Jump to content

SCG vs Holandija


Recommended Posts

  • Replies 154
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I dokle god nam "reprezentacija" bude sastavljena od takvih igraca kad cemo sta uraditi ?? Highl1, ako stvarno mislis da uradis nesto (jer iskreno, niko drugi nije sposoban niti bi se prihvatio tog posla) da organizujes pravi SERBIA TEAM uzmi ozbiljne ljude a ne likove koji zive od stare slave i koji, kao sto kazes, jaucu E MOGAO SAM, STO NISAM, DA SAM... bla bla bla... koji nas clan je izdrzao godinu dana na bnetu ??

sami sebi smo najbolji primer neozbiljnosti a opet, nista ne radimo povodom toga.

ne izmisljam toplu vodu vec jednostavno, AJDE DA URADIMO NESTO JBT !!!

decko ti uzmi nastrebaj dobi me pa onda seri kako stare gosu-e zemlje treba smeniti ovo su dosta teske reci za tvoj prvi post ovde....

Edited by Vladica

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

I dokle god nam "reprezentacija" bude sastavljena od takvih igraca kad cemo sta uraditi ?? Highl1, ako stvarno mislis da uradis nesto (jer iskreno, niko drugi nije sposoban niti bi se prihvatio tog posla) da organizujes pravi SERBIA TEAM uzmi ozbiljne ljude a ne likove koji zive od stare slave i koji, kao sto kazes, jaucu E MOGAO SAM, STO NISAM, DA SAM... bla bla bla... koji nas clan je izdrzao godinu dana na bnetu ??

sami sebi smo najbolji primer neozbiljnosti a opet, nista ne radimo povodom toga.

ne izmisljam toplu vodu vec jednostavno, AJDE DA URADIMO NESTO JBT !!!

a mi imamo nekog ozbiljnog igracha ?:)

misha je sve rekao

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

e brate. drkate karu.

dl ov sleep jedino neki anti magic/dispel bije.

ovako sam po sebi on ako ima mane tebi ce heroj biti uspavan redovno.

vladica je u pravu.

vi sto se zalite. sedi igraj aktivno.

URADI NESTO. prebi ove najbolje.

i onda eto tako.

sto hajli rece, sve krece od pojedinca

Link to comment
Share on other sites

a fack....ja zivim za dan kad ce u Bijeljinu doci bolji net za Bnet... i pored toga shto moram da igram s pingom 120 + shto kad neko dl neshto iz igraonice gde igram mogu samo izaci iz warcraft-a... i eto opet sam drugi u BiH(bar bi tako trebalo da bude) ...a na poslednjem turu pobedio me Zerocool sa imba elfom... to svi znaju mass talonaca >>> orc ...i hteo sam da budem pro al` mi se neda :/ jer zivim u bednom gradu...

da znam moj post kao i ja nema nikakve veze s ovom temom (mda je pocela neka rasprava u vezi wc3 igraca u srbiji...ali ja sam deo toga ,ja sam wc3 igrac xD) i wc3 scenom u srbiji... ali ima dosta razloga shto sam ovo napisao i nemojte da me mrzite zbog toga [b)] ...

btw. evo repovi ako nekog zanima...

game 1 My Webpage

game 2 My Webpage

game 3 My Webpage

ovaj tur je bio u januaru ... mnogo sam bolji sad veruj te mi [8)]

Edited by darkman

Kad bi neki ljudi skocili sa visine svog ega na visinu svoje inteligencije - poginuli bi definitivno.

Link to comment
Share on other sites

a fack....ja zivim za dan kad ce u Bijeljinu doci bolji net za Bnet... i pored toga shto moram da igram s pingom 120 + shto kad neko dl neshto iz igraonice gde igram mogu samo izaci iz warcraft-a... i eto opet sam drugi u BiH(bar bi tako trebalo da bude) ...a na poslednjem turu pobedio me Zerocool sa imba elfom... to svi znaju mass talonaca >>> orc ...i hteo sam da budem pro al` mi se neda :/ jer zivim u bednom gradu... 

da znam moj post kao i ja nema nikakve veze s ovom temom (mda je pocela neka rasprava u vezi wc3 igraca u srbiji...ali ja sam deo toga ,ja sam wc3 igrac xD) i wc3 scenom u srbiji... ali ima dosta razloga shto sam ovo napisao i nemojte da me mrzite zbog toga [b)] ...

btw.  evo repovi ako nekog zanima...

game 1 My Webpage

game 2 My Webpage

game 3 My Webpage

ovaj tur je bio u januaru ... mnogo sam bolji sad veruj te mi  [8)]

pa sto niste pozvali i nas iz srbije da dodjemo pa da vidite na cemu ste ja znam na cemu ste ali eto cisto i vama da pokazemo ^_^

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

Meni je jedino zao Highl1-ja shto se toliko trudi oko toga...

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

jesam li ja negde pomenuo da bih igrao za nas tim ?

i Vladice, druze, strebanje nije znanje, ne znam koliko si vremena proveo u skoli

ali trebalo bi to da znas. Zasto ja moram tebe da dobijem ?? ne kazem ja da sam bolji od tebe, mogu slobodno za sebe da kazem da nemam pojma, ali ako si ti tako jebeno dobar, ajde uradi nesto, nemoj da pricas:

Kad sam ja rulao ghost je bio u pelenama i sl... i zvezda je BILA prvak sveta... sad ga duvaju

pas koji laje ne ujeda... sad ne znam kako ce ljudi da shvate ovo... pas :))))

Link to comment
Share on other sites

da ti ukratko kazem, nemoj da kenjash o stvarima o kojim nemash pojma.. realno

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

jesam li ja negde pomenuo da bih igrao za nas tim ?

i Vladice, druze, strebanje nije znanje, ne znam koliko si vremena proveo u skoli

ali trebalo bi to da znas. Zasto ja moram tebe da dobijem ?? ne kazem ja da sam bolji od tebe, mogu slobodno za sebe da kazem da nemam pojma, ali ako si ti tako jebeno dobar, ajde uradi nesto, nemoj da pricas:

Kad sam ja rulao ghost je bio u pelenama i sl... i zvezda je BILA prvak sveta... sad ga duvaju

pas koji laje ne ujeda... sad ne znam kako ce ljudi da shvate ovo... pas :))))

Ne kenjaj molim te, Vladica je na poslednjih XY turnira bio top 3 uvek, a dok je igrao aktivno bio je najbolji.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...