Jump to content

Cokolada?


Recommended Posts

Dakle, znam da negde u Beogradu postoji neka radnja koja prodaje neke chokolade, koje su po nechemu posebne (dal su ruchno pravljene, ili od specijalne chokolade, ili shtagod), i mislim da je negde u centru. Pa sad, ako iko zna na shta mislim (a valjda ce neko shvatiti), i zna gde je, bio bih mu vrlo zahvalan. Extra sam objasnio [:D]

Link to comment
Share on other sites

Trzni centar milenijum, onaj prvi ulaz sa kalisha, prolazi se izmedju dva izloga "starka", desno se uz stepenice ide za "moloko", a pravo napred je radnja, ne mogu da se setim kako se zove. Rucno pravljena cokolada, skupo i ukusno.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

=) pored picerije Vladimir (Bulevar revolucije) ili ti prekoputa parka Tashmajdan .Inache nemozesh promashiti prodavnicu poshto cesh videti izlog u kome se nalazi fonta sa chokoladom njam njam =).Tamo mozesh naci Pralina bombonjere itd itd ... custom made itd itd

Cena 270 din 100g =)

Have fun =)))

Link to comment
Share on other sites

Trzni centar milenijum, onaj prvi ulaz sa kalisha, prolazi se izmedju dva izloga "starka", desno se uz stepenice ide za "moloko", a pravo napred je radnja, ne mogu da se setim kako se zove. Rucno pravljena cokolada, skupo i ukusno.

E na taj sam mislio. Hvala.

Thx isto i ostalima, overicu i to preko puta Vladimira, a Banovo Brdo je predaleko [:)].

Lock.

Link to comment
Share on other sites

preko puta ETF-a, nalazi se Neuhaus prodavnica cokoladi . Odmah da ti kazem nisu nimalo jeftini.Ja sam zadnjoj ribi jednom kupio 100 grama nekog keksa sa bademom za 10 e.... ako hocesh da vadish fleke, verovatno, posto niko ne kupuje za sebe nesto toliko skupo a sto se jede, imash i ultra pakovanja u metalnim kutijama u obliku srca koje se napune sa svim vrstama cokolada, itd...to je sve mnogo ukusno a moze da se naruchi i prigodni sampanjac. Takvo ludilo kosta izmedju 6 i 10 hiljada, ali vredi SVAKU PARU.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

preko puta ETF-a, nalazi se Neuhaus prodavnica cokoladi . Odmah da ti kazem nisu nimalo jeftini.Ja sam zadnjoj ribi jednom kupio 100 grama nekog keksa sa bademom za 10 e.... ako hocesh da vadish fleke, verovatno, posto niko ne kupuje za sebe nesto toliko skupo a sto se jede, imash i ultra pakovanja u metalnim kutijama u obliku srca koje se napune sa svim vrstama cokolada, itd...to je sve mnogo ukusno a moze da se naruchi i prigodni sampanjac. Takvo ludilo kosta izmedju 6 i 10 hiljada, ali vredi SVAKU PARU.

Da, oticicu tamo da overim. `fala. Imam jedno 2000 za to planinarenje pa cu da vidim sta cu da iskopam za te pare. Ne vadim fleke...u sushtini ne znam shta radim, jednostavno mi doshlo [:)]. A, i evo ide 8-i mart kao pa moze da bude zbog toga, iako mi generalno seva paja za takve praznike.

Green-che imas na zelenjaku super milkE

Inace, ozbiljno ovo sto ti je tigar rekao je The Place :) . Samo pazi da ne bude ku u "bilo jednom u americi" :)

Kralju [:)]

Za milku sa zelenjaka ce samo da mu izdrka :)))

[roflmao]

Link to comment
Share on other sites

Al stvarno zamislite ode green da vadi fleke nekim uber cokoladicama.

I ceka tako i ceka nju, a one cokoladice mu se smeskaju, pricaju i smejulje.

"ma aj da pojedem jednu, nece se nista primetiti."

I za 5 minuta green onako lize foliju od zadnjeg slatke cokoladice, nailazi ONA i vidi ga onako musavog, a iz usta mu viri kandirana TRESNJICA.

Link to comment
Share on other sites

Al stvarno zamislite ode green da vadi fleke nekim uber cokoladicama.

I ceka tako i ceka nju, a one cokoladice mu se smeskaju, pricaju i smejulje.

"ma aj da pojedem jednu, nece se nista primetiti."

I za 5 minuta green onako lize foliju od zadnjeg slatke cokoladice, nailazi ONA i vidi ga onako musavog, a iz usta mu viri kandirana TRESNJICA.

Hehehe, da znash da sam razmishljao o tome. K`o Homer kada kupuje bombonjeru za Mardz i sve proba (i naravno pojede sve koje mu se svidjaju). Ali valjda cu moci da im odolim...

Link to comment
Share on other sites

Inace jedini gori izbor od plisane zivuljke je neka cokolada sinko.

Ako imas cuku diajmantski prsten stavi joj na ruku

A ako imas herca pokloni joj bundu od nerca

jebem ti podsvest ...=))

edit: serem nadsvet

Edited by Tiger21
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...