Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

najcrnje u povratku gajbi ushli na prevaru na zadnja vrata
koliko sam zapazio to se sada zove uleganje:)

djuskali ste u Skandalu! e da sam znao isao bih da i ja djuskam.

vuno

brate sto se niste javili jebote kad sam i ja propustio bas, a poslao sam ti uruku? e bre :P
mislim da smo takodej, pored ovoga shto je cilim naveo, dole bili ne dostupni.jedino ako ta poruke nije stigla na putu do skandala, a i tada je bila osudjena na propast jer se cile davio u pici:)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

koliko sad se sad smorio...htedoh malo na krstaricu da odem da se seljachim tamo kad ono jede mi govna da moram da ins. javu...i ja kao ajte..

sat vremena sam se jebavao da na kraju o5 nece da otvori...koji bedak....

a hteo sam da se potpishem kao 'skazy' i da vrishtim na general:" JEL OCE NEKO NA NEKI TEHNOOoOOo!!'

[roflmao]

Arbeit macht Frei.

Link to comment
Share on other sites

radim novi trek, trista trojka prosipa kiselinu, a ja se topim, aaaaaaaaaaaaaaaaaaa..........

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ono veche po psu, sem shto se rano zavrshilo al ko zna zashta je to dobro :)

guzvao se po stanu, prvi put posle 3 meseca imao shfle .. ono glava i ruke su mi se u momentu oznojile .. otishao kod ortakinje na cirku, bili u skotish pabu na skiviju (Glenfiddich ovaj put), posle se shetali po gradu dok se nismo smisli da pola ekipe nece nigde, da jednatrecina ide na emersona .. i kao dal cu na emersona ili ne .. ispade ne .. kao probali da chekiramo vanilu al kad sam video ekipu i obezbedjenje na ulazu rekoh bolje ne .. i dodjoh kuci .. pu mamu mu .. mnogo sam mator :D

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

koliko sad se sad smorio...htedoh malo na krstaricu da odem da se seljachim tamo kad ono jede mi govna da moram da ins. javu...i ja kao ajte..

sat vremena sam se jebavao da na kraju o5 nece da otvori...koji bedak....

a hteo sam da se potpishem kao 'skazy' i da vrishtim na general:" JEL OCE NEKO NA NEKI TEHNOOoOOo!!'

[roflmao]

nabavi mIRC...

enivejz...ucio sam malo matu i sacu da odem da odigram neku kladzu...i tako ;)

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

sinoc bila sa drugaricom u "bg-klubu" .. i bilo je " ej lelelele ne idi od mene , daj da ljubim tvoje usne vrele " :) ...sve u svemu cool , al zapalismo negde oko 1-2 .. skupila se neka zesca sabanerija a klub je relativno mali .. tipican klub iz 90-tih :)

posle smo jurile za basom i zamalo da ga propustimo .. cepale se ko budale ;))

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

cepale se ko budale ;))

Pa jel ste se pocepale :D aaaaaaaahahaaaa

Ja sam se sinoc otrovao od jebenog alkohola dosao ispred kuce tu me navatala tri lika izgazila me kao kera..mislim da su mi polomili rebra...utraco unutra pu neko oruzije i tu me keva sprecila da napravim triple kill...

Link to comment
Share on other sites

ja bio u filmskom gradu na nekoj zhurci sa novom devojchicom do 4, posle doshli kod mene jer su mi matorci zapalili u vikendicu. nazhalost nisam scoreovao ali svidja mi se perspektiva. blejali kod mene do pre sat vremena, otpratio sam je na taksi. sad sam katastrofalno umoran, vec par dana spavam samo po par sati, ochi mi suze ko lude, idem sad da nadjem kapi za ochi i smutim jedan hladan nes. razmishljam da skupim neku ekipicu pa odem na basket, vidim da je teren perfektan a bash bi mi leglo da se razbudim. sve u svemu moram da izdrzhim vecheras bar do 8 bez spavanja, bice jebeno...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...