija, iskoristio je sto sudija nije mogao 100% da vidi sta se desilo!! Da li recimo iko spominje Tottija koji dobije mali milion takvih faulova na utakmici. Ili recimo Gilardina koji je ocigledno naslednik "velikog padavicara" Inzaghija. I recimo Toni, cela Italija ga prozvala padavicarem - sto je i realno, jer se covek cesto baca. Penal protiv Rome najbolji primer. Mozemo ovako u nedogled, nema ni veze... Ko gubi ima pravo da se ljuti, zato ce Juventus u ocima svih uvek biti prvi zbog sudija, igraca koji padaju kad ne treba, klizecim startovima koji su za sve sudije kraj malih ekrana prekrsaj za iskljucenje i tako....

Edit. Tek sad mi pade na pamet. Da li treba pricati pricu u Gatuzu i Stamu, kojima bi bilo zabranjeno da igraju fudbal koliko su nogu polomili i koliko im jeprekrsaja "previdjeno". Ipak, nije ni Berluskoni mala zverka, a ni onaj Galijani ( predsednik Lega Calcio ) nije za podceniti ;)

Edited by -=[Colonel]=-

-In the church they say to forgive...

-Forgivnes is between them and God, my job is to arange the meeting ...

juvefan9ds.gif

----------------------------------------------------------------------

jddrinker5js.png

Link to comment
Share on other sites

^^

Dobro, dokle ce se ljudi uvek drzati iste pesme ( dosadi valjda nekad ! ). Sto sad niko ne prica kako je sudija poklonio Barsi igraca vise kad je izbacen Del Horno ? Sto niko ne prica kako Inzaghi daje 50% golova iz ofsajda ? To ipak niko ne vidi, ali i nije bitno kad nista ne osvajaju. Bitno je da uvek Juventusu neko nesto svira i poklanja.. Kako vam ne dosadi... Mislim iskreno ...

Reci mi koji je Pipo gol dao iz ofsajda protiv Bajerna i prestajem da hejtujem???I ja i dalje ne mislim da je Barsi "poklonjen" igrac vise...da dodam isto jedan detalj iz tekme sa Interom...zivi zid???Otkad se meri 11metara a ne 9???

Ne vidim nesto da Celzi,Lion ili Bajern(i trenutni lideri nekih drugih prvenstava) imaju toliku protekciju ko Juve,i zato toliko dosadjujemo...ma ono,veceras singliram Penal za Juve :))))))))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Reci mi koji je Pipo gol dao iz ofsajda protiv Bajerna i prestajem da hejtujem???I ja i dalje ne mislim da je Barsi "poklonjen" igrac vise...da dodam isto jedan detalj iz tekme sa Interom...zivi zid???Otkad se meri 11metara a ne 9???

Ne vidim nesto da Celzi,Lion ili Bajern(i trenutni lideri nekih drugih prvenstava) imaju toliku protekciju ko Juve,i zato toliko dosadjujemo...ma ono,veceras singliram Penal za Juve :))))))))))

Recimo onaj kad je 3 puta dotakao loptu pre nego sto je uneo u gol ( Inzaghi Bayernu ), ako sam dobro video. Sto se tice Messija, pao je kao pokosen, a start nije bio toliko ostar. To sto je Del Horno radio pre je bilo za crveni, dok taj start nije!! Nego, kad smo kod protekcije. Jel Samuel dobio crveni kad je startovao na Ibrahimovica kad ovaj uveliko nije imao loptu, tj. kad je vec uveliko bila u autu. Koliko ja znam, onakav krvnicki start na igraca bez lopte znaci automatsko izbacivanje iz igre. Inace, koji zivi zid je bio na 11m, a ne na 9m? Ma uostalom nema veze... Rasprava na internetu nema smisao. Sve ce se videti veceras, kad ce neko opet smisliti sta je sudija svirao u korist Juventusa i tako....

-In the church they say to forgive...

-Forgivnes is between them and God, my job is to arange the meeting ...

juvefan9ds.gif

----------------------------------------------------------------------

jddrinker5js.png

Link to comment
Share on other sites

Recimo onaj kad je 3 puta dotakao loptu pre nego sto je uneo u gol ( Inzaghi Bayernu ), ako sam dobro video. Sto se tice Messija, pao je kao pokosen, a start nije bio toliko ostar. To sto je Del Horno radio pre je bilo za crveni, dok taj start nije!! Nego, kad smo kod protekcije. Jel Samuel dobio crveni kad je startovao na Ibrahimovica kad ovaj uveliko nije imao loptu, tj. kad je vec uveliko bila u autu. Koliko ja znam, onakav krvnicki start na igraca bez lopte znaci automatsko izbacivanje iz igre. Inace, koji zivi zid je bio na 11m, a ne na 9m? Ma uostalom nema veze... Rasprava na internetu nema smisao. Sve ce se videti veceras, kad ce neko opet smisliti sta je sudija svirao u korist Juventusa i tako....

Zivi zid prilikom Del Pierovog slobodnjaka kojim je Juve pobedio Inter...

decko ti sam sebe demantujes,kazes bio je Pipo u ofsajdu ako si dobro video...kod centarsuta nije bio u ofsajdu,a posle toga se lopta odbila od odbrambenih igraca,da nije tu mozda bio ofsajd?

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Decko, ja sebe ne dematnujem, govorim ono sto sam video ja i dosta drugih ljudi. I jos mali milion njegovih golova koji dodju iz jako sumnjivih pozicija... A to za zid sto pricas su , najblazi receno, ciste gluposti !!

Edited by -=[Colonel]=-

-In the church they say to forgive...

-Forgivnes is between them and God, my job is to arange the meeting ...

juvefan9ds.gif

----------------------------------------------------------------------

jddrinker5js.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...