Jump to content

lajnovi


Recommended Posts

  • Replies 558
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja sam cuo da su zene mitska bica koja se hrane unutrasnjom lepotom pojedinaca, koja crna fizicka privlacnost. Zato muskarci uvek zaspu pre zena posle seksa. Okrenu se na stranu i spavaju, a ona se onda hranji njihovom unutrasnjm lepotom...zato ne licis ni na sta kad se probudis ujutru.

topik je postao glup k'o moj kurac.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ahahha  jel te to mnogo tukla keva kad si bio mali ili si se mnogo primio na Andjelinu Dzoli ?:)))

bolji nadji neku ovakvu , da te utesi :

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
barbie7rv.jpg

a kazu da ima i dobro dupe ;)

nabaci model na naduvavanje, manje prostora zauzima kad se spakuje [;)]

topik je postao glup k'o moj kurac.

a bio je nekad dobar? [:D]

prvi na ovu foru je bio dobar zbog odvala, ali onda su ljudi krenuli ozbiljno da kapiraju topik

Self_stab_YAY.gif

Link to comment
Share on other sites

tenis...

GAY!!!

ne hejt:

sah za mozak + fizicka kontrola pa ti vidi :)

hejt: (nemojte da se primate, mala sala)

ma jok 20 likova trzi za koznom vrecom, i pokusava da utera izmedju dva direka, a kad se to desi na svakih 45min u proseku (posto je nivo adrenalina gledalaca rastao) krenu ovacije i do 10 km okolo se cuju, a po potrebi neistomisljenici se, po mogucstvu, na smrt prebijaju, uza sve pagansko idolopoklonstvo davaca golova ;>>>>>

Never underestimate the power of human stupidity. Robert A. Heinlein

God is subtle but he is not malicious. Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

zev zev zev

nje spam, napusio sam te u buducnosti jer sam PREDVIDEO da ces postovati posle mene! to je sve zato sto igram puno shaha~!

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

E bre, kakva vam je dobrodoshlica za mog drugara, sramota. Pogotovo ti Sheyn :))

Mislim jbte ko da samo chekate da uvalite kurchinu jedno drugom, al je truelaw jedno drugom, a evo ga jedan novi.

Jeste, yevod ume da preteruje u milion stvari ali ako je to najgore, kriv sam.

yevode, pod uslovom da nisi neciji alter ego (ne daj boze), mator si ti za ovaj forum :(

Pa vish brate, ja sam stariji od njega. Predlazhem da napravimo neku selekciju ko u "Deca kukuruza" pa ko napuni odredjeni broj leta, da ga lepo ispratimo sa foruma...

Shto se tiche tog vatanja za dupe, prisusustvovao sam lichno tome, mogu retji da je to za mene nilo potpuno neochekivano (ne to shibanje koje je usledilo posle, vetj to shto je yevod to uradio).

I da zakljuchim, svi smo mi drugachiji i nadje krpa zakrpu. Kojoj ribi odgovara ovakav start i ovakav tip, to je okej, kojoj odgovara onakav, i to je okej...

Life is gistro...

Link to comment
Share on other sites

Skills ..u cemu?

...ko hejtuje bolje?

...koliko puta  mozete da ga bacite i na koji nacin?

[:D]

ево је опет. [:D]

не вуци ме/нас за језик... [;)]

Edited by Ignis Dei

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Mislim jbte ko da samo chekate da uvalite kurchinu jedno drugom, al je truelaw jedno drugom, a evo ga jedan novi.

Pa nije bash kao, meni je psihijatar pripisao da dolazim ovde da lecim komplekse i uvaljujem kurchine [:D]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...