Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Gledaj to s pozitivne strane: bolje i to nego da režeš Džeja i Seku Aleksić :)

NIJE !!11

@topic

Bio u shetnji, malo da se odmorim od Lost-a/Samurai Champloo-a, nadihah se raznoraznih shtetnih materija, izduvnih gasova i ostalih lekovitih supstanci, pa me sad boli glavudzha :)

Sad cem opet da se vratim pregledavanju serijica/filmova poshto neam shta da radim.

E da, hasao sam neshto iz meka posle 4 nedelje, chisto da ubijem zhelju :)

Link to comment
Share on other sites

Saznao sam da mi je jedan mnooooogo dobar ortak iz osnivne u bolnici :(

Drugarica kaze da je ozbiljno...mnogo sam se izbedachio. Nije htela da mi kaze shta mu je kao "nije za preko telefona"...sutra idem kod njega u posetu... Samo mi je rekla da je na hematologiji u klinichnom centru... ja rekao kevi ona kaze da je hematologija (ili kako vec) neshto vezano za krv...

Samo da nema leukemiju ne daj boze ili neshto slichno [:(]

A ja ga bash pre jedno 10ak dana video u basu, natekla mu bila neka vratna zlezda..ja kao shta ti je on kaze da nije nish ozbiljno, kao bash tada ishao kod lekara [:(] . . . izgleda da je bilo ozbiljno [:(]

Arbeit macht Frei.

Link to comment
Share on other sites

Chitam 1. rundu hejtotrona izmedju voodoo-a, ankanara i longley-a i vidim grubo krshenje pravila spominjanjem shire i uzhe familije! To nije dozvoljeno u viteshkom nadmetanju u hejtu! [:D][:D]

Gledao Lost. Ana Lusija, grr oduvek sam je mrzeo. Mada i Shenon me nervirala tako da su se delici slozhili bash kako treba :)

Sad odo' da pajkim :)

Link to comment
Share on other sites

Ortak i ortakinja svratili na "pice" pre nego sto odemo u Plastic. Sada mi se raspadaju na gajbi jer ne znaju da piju.

Nisam se napio, jos uvek pijem u nadi.

Nisam otisao u Plastic, jebes zivot.

Ona je zaspala na kaucu, jebes zivot.

On je zagrlio solju, jebes zivot.

Aj kao, mladji su 4 godine, al majka mu stara, nije to lepo, tako da se ponasas u tudjoj kuci. U sustini ne smetaju oni meni, zao mi, nek im je sa srecom.

Anywho.

Slusam malo Aliciu Keys, Mariah Carey, Ellu, i ostale dive. Razmisljam nesto ovih dana koliko su povezani feminizam i anarhija kao koncepti.

Ziveli!

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Spavao 6 sati, a danas moram da odradim bog otac stvari. Probudio se sa duplom vecom upalom misica od juce, a juce nista nisma radio (i dalje mi nije bas jasno kako to radi [:D] ) Inace za danas je u planu ucenje ucenje i samo ucenje, eventualna neka bleja na kraju dana sa ortacima.

Link to comment
Share on other sites

Ortak i ortakinja svratili na "pice" pre nego sto odemo u Plastic. Sada mi se raspadaju na gajbi jer ne znaju da piju.

Nisam se napio, jos uvek pijem u nadi.

Nisam otisao u Plastic, jebes zivot.

Ona je zaspala na kaucu, jebes zivot.

On je zagrlio solju, jebes zivot.

Aj kao, mladji su 4 godine, al majka mu stara, nije to lepo, tako da se ponasas u tudjoj kuci. U sustini ne smetaju oni meni, zao mi, nek im je sa srecom.

Anywho.

Slusam malo Aliciu Keys, Mariah Carey, Ellu, i ostale dive. Razmisljam nesto ovih dana koliko su povezani feminizam i anarhija kao koncepti.

Ziveli!

Ma SLIKAJ IH !!!

Ja sam tako kad sam bio mladac jednoj ruznjikavoj devojci sto se nabljuzgala nacrtao oci na farmerkama (ono na guzovima), stavio joj zapaljenu cigaru medj noge (kod guzice jelte) i slikao. Ispale su super slike

Link to comment
Share on other sites

Ortak i ortakinja svratili na "pice" pre nego sto odemo u Plastic. Sada mi se raspadaju na gajbi jer ne znaju da piju.

Nisam se napio, jos uvek pijem u nadi.

Nisam otisao u Plastic, jebes zivot.

Ona je zaspala na kaucu, jebes zivot.

On je zagrlio solju, jebes zivot.

Ziveli!

u svakom slucaju si se proveo [:p]

zatravara1gi.gif

...alkohol je nocas moja precica do raja...

Link to comment
Share on other sites

čeka me dosadan dan, al jebi ga.

Nisam se napio, jos uvek pijem u nadi.

Nisam otisao u Plastic, jebes zivot.

Ona je zaspala na kaucu, jebes zivot.

On je zagrlio solju, jebes zivot.

e bre bole, pa što nisi pozvao nekoga ko zna da pije, npr. mene :)

Link to comment
Share on other sites

josh jedan dosadan dan u nizu dosadnih dana... a posle podne treba otici do mame i pretrpeti torturu... ouch :///

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...