Jump to content

ZUL GURUB


Milani

Recommended Posts

kada je u spyder formi low dps i neka je pokupi OT kada se vrati u normalnu formu nuke .... i vazno je da spawnove raspale odma pokoljete... evo npr mi *(moja uber gilda) nikad ne sisamo manu samo nukujemo zato sto svi imaju uber opremu...al da treba da se sisa mana uvek do kraja i kada joj iscrpite svu manu neka huntah baca viper string povremeno...al najvaznije je low dps kada je u spyder formi

Link to comment
Share on other sites

Kad uleti u spiderform u webuje warriora, drugio warrior treba da uleti da baci taunt i da je vrati do MT-a, saceka se malo, da digne aggro i GAZI, a kad krene da se hiluje KICK KICK KICK!!! :)

Ovako se radi spider boss.[;)]

Heal = life drain.

Lako je videti ga, i uvek je kada iz spider forme predje u caster (troll [:D]) formu.

Ako ste horda, earth shock, ako niste samo rogue-ovi kick i to je to.

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

Koliko znam life leech koji ona radi izgleda kao i warlockov life drain, identichno i moze se kickovati, counterspellovati, earthshock, sheild bash, silence, bilo koji interupt. A za spider formu je samo fora lepo postaviti tenkove da ona ne bidobila shansu da se izivljava na suknjama/svima ostalima. Ja sam u svoje vreme to radio tako shto bi napred bili svi melee dps (rougovi i fury warrovi) a jedan tenk bi ostao u grupi gde su casteri/healeri/range dps i chim bi se zaletela, odma taj tenk tauntuje, 2,3,4 sundera, koliko vec stigne i vuche je do MTa (ako ste svi pod mrezom u trenutku kad ona uleti samo "esc" i chekate da offtank nakupi dovoljno aggroa (4-5 sundera) i onda moze neki lagani dps, ne bash nikakav ali chisto je dmgujte koliko mozete, samo da bi skratili duzinu fajta !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...