Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

posle mega iscimavanja danas .. doshao sam kuci i odkuntao partiju od 4h .. probudio se opeglao par dota i ufo i kao ajde da spremim neki has kad shipak samo bajt hleb .. posle sto godina sam odluchio da spremim przhenice ala cile i evo sad ih upravo sabijam :D

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ja kad sam jednom pravio przenice, bile su toliko masne da su sijale u mraku. Mozda nisu bile zdrave za jesti, a i kome trebaju deca sada... ali mi je rachun za struju bio dosta manji,

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

A da, izmislio sam novu rec sa ortakom. MUFTILJ

vec postoi ;>.

enivejz taj mali iz barse (lionel mesi) ubija. znaci ukida jebe jeve. bice najbolji za dve-tri dine. stravican je.

inace 87 god je. reci.

dosao od ortaka. o5 poker. napolju ladno. "umire se od smrti" ©.

itako.

sutra o5 faks. pa koznasta.

69869493_l.jpg

i fuck my fans.

Link to comment
Share on other sites

Dakle juce peglamo neku dotu 5v5 i gaze nas celu partiju i onda nam ispadne jedan lik mi mu razgrabimo iteme i ugazimo ih. Nije mi bas jasno kako se to desilo ali se desilo. Inace devojcica mi je zvanicno objavila da sada kako se zahuhtao ispitni rok moze da se vidjamo 1 nedlejno... Ja sam malo poludeo i tako... trebalo mi je 2 sata da se smirim... I posle se pitaju sto tipovi varaju ribe....

Link to comment
Share on other sites

shto bi ti rekao

you cant afford me

[;)]

иди бре све нека скупа роба овде [;)]

ц-ц-ц-ц-ц [:D]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Dakle juce peglamo neku dotu 5v5 i gaze nas celu partiju i onda nam ispadne jedan lik mi mu razgrabimo iteme i ugazimo ih. Nije mi bas jasno kako se to desilo ali se desilo. Inace devojcica mi je zvanicno objavila da sada kako se zahuhtao ispitni rok moze da se vidjamo 1 nedlejno... Ja sam malo poludeo i tako... trebalo mi je 2 sata da se smirim... I posle se pitaju sto tipovi varaju ribe....

Buahhhaaahha naivcino :)

Mislim sta vi ljudi studirate ako se vidjanje odnosi na 1 nedeljno?? Fiziku makrocestica??

Inace, trebalo je da odradite teamsell :)

I zbilja : przenice bez ulja? WTF

Ili si ih przio na masti?

Link to comment
Share on other sites

Inace devojcica mi je zvanicno objavila da sada kako se zahuhtao ispitni rok moze da se vidjamo 1 nedlejno... Ja sam malo poludeo i tako... trebalo mi je 2 sata da se smirim... I posle se pitaju sto tipovi varaju ribe....

Buahhhaaahha naivcino :)

Mislim sta vi ljudi studirate ako se vidjanje odnosi na 1 nedeljno?? Fiziku makrocestica??

Plus sto je dosta simptomaticno da je posle januarskog i februarskog krene da uci tek u martu [roflmao]

Inace stigao na posao, gledam da pozavrsavam neke stvari.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Bah kakav dan - ustao u 8, chekao majstora za zhaluzine da dodje i izmeri sve prozore u stanu, doshao na posao, napravio dvd prezentaciju novog projekta, sada treba da idem u bioskop da pustim reklamu za votku pred premijerom filma, pa onda opet nameshtanje mreze (kod ljubavnice kolege s posla). A napolju je snezna oluja...

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

kod ljubavnice kolege sa posla....

secamo li se sta se ispostavilo kada je poslednji put neko od chlanova foruma postovao u stilu "jedan moj prijatelj se jebao sa devojkom koja mu nije rekla da ima decka"...

[;)]

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

kakve su to przenice bez ulja brate? uzas.

brate .. i posle mi kukash neke dijetice vamo tamo .. iz kuhinje sve pochinje matori ;)

Buahhhaaahha naivcino :)

Mislim sta vi ljudi studirate ako se vidjanje odnosi na 1 nedeljno?? Fiziku makrocestica??

daj ajde nemoj da ga stresirash toliko vidish da se jedva smirio :)

I zbilja : przenice bez ulja? WTF

Ili si ih przio na masti?

na slanini ;)

ma ne vredi da vam pricham morate da vidite .. usushtini to vishe nisu przenice iako je ideja ista ;)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Tip iz firme odakle sam kupio monitor kaze da donesem komp, mozda on zeza. E sad sve bi ovo bilo lepo da kucishte nije teshko 40 kila zajedno sa tft koji ima 6, a oni su na drugom kraju grada. Jel ima neko kola ili teleport na zajam ? :)

Link to comment
Share on other sites

Prvo topic za ljubomoru, posle ova pesma .. hmmm .. javlja mi se, javlja .. [:D]

@topic

Ustao, sad se osecam ko dileja jer sam spavao samo 6 sati. Promenio sam program za skidanje torenata i sad mogu lepo da surfujem netom dok skidam :)

Treba da rucham, a tako me mrziiiii .....

Inache, 3 puta sam pogledao kroz prozor i 3 puta sam zatekao drukchiju sliku. Prvo pada neka kishica, pa pada sneg, a evo sad sija sunce ...

Slomio sam slushalice, sad ne mogu da ih zalepim ... Svaka mi chast. Kretenu.

Zhivot je lep.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...