Jump to content

Ide neko?


Green

Recommended Posts

Ti zivis blizu bigz-a,a??:))

Raja je valjda u teatru posejdon... wizzy je u skc-u a za talamascu nemam pojma...

jbga green...ja isao prosle i predprosle nedelje...ove nema sanse...najveca verovatnoca od ova tri je da odem na wizzy noise...zbog kolicine gradiva koje treba da naucim :)

pa ono...vidimo se ;)))

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

550 su karte. Ali poshto vidim u koje vreme kucash, i kapiram da je nisi kupio, imash malo shanse da sutra ne poskupi na 600-650, ali moze da se desi. Na ulazu ce biti bar 700. Ep1c, jebiga, propushtash u najavi dobru zurku, poshto je proshli put bila extra zurka kada je bio deda. Inache, Raja i Talamasca su u Posejdonu (sa NBG strane Brankovog mosta, sa leve strane kada se gleda prema NBGD-u, bela zgrada) a Wizzy verovatno u SKC-u, ali nije josh sigurno.

Link to comment
Share on other sites

btw jel ima neko neke atmosove ili bilo koje filmove sa onim psy tripovima...

Definishi shta su psy tripovi [:)].

Imam ja par filmica (5-6 filmova od po 7-8 minuta), sa nastupa raznih, pa sad ako to podrazumevash pod psy tripove...onda imam [;)].

[edit]U razmaku od 7 dana u aprilu idu Atmos i Ticon, mada su oba neki progressive trance, a znaju ponekad na nastupu da rade i progressive house, a meni se to bash i ne slusha. Mada, ko zna, mozda i odem.[/edit]

Edited by Green
Link to comment
Share on other sites

pa ako imash neki nastup od atmosa videcesh u ovicno iza sebe ima platnu na kome pusta one filmice sa pilulama i te 3d fore

ja imam Atmos live in yokohama al fazon imam njega i nastup iza su ti tripove al ja trazim samo te tripove :)

ovo shto je u pozadini na video beamu

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
atmos.gif

atmos1.gif

atmos2.gif

Edited by Intruder
Link to comment
Share on other sites

Sad na silicon sound-u je bio video bim...au covece kakvi su to tripovi bili tipa:snimaju fabriku keksa i onu traku kako idu keksovi,a one zene ih skidaju sa trake i pakuju u kutije! (WTF?!) ili super mario prelazi nivoe,ili neki crno-beli nindza filmovi...retko sta je bilo na fazon intruderovog posta...

Nesto sam razmisljao...kako mi se ide na Infected mushroom...ooo sveznajuci Zelenko znas li kad ce opet doci? [:)]

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Sad na silicon sound-u je bio video bim...au covece kakvi su to tripovi bili tipa:snimaju fabriku keksa i onu traku kako idu keksovi,a one zene ih skidaju sa trake i pakuju u kutije! (WTF?!)  ili super mario prelazi nivoe,ili neki crno-beli nindza filmovi...retko sta je bilo na fazon intruderovog posta...

Nesto sam razmisljao...kako mi se ide na Infected mushroom...ooo sveznajuci Zelenko znas li kad ce opet doci? [:)]

Isto sinoc bio bim, ok je zurka skroz bila. A shto se Infecteda tiche, chuo sam neshto kraj aprila, mada ne verujem realno u to, poshto IM koshta 12000 eura, a kapiram da niko nema te pare kod nas, bar od organizacija.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...