Jump to content

Shta sanjate ? :)


Recommended Posts

  • Replies 338
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bio ovaj topic ranije...:))))

enivejZ...obicno sanjam poznate ljude ali u skroz istripovanom fazonu...tipa:idem kroz neke prolaze,tunele,kroz neke Azteshke palate...

skoro sam sanjao kako idem kroz neke tunele,i ne mogu da izadjem i odjednom vidim rupu kroz koju dopire svetlost ,ja se provucem kroz nju i izadjem kroz wc solju u ortakovoj gajbi!!!!

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Otkad sam ostavio varenje pocheo sam opet da sanjam (ili sam bar svestan snova i koliko toliko ih se setim kad se probudim).

Neke nebuloze, bivshe ribe i neke zurke... Pojmam nemam shta bi Frojd rekao na to :)

Najjachi mi je san kao ulazim u lift u zgradi, i poshto je jedno vreme lift preskakao moj sprat ako ga neko drugi pozove, krene lift da pichi i prodje i 9. poslednji sprat i ide, ide, ono vishe vrata nisu ni ofarbana i zaustavi se negde. Ja krenem peshke na dole ali osetjam neshto loshe kako ide za mnom, i ja ubrzam, i ono ubrza i... stignem do zida, ono nema stepenica, i okrenem se, i tu se probudim :)

Edited by Nemesis Enforcer

Life is gistro...

Link to comment
Share on other sites

collova mala je vrh,prestanite da je hejtujete :))

inace,dosao sam u taj stadijum snova da mogu da ih kontrolisem,tako da se cesto probudim i odusevim snom i jedva cekam da ga ispricam drugima,ali onda jednostavno prodje mi kroz mozak i nikako ne mogu da ga se setim...

p.s. kako se zove onaj stadijum sna kad vidis tvoj duh kako izlazi iz tela ili something like that???Sad sam lupio nikad gore,ali valjda ce se neko setiti na sta mislim...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

hmm.. sinoc sam sanjala da sam otisla kod nekog levog frizera na nbg i da mi je sa jedne strane izvukao plave pramenove a sa druge strane kosu ofarbao u crveno , cak sam i osetila kako me svrbi i pecka teme od farbe :P .. i kada je sve to bilo gotovo i kad sam se pogledala u ogledalu , sve je bilo i dalje isto .. bedak a bas bih da znam kako bi mi stajala crvena kosa :D

inace ,nebo je u snu bilo kao neka fora sumraka ..ali uzasno u svakom slucaju i onda me je probudio gavran koji mi je gakao na terasi :P

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

[:D] Naravno, planiram da izvrshim samoubistvo...skachem sa podruma [:D]

btw vidim da ti je oped dosadno na poslu [:)]

jes sanjam i ja ponekad da letim to je ql

al najjakiji su oni istripovani snovi

mislim secam se jednog kada sanjam ortaka da priziva mracne sile neshto tako i skoci lik sa zgrade al sve u nekom funny tripu

a jes kad se navarish nesecash se sna uopshte

mada imam dosta snova kad zelim neshto npr sanjao sam pontijaka firebird 5000 qbika , nash koja masina razmisljao sam da ga kupim fazon 1000 ojra al neradi automatski menjac :(

Edited by Intruder
Link to comment
Share on other sites

u poslednje vreme pocheo sam vishe da sanjam, ali i da se budim tokom noci shto mi se nikad nije deshavalo. shto je najsmeshnije pocheo sam da sanjam totalno obichne snove shto mi se nikad pre nije deshavalo. ostalo mi je da se slabo secam sem ako nije upechatljiv po nechemu.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...