Jump to content

Najbolji bubnjar na svetu


Recommended Posts

Guest kli[c]a

kek znao sam da ce se javiti neko nema moralo je pa decko decko Joey je proglasen za naj bubnjara sveta vise puta tako da Lombard(respekt covek zna) moze samo da se otkotrlja u svojim invalidskim kolicima

over and out

Link to comment
Share on other sites

Guest kli[c]a

prvo i prvo nikada nisam izrazio nepostovanje prema staroj ekipi (sto bi video da si lepo procitao postove) i veoma sam svestan njihovih uticaja na sve danasnje grupe i to je totalno normalno i ok samo tema je ovde najbolji bubnjar a ne nekada ko je bio najbolji bubnjar tako da ...

Link to comment
Share on other sites

A zašto mora naj bubnar da bude iz vama drage muzike?

Pošto se sam malo bavim čukanjem - najteže je svirati jazz, funky i sl, (iako jazz ne slušam) jer ima ubedljvo najviše

varijabilnih ritmova, promena, i sl. Dead metal se svodi na "keca" (popularno, tuc tac tuc tac :D), duplu pedalu i svemisrski brze prelaze. Brzinu može da nabifla SVAKO, improvizacije i snalaženje u rasparenim ritmovima, teško.

Uz, naravno, poštovanje svakome od navedenih.

:D

Link to comment
Share on other sites

Najbolji bubnjar je Ian Paice, a ko misli drugacije nema pojma!!!111

Spule, izvini.

ma opushteno, ja ni ne smatram sebe do jaja bubnjarom, niti cu ikad biti ubica na bubnjevima, jednostavno volim to da radim i tako se izrazhavam i to mi je dovoljno

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...