Jump to content

OBLIVION


G!!!

Recommended Posts

  • Replies 417
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ma nije stvar u tome, nego mi nije jasno sta od konfiguracije

moram da imam da bi imao dobar video efekat....

Igra je definitivno vizuelno najlepsa ali dzabe sve to kad ti treba zverina da

igras

slazem se..grafika nije najbitnija,ali kad je stavis na min dobijes grafiku tek nesto bolju od morrowindove...a i sam igra, necu da kazem da nije super..ali malo sam se razocarao..nekako ocekivao sam najbolju igru 21 veka:)a to definitivno nije uspelo..jos kad smanjis detalje,pa izgubis onu predivnu grafiku...

sto se mene tice igra je "samo" za jednu 9ku...daleko je to od 10-tke:)

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

ma nije stvar u tome, nego mi nije jasno sta od konfiguracije

moram da imam da bi imao dobar video efekat....

Igra je definitivno vizuelno najlepsa ali dzabe sve to kad ti treba zverina da

igras

Na 6800GS radi potpuno tečno na high... video with my own eyez...

slazem se..grafika nije najbitnija,ali kad je stavis na min dobijes grafiku tek nesto bolju od morrowindove...a i sam igra, necu da kazem da nije super..ali malo sam se razocarao..nekako ocekivao sam najbolju igru 21 veka:)a to definitivno nije uspelo..jos kad smanjis detalje,pa izgubis onu predivnu grafiku...

sto se mene tice igra je "samo" za jednu 9ku...daleko je to od 10-tke:)

Zaista ostavlja utisak na početku da je dosta arkadnija u odnosu na Morrowind, al' ovi

Link to comment
Share on other sites

slazem se..grafika nije najbitnija,ali kad je stavis na min dobijes grafiku tek nesto bolju od morrowindove...a i sam igra, necu da kazem da nije super..ali malo sam se razocarao..nekako ocekivao sam najbolju igru 21 veka:)a to definitivno nije uspelo..jos kad smanjis detalje,pa izgubis onu predivnu grafiku...

sto se mene tice igra je "samo" za jednu 9ku...daleko je to od 10-tke:)

Eto sad ste počeli da me pla

Edited by Nikola-BG

zahvalan MikroStalji :) Hvala matori, hvala!

rur.jpg

Link to comment
Share on other sites

kad sam video koji je izbor za kreiranje lika :O :O ODLEPIO SAM!!! inventar i nije tako los, sta pricate???

mnogo je arkadnije od morr-a sto mi se dja zesce... travel tipa biraj spot na mapi je malo truo, ali da se ne lazemo, praktican je!! cini mi se da je broj skilova nesto manji... sad se ne ceka toliko za cast spellova, vec ga samo baci, sto je odlicno za buduce magove!! Neprijatelji imaju cudan sistem kretanja (ili se ja tesko tripujem)... nisam jos stigao do NPC-eva pa da mogu da procenim AI, ali bacicu jos utisaka kasnije...

Edited by Hide
Link to comment
Share on other sites

Ko je izvalio da ocekuje najbolju igru 21. veka? Pa covece 21. vek je tek poceo. Ako budemo napredovali upola brzinom kojom je kompjuterska tehnologija napredovala u 20. veku do kraja 21. veka cesh imati jebeni hallodeck (ili kako se vec pishe) iz StarTreka.

ps Voodo je moj heroj, narezao mi Oblivion omg!

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Ko je izvalio da ocekuje najbolju igru 21. veka? Pa covece 21. vek je tek poceo. Ako budemo napredovali upola brzinom kojom je kompjuterska tehnologija napredovala u 20. veku do kraja 21. veka cesh imati jebeni hallodeck (ili kako se vec pishe) iz StarTreka.

ps Voodo je moj heroj, narezao mi Oblivion omg!

mislio sam do ovog trenutka u 21 veku:) naravno da ce biti boljih igara:)

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

pa sha znam ja sam 6800gs i a64 3000 i giga rama, nisam nesto odusevljen grafikom, valjda su je dosta oslabili da bi mogli da je pikaju i slabije makine... a 9550 je bio mid low grafika kad se pojavila a da ne pricamo kakva je ovog momenta

rpg elemente tek cekam da uocim i ocenim :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Igrao sam danas par sati i prvi utisci su da je igra stvarno fenomenalna!

Tek kad se izadje na otvoreno vidi se koliko je grafika kvalitetna.

Inventar je u pochetku malo konfuzan ali kad se jednom naviknesh funkcionishe perfektno.

Jedino kapiram da sam se malo zayebao oko izbora rase i klase pa cu krenuti ispochetka...ali ovo shto sam do sada video mi zaista deluje xtra.

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

Ja imam mali problem javlja mi se "White Screen of Death" jer mi je sve belo kad pocnem :D

imam raspalu 9200 ati radeon karticu :D

[edit] Sad sam video da podrzava samo 9500 i vishe. Da li je moguce lol

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...