Jump to content

meni treba pomoc :)


Recommended Posts

Evo ovako, ja sam instalirao war III, pa TFT, pa onda crackovao, pa onda krenuo da patchujem, kad ono qrac! Nece, stalno izbacuje neke errore, pa mislio da nije dobar patch, pa ponovo skidaj 50 mega, kad ono zamislite opet qrac, pa re install, pa prvo patch pa krek, pa sto kuraca, i ne vredi!!!

Jel imao neko josh ovakve probleme, i neka mi neko kaze u chemu greshim!?!

a inache chim pochnem da patchujem, izlaze neke gluposti koje kao ne moze da nadje, i ja samo ok, ok, ok... i na kraju se prekine, kao neki error :(

A tako mi se igra!

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

rutina ide

1) instalacija

2) patchovanje

3) krekovanje

samo si zamenio stavke 2 i 3

btw sada cesh morati da uninstalirash sve pa krenesh od pochetka .. sem ako nemash originalni (ne krakovani exe) sachuvan

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

uf ..

znachi idemo iz pochetka

1) unisnalirao preko windowsa i jedan i drugi war

2) instalirao si obichan war, pa tft

3) patchovao si sa patchom koji se zove War3TFT_120b_English ili slichno

4) crackovo si sa crackom 1.20b

ako si sve uradio kako sam naveo trebao bi da radi

ako nisi ponovi

ako si sve uradio kako sam naveo i ne radi navedi tachko gde ti izbaci problem ? ako izbaci kod patcha onda mora da je losh patch ili nije za englesko govorno podruchije ili si pogreshno instalirao (shto se pathova tiche) war ili tft

@click>clack>clock

pa pa

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

And btw shto ne bi instalirao 1.20c???

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ok, evo za svaki sluchaj skidam exactly War3TFT_120b_English

A sada mi nije jasno za ovaj crack, pa zar treba i crack da bude 1.20b, ja sam ga samo krekovao sa crackom sa diska!

P.S. da li je moguce da je disk losh, mislim ovaj od TFTa, poshto patch mi je radio za obican warIII, i da li je isti pach za ROC i TFT?

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

Aj da ne otvaram temu za ovo. Ima li neko "patch" za 1.20c? Necu da igram preko neta vec kod kuce. U vaznom postu pomenuti loader ne omogucava to. Ili sam se ja presao?

hvala

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Hvala Dib. Lose sam se izrazio. Imam patch, ali mi fali krek :)

Instaliram ROC, krekujem, instaliram TFT, pa krekujem i onda sam na 1.07 mislim. Stavim 1.18, krekujem, i do tada sve radi. Kada na to primenim 1.20c i raspakujem loader, ne radi...

Ima li neko ideju u cemu je problem?

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Hvala Dib. Lose sam se izrazio. Imam patch, ali mi fali krek :)

Instaliram ROC, krekujem, instaliram TFT, pa krekujem i onda sam na 1.07 mislim. Stavim 1.18, krekujem, i do tada sve radi. Kada na to primenim 1.20c i raspakujem loader, ne radi...

Ima li neko ideju u cemu je problem?

za krek se snadji sam ..

inache pogreshno radish samo krekujesh na kraju .. znachi instalirash sve (RoC, TfT, 1.20c patch) pa tek onda krekujesh

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...