Jump to content

Lost


manager

Recommended Posts

a ja ne dochekah seriju!!

crap! nisam bio u stanju, cekajuci tih famoznih pola dva morao sam da gledam stalonea u ekshn, sto me je dovelo do toga da "odmorim" oci, znate ono, samo par minuta, kad ono - FLASH - pola pet i neke glupe reklame...

smor... tako da ne znam sta je bilo u prosloj...

jos jednom ponavljam, da li neko ima ceo prvi serijal i da li je voljan da nareze na dvd/cd ??

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 350
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

definitivno je to da nema vise reprize!!!

od 11h nedeljom idu 4ili5 epizoda prijatelja iz prve sezone, tako da nece imati gde ca tjushnu lost... velika greska je i to sto je premijerni termin 1:30am posto tada, realno, nema toliko zivog naroda, eventualno oni koji se vracaju iz grada..

slusao sam jednom mitrovica oko serija/filmova koje daje, covek je izjavio da DHW i Lost imaju malu gledanost za razliku od spanskih serija i domacih filmova, starih. da je covek obrnuo termine davalja tesko da bi neka Alborada imala vecu gledanost od Losta. velik je greska sto daje tako kasno emitovanje pogotovo sto su ove dve pomenute serije u usa medju najgledanijim!!!

Link to comment
Share on other sites

Nemam pojma, da budem iskren, mozhda kao onaj fazon sto se kod nas u avgustu sve reprizira jer je tad kao "godisnji odmor" ... ovde mozhda cekaju spring break, ili je nesto drugo po sredi, stvarno se nikada nisam u to udubljivao preterano. Ili mu dodje kao "prvo poluvreme" jer otprilike serije prekinu negde oko polovine emitovanja, tipa izmedju 12 i 15. epizode od 24-25 ukupno i slicno.

Link to comment
Share on other sites

koliko sam uspeo da primetim, te kraće pauze su obično zbog drugih stvari koje su u to vreme na televiziji a imale bi veću gledanost.. superbowl, nba playoffs itsl.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...