Jump to content

Olja Crnogorac


Recommended Posts

  • Replies 119
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sestra od tetke mog ortaka iz odeljenja. Bili jednom u Kabareu Rouz kada je bila i ona pa sam je upoznao. Extra riba, nema shta, ortak kaze da nije bash ni glupa, ali ipak mu je to sestra [:)].

[edit]Shto se tiche tog klipa, naravno hocu i ja[/edit]

Edited by Green
Link to comment
Share on other sites

Sestra od tetke mog ortaka iz odeljenja. Bili jednom u Kabareu Rouz kada je bila i ona pa sam je upoznao. Extra riba, nema shta, ortak kaze da nije bash ni glupa, ali ipak mu je to sestra icon_smile.gif.

Brate od mog brata od ujaka,rodjeni brat od strica epa od njegovog pastrcheta,ujna sa kevine strane od babe polu sestre je poznaje.

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

Eo mozda imate sansi kod Olje.

26. januar 2006.

INTERNET MLADA

Olja Crnogorac četovanjem prona

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Meni je bash bljak u faci o.O

a ti maude...verovatno dok si ishao u shkolu sa njom nisi ni imao shta da gledash jer nije imaja silikone u ustima / sisama / dupetu / pitajbogagdejosh, etc, etc....

Edited by Sharulja

Arbeit macht Frei.

Link to comment
Share on other sites

Eo mozda imate sansi kod Olje.

Kad matori knori, izleracemo je da dodje na rur, a posto je svima odvratna, ja cu prvi da je jebem.

tekst je pravi srbijanski \o/

lepo si to sve smislio [roflmao]

a ti maude...verovatno dok si ishao u shkolu sa njom nisi ni imao shta da gledash jer nije imaja silikone u ustima / sisama / dupetu / pitajbogagdejosh, etc, etc....

manje psyja i wowa dechko :)

to je kemp bio

jesam li neshto propustio???

cilime?:)

hahaha shta nisi siguran .. budalo :D

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...