Jump to content

Par pitanja oko Warrior klase


[BMF]Psycho

Recommended Posts

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

licno samo na CTu+3-4 stvari iz insomniaxa...gluposti neke...nista spec...kao za hunta u proncipu samo malo drugachije barov itd...i kapiram da bi za izvlachenje nekog maximuma iz warra trebalo da pocnem da pishem makroe ali mi se ne da =o)

Link to comment
Share on other sites

posle tachno 46 dana uplatim wow i respecujem sa fury na arms :)

sva sranja koja sam procitao na ovom forumu i na drugim o warru su veoma pomogla :D

podjem ja sa premade grupom da radimo AB i unakazimo ally 3 partije.

odemo u WSG i nalomimo ih 7 puta po 3:0

znachi lol

nisam mogao da verujem [^]

mozda sam ja toliko dobar ili su ovi protiv kojih igram uzasni

lvl 30 i lvl 34 hunter me prvi napadnu i sabijem onaj intimidating shout ode priest, ode pet, ode hunter :P

kasnije ubijem lvl 38 roguea i lvl 34 huntera kod Southshore

i tako jedno 3 puta, onda dodje lvl ?? hunter, rokne meni i drujidu lvl 28 multishot

ja fearujem i zapalim ko chovek

honor samo raste buahahahhaaa

jebiga shto nisam slikao [8D]

teh own30r

Edited by deGrasso
Link to comment
Share on other sites

ehhhhh ja moram da menjam server,ne znate kako mi je,danas ga pozovem da mi pomogne oko elite q i on dodje i onda smara 16214950950452828643668594 godina kako ih je lomio i kaze da je q laganica i wipe posle 12 min...sta reci? [;)]

jbga nabavio covek healing bota za pvp!

*edit*

moram sad da te ispljujem za onaj screen,mamu...peep,peep,peeeeeeeep...

i da imas najbedniju opremu koju sam video ajde napravi profil na allakhazamu da ti se smeju ljudi!na tebi valja samo sIkira!i mozda chest!

h8,h8,h8...

Edited by shpanac

...

Link to comment
Share on other sites

ja da vam rekenem neshto... mi warriori, pa nas treba da cuvaju ko zlato... da nema nas.. shta ostaje iz u nekoj instanci... nishta jer nema niceg rasprshila se gomila koja pravi DPS>... il kako vec... oni mejdzevi izblinkashe se oni prostovi postashe neke senke... oni hanteri pocrkashe... gistroooo oni roudzevi ponestajashe... oni shamani se rezovashe... oni worloci poplashishe ... i shta ostaje shaka niceg... ishte bre !!! da nema nas vi ne bi imali te vashe silne epike... eeeek kazem ja 40warriora 2000 bendiza i bilo koja instanca... samo se molimo bogu da se spuste do 20% hp`a i onda su nashi... a do tad charge, intercept do smrti... stun ftw ono 20warriora ide na mace prof. pa dw. mace i stunova kolko ocesh... mada ne pali stan kod nekih papana... elem... nemojte warove dirati... da varovi ne bi prestali da stoje za vas... mi smo vashi spasioci!!!

n33d b33r

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ok, da napishem ovde jer kao ima veze sa warr temom...aside from the fact da je migsa...well... migsa....

Ovaj post je u prvoj liniji zahvalnica cetvorici ljudi i njihovoj pomoci da dobijem najbolji pre-bwl warr trinket... iz treceg pokushaja = user epskih proporcija \o/

http://wow.allakhazam.com/db/item.html?witem=11815

sad iako sam lvl 59 treba ipak da odem u Maru po Thrash i da imam 9% shanse za next attack kad 1h koristim...loodeelo

Takodje uradio i 4 kvesta, medju kojima i attunement, i uzeo tenkerske lone i helm = ja vishe u BRD nemam zasta a idem =o))

Dakle hvala:

Devoureru aka Lakosti sto je isao u bar i bio inicijator cele akcije...

Soullessu aka Tjiri sto se smorio farmanjem water esencija i krenuo sa nama cisto chine radi...

Nobini (i to srpskoj ;o)) sto je bez pogovora doshao kad sam ga pitao iako vetj danima ne mogu da nadjem vremena da pomognem Proudu u Jinthi...

i naravno Bokiju aka Ruskoj Papuchi for being jut plain Boki....

elem, tenkovanje za epic geared lvl 60 roga, maga i warlocka sa lvl 58 warroj je taaakva smejurija da to nije normalno =o))) ja sam se super proveo...a HoJ je pao taman kad smo svi krenuli da se smaramo, gj fellaz ...sad da smislim sledecu akciju...mozhda ona "26-man baron" koju sam smislio u jutarnjim satima =oD

Link to comment
Share on other sites

Ok, da napishem ovde jer kao ima veze sa warr temom...aside from the fact da je migsa...well... migsa....

Ovaj post je u prvoj liniji zahvalnica cetvorici ljudi i njihovoj pomoci da dobijem najbolji pre-bwl warr trinket... iz treceg pokushaja = user epskih proporcija \o/

http://wow.allakhazam.com/db/item.html?witem=11815

sad iako sam lvl 59 treba ipak da odem u Maru po Thrash i da imam 9% shanse za next attack kad 1h koristim...loodeelo

Takodje uradio i 4 kvesta, medju kojima i attunement, i uzeo tenkerske lone i helm = ja vishe u BRD nemam zasta a idem =o))

Dakle hvala:

Devoureru aka Lakosti sto je isao u bar i bio inicijator cele akcije...

Soullessu aka Tjiri sto se smorio farmanjem water esencija i krenuo sa nama cisto chine radi...

Nobini (i to srpskoj ;o)) sto je bez pogovora doshao kad sam ga pitao iako vetj danima ne mogu da nadjem vremena da pomognem Proudu u Jinthi...

i naravno Bokiju aka Ruskoj Papuchi for being jut plain Boki....

elem, tenkovanje za epic geared lvl 60 roga, maga i warlocka sa lvl 58 warroj je taaakva smejurija da to nije normalno =o))) ja sam se super proveo...a HoJ je pao taman kad smo svi krenuli da se smaramo, gj fellaz ...sad da smislim sledecu akciju...mozhda ona "26-man baron" koju sam smislio u jutarnjim satima =oD

yap .. taj trinket nemoj nikad da prodash ... onaj backnads breath ili kako se vec zove i taj trinket ubijaju boga koliko su dobri ... to ces ostaviti da nosis i posle bwla veruj mi ... vecina trinketa za warriora su u bwl vishe pve orjentisani ... a ta 2 su znachi imba , isfarmao sam ih ja sa guildom kada smo pravili one dark iron shlemove :) ishli desetak puta raidom pa ja reko ajde usput pls nemam ja jedini taj trinket a imba je i uzmem ga na drugom kilu ;)

gz :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...