Jump to content

Shadow Priest


posmatraci

Recommended Posts

Krenuo sam sa priestom.

Razvijacu priesta ka shadow formi.

Preporuke, sugestije.

Hteo sam ovaj build da napravim. Znaci sve u Shadow, pa kud puklo da puklo.

Discipline Talents - 3 points

Unbreakable Will - rank 3/5

Shadow Talents - 48 points

Spirit Tap - rank 5/5

Blackout - rank 5/5

Shadow Affinity - rank 5/5

Improved Shadow Word: Pain - rank 2/2

Shadow Focus - rank 5/5

Improved Psychic Scream - rank 2/2

Improved Mind Blast - rank 5/5

Mind Flay - rank 1/1

Improved Fade - rank 2/2

Shadow Reach - rank 3/3

Silence - rank 1/1

Shadow Weaving - rank 5/5

Vampiric Embrace - rank 1/1

Darkness - rank 5/5

Shadowform - rank 1/1

Link to comment
Share on other sites

Samo zajebi Shadow Affinity i Improved Fade i iskoristi te poene na Discipline. Takodje, Vampiric Embrace moze delovati korisno, ali je cinjenica da ces ga malo koristiti.

Meni je najvazniji improved mind blast, shadow reach, i silence... priest ftw:)

P.S. Uzasno me smara sto je u novim priest talentima Vampiric Embrace obavezan za shadowform. Al ionako cu biti Holy do tad:DD

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Pricas li necemu sto ces da razvijas do 60og ili planiras end-game sa njim?

U guildama koje rade MC, BWL ima mesta za jednog ili cak ni jednog Shadow priesta, zavisi...znaci konkurencija ce ti biti brojna.

Ako hoces PvP, i to da pravis dmg u PvPu, a ne da lecis, bolje uzmi i Imp PW:S i Imp PW:F, kao i Focused casting i Martyrdom, iz Disc stabla. Ako vec ides na PvP Imp Fade i ono da ti shadow spells prave manji agro ti uopste nije potrebno. Blackout takodje nije bas nesto, po meni.

I naravno, juri samo Sta i Int na opremi, mada ti je zbog Spirit tapa dobro da imas i dosta spirita, a naravno nabudzdi sto vise mozes +spell ili shadow dmga.

edit: kao sto znas, od sledeceg patcha dosta menjaju priesta, ali nova shadow grana je dosta slicna staroj...ipak na zvanicnom sajtu imas novi talent kalkulator, pa check it out -

http://www.wow-europe.com/en/info/underdev...st/talents.html

Edited by Perun
Link to comment
Share on other sites

prema onome sto sam video... jake gilde cesto primaju do dva shadow priesta kao i dva feral druida...

Shadow priest - boostovanje shadow dmga celog raida

Feral - boostovanje dmg-a DPS grupa

elem, moras da budes veoma jak igrac da bi te primili...

Edited by headcutter[LR]

Za hiljadu evra cu sam da naucim da dizajniram ;)

Link to comment
Share on other sites

Te gluposti tipa: Shadow priest je mage/lock wannabe... destruction lock je mage wannabe, feral druid je warrior/rogue wannabe su cista glupost.

Izvor builda je licna stvar, i da je Blizz hteo da svi priestovi budu holy i svi warlock-i affliction i druidi restoration ne bi pravili 3 jebena talent stabla.

Kao shto headcutter rece dmg boost za warlocke je 15% a to je MNOGO. A ni shadowpriest nije woona shto se dmg-a tice. IMO. ktxbye

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

realno gledano desturction lock od svega toga jeste totalno mage wannabe ... sve ostalo se donekle razlikuje ali jebeno sve magije su preslikame kod destruction locka ali sve od maga ...

soul fire = puroblast

searing pain = schorch

shadow burn / configulate = fire blast

rain of fire = blizzard

blast wave / arcane exlosion = hellfire

ova zadnja 2 dok se ne umaprede ne podsecaju na ove magove ... ali ako se unapredis sveo , 44 u destruction onda si pravi mag

immolate je schorch koji ima 100 % kritikal sa igniteom ...

svaka klasa ima nesta unikatno u pogledu druge klase ... healeri npr neki imaju inervate neki imaju instnat healove neki imaju brze healove pa se upotpunjuju .... kod lock su manje vishe preslikane magije i neznatno im promenjne statistike u odnosu na maga .

Shadow priest je dmg / pvp priest i ne podseca ninakoga i prilochno je unikakatan kao takav ... medjutim mene on smara , ali je ok , kapiram da ima ljudi koji vole da ga uraju jer je dobro odradjen .

Druid cak i kada se specijalizuje u feral ne moze nista ako ide samo u jednoj formi , skapirao sam da mora da kominuje od situacije u kojoj se borba razvija , a ni u jednoj formi nema sve preslikano , kako on u maci da radi stun lock kada to nema , kako da napravi ogroman burst sa balance formom , ali opet daje bonus grupi sto malo koja klasa daje , i restoration je odlichan healer ali i podrshka za manu raida kao sto je i feral podrshka za dps gruper .

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

jel veliku crnu ili jos vecu crvenu tabletu ????!!!!???

ma ko ga jebe ... uzecu obe ;)

btw rank up na magu

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Sad videh:

imo, shadow priest je mage/lock wannabee...

tesko da ce te primiti u eg guild sa shadow buildom a pvp ce te kad tad smoriti, pa ces se respeccovati u holy/dis i smorices se od healovanja...

Ja sve vise igram PvP i ne pada mi na pamet da menjam Disc/Holy za Shadow u PvPu. Sa dobrim warrom ili magom, mogu rsum da napravim. Da sam Shadow, samo bi ja licno veci DMG pravio, ali bih bio daleko manje koristan.

Shadow je bolji za grind.

Link to comment
Share on other sites

Ja sve vise igram PvP i ne pada mi na pamet da menjam Disc/Holy za Shadow u PvPu. Sa dobrim warrom ili magom, mogu rsum da napravim. Da sam Shadow, samo bi ja licno veci DMG pravio, ali bih bio daleko manje koristan.

Ja sam skoro presao na Disc/Holy i stvarno je uzitak u PVE, ali je bre muka ziva kad treba da odem da grindam nesto... pa mora i to da se radi kad si 60 valjda? A dps mi je bukvalno prepolovljen u odnosu na Shadow. Evo poredjenja radi, juce sam upalio svog starog 60 roga (dodushe jadno obucenog) i na istom grinding mestu ima manji dps nego priest dok je bio shadow. A da ne pricam o tome sto priest ne primi nikakav dmg a ubije brze.

Sta ti radish za grind kad si Disc/Holy? Ja sam lvl59 i jednostavno me mrzi da izgrindam taj poslednji lvl:DD

Edited by modjo

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Uzitak je i u PvP, ako imas dobrog warra ili maga da sa njim zajedno ides, Disc priest ima extra survivalability ('bem ga da l' se 'vako pise, ali znas na sta mislim), tako da ga je mnogo tesko ubiti. Ali zato dmg...nije da ne pravi, ali je simbolican. Ja sam skupio Devout, epica, i pare stavio u stek, i onda presao na Disc/Holy. :D

Grindam samo kad sam bas u frci, i to one lvl 35-40 elementale za elemental fire i te stvari...znam, tuzno, ali sta da se radi...

edit:

sad sam se setio - kao disc ili holy, uvek ces naci maga koji je raspolozen za AoE grind, ili warra za klasican, ja imam jednog maga i jednog roga sa kojima idem cesto. Imam Denchanting i u dvoje deremo Incendusa u BRDu.

Edited by Perun
Link to comment
Share on other sites

uh... ti si se skinuo sa shadow tek kad si skupio devout. Ja sam sa gildom vec poceo da radim ZG, a posto smo tanki sa priestovima, morao sam da se respecujem. A imam tek 1 devout piece:) Mada to nije problem, skupi se devout, radimo farming runove... ali kad treba da se nesto izgrinda...

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...