Jump to content

Inter - Juventus


-=[Colonel]=-

Recommended Posts

Sta kazete na ishod utakmice? Da li ste gledali kako je protekao mech? Po meni, potpuno zasluzena pobeda Juventusa. Takodje, mislim da je jasno da "gol" koji je postigao Adriano nije vazeci, jer je bio indirekt ( mada sam u prvi mah poludeo od besa ). U svakom slucaju, Del Piero je odradio posao na kraju [;)][:D]

-In the church they say to forgive...

-Forgivnes is between them and God, my job is to arange the meeting ...

juvefan9ds.gif

----------------------------------------------------------------------

jddrinker5js.png

Link to comment
Share on other sites

+12... Nije loshe. :)

Rutinski Zlatanov gol, i lep slobodnjak Alexa za novu titulu...

Fora je shto Chelini nije faulirao Dekija, nego je skinuo loptu, ali je onda Paparesta dosudio indirekt + zhuti zbog neopreznog starta, shto je bila malo preterana odluka. To shto su u Interu slepci i ne znaju pravila je vetj druga stvar.

Inache, komentator me je nervirao preko svake mere.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

brate ja ne mogu da verujem da neko ko je gledao utakmicu moze da kaze da je juve neshto zasluzio..

pa osim u prvih 20 min nisu se videli na terenu

aj da ne komentarishemo ponishtavanje gola iz sl0obodnjaka sto sam prvi put u zivotu video..

ali SVAKI pa i najmanji kontakt se sudi juventusu dok da bi inter dobio faul mora biti neshto tolko ocigledno (na primer da kanavaro zabode martinsa u glavu) da neko i iz najdaljeg reda na stadionu to vidi...gol koji je dao del pjero je bio iz aps nepostojeceg faula..nedved se bacio u prazno i odma pogledo paparestu a ovaj smrad je jedva docheko...jeste kordoba bio grub sve vreme ali tad ga nije ni pipnuo...znaci cela serija a gubi smisao..da bi se dobio juve ne samo shto morash da budesh bolji od njih (kao sto je inter realno to bio veceras) nego morash i da izdrzish nenormalnu pristrasnost sudija koje svake godine shuruju sa juventusom...vec je to postao smor...

a o sreci da i ne pricam..rekobica ovo na kraju s preckom i nesretni budrdiso...

ali ne vredi nervirati se..i da je inter dobio, opet bi juve kupio preostalih 12ak utakmica i to bi opet bio kraj...

inache voleo bi da vidim da li bi sudija ponishtio gol juventusu iz indirekta da je bila obrnuta situacija...mislim da bi samo pokazao na centar i iskuliro situaciju...

Edited by GibanicA
Link to comment
Share on other sites

brate ja ne mogu da verujem da neko ko je gledao utakmicu moze da kaze da je juve neshto zasluzio..

pa osim u prvih 20 min nisu se videli na terenu

aj da ne komentarishemo ponishtavanje gola iz sl0obodnjaka sto sam prvi put u zivotu video..

ali SVAKI pa i najmanji kontakt se sudi juventusu dok da bi inter dobio faul mora biti neshto tolko ocigledno (na primer da kanavaro zabode martinsa u glavu) da neko i iz najdaljeg reda na stadionu to vidi...gol koji je dao del pjero je bio iz aps nepostojeceg faula..nedved se bacio u prazno i odma pogledo paparestu a ovaj smrad je jedva docheko...jeste kordoba bio grub sve vreme ali tad ga nije ni pipnuo...znaci cela serija a gubi smisao..da bi se dobio juve ne samo shto morash da budesh bolji od njih (kao sto je inter realno to bio veceras) nego morash i da izdrzish nenormalnu pristrasnost sudija koje svake godine shuruju sa juventusom...vec je to postao smor...

a o sreci da i ne pricam..rekobica ovo na kraju s preckom i nesretni budrdiso...

ali ne vredi nervirati se..i da je inter dobio, opet bi juve kupio preostalih 12ak utakmica i to bi opet bio kraj...

inache voleo bi da vidim da li bi sudija ponishtio gol juventusu iz indirekta da je bila obrnuta situacija...mislim da bi samo pokazao na centar i iskuliro situaciju...

Mrzim Inter,a mrzim i Juventus jerbo navijam za Milan,ali necu da pricam kako se Juve danas provukao,jedva cekam da dodje Milan na Dele Alpi da ih ponovo zgazi ko u prvom delu sezone...danas su Neroazuri 6x vise zasluzili da pobede...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

zivi zid kod drugog gola je bio na 10,5 - 11 metara... jasno se videlo... ovi iz intera stoje ne pomeraju se... sledeca akcija slobodnjak za inter... zivi zid TACNO na 9 (odjednom paparesta broji dva koraka manje)... ulecu trojica u sut, sudija nije ni svirao da se izvede prekrsaj... boli me qrac i za inter i za juve...ali sto je mnogo mnogo je...

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

slazem se za zivi zid prilikom alekovog slobodnjaka. bio je na vidljivo vecoj razdaljini...

a sto se same tekme tice, nista posebno, klasicni italijanski derbi, mislim da je bilo preko 50 faulova na kraju.. racunajte da je prosek oko 20sec za izvodjenje jednog...

zato engleska liga rula, a niko mi ne veruje ;)

Link to comment
Share on other sites

slazem se za zivi zid prilikom alekovog slobodnjaka. bio je na vidljivo vecoj razdaljini...

a sto se same tekme tice, nista posebno, klasicni italijanski derbi, mislim da je bilo preko 50 faulova na kraju.. racunajte da je prosek oko 20sec za izvodjenje jednog...

zato engleska liga rula, a niko mi ne veruje ;)

ma pusti ove nase Rurovce,nemaju oni pojma sta je fudbal ;))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Da, uvek su sudije iza Juventusa. Uvek im pomazu i nikad ne zasluze titulu, vec je kupe. Uvek je Inter ili Milan ili Roma bolja, pa ih Juve uvek tuce kad treba... Ali ipak, uvek je sudija zasluzan...

"Ko gubi, ima pravo da se ljuti".... Ali ipak, smislite nesto bolje. To sto Adriano ne vidi da je sudija dao znak da se izvede indirekt, ne znaci da on moze da tuce kao da je faul ....

-In the church they say to forgive...

-Forgivnes is between them and God, my job is to arange the meeting ...

juvefan9ds.gif

----------------------------------------------------------------------

jddrinker5js.png

Link to comment
Share on other sites

imam osnovane sumnje da tvoje misljenje nije objektivno (pogledaj svoju signu) tako da ne zelim ni da pokusam da te ubedim kako ja selekciji rur-a ne bih pomagao onoliko koliko je paparesta juventusu... pa makar igrali protiv ekipe kloniranih ronaldinja... babargoic je umetnik za onu slinu od juce...

Link to comment
Share on other sites

Hehe... :)

nedvedcaduta.jpg

Hteo je da prevari ceo svet.

Hteo je da padne pri najmanjem kontaktu.

Uspeo je!

PAD - POSLEDNJI DANI NA NOGAMA

U glavnim ulogama: Pavel Nedved-Paparesta-Kordoba

Hahahahahahahaaaa... Stvarno je vrh slika...

A kad smo kod tog faula. Da je diskutabilan jeste, a da se takvi sviraju na svim mecevima u Calcio to niko ne spominje. Evo na primer, uzmite Totija. Koliko je taj samo puta pao, a da niko nije bio ni na metar dalje. Ali njega niko ne spominje, jer je, ipak Juventus dobio

-In the church they say to forgive...

-Forgivnes is between them and God, my job is to arange the meeting ...

juvefan9ds.gif

----------------------------------------------------------------------

jddrinker5js.png

Link to comment
Share on other sites

cinjenica je i da ste u Evropi mnogo dobri zadnjih ne znam koliko godina...pihhh...i ono kad smo vas tukli u finalu lige sampiona,sudija je imao dva izbora u jednoj situaciji na pocetku utakmice

1)Da svira gol Shevcenku

2)Da svira penal zbog igre rukom Montera(ili Julijana,ne mogu da se setim) nakon Shevcenkovog shuta koji je zavrsio u mrezi

ali ne,on je izabrao pod tri

3)aj sviracu nepostojeci ofsajd

smesno je koliku protekciju imate,to je cinjenica...govoris o Inzagiju a cinjenica je da je on lakog tezista i da kad udje u duel to izgleda kao faul,a porediti Nedvedov duel i Inzagijev je smesno...a da ne pricamo o tome da postoje igraci koji imaju protekciju kod sudija,ali Juventus je ocito jedini tim koji kompletno ima protekciju...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ma ko josh inzagiju (starijem naravno, mladji ne postoji) svira faule? vidish da mu vechito sviraju po 15 ofsajda na tekmi i lik se i dalje mrshti na sudije xD

btw grujo... "lakog tezhishta" ?!? [:D][:D][:D]

ja navijam za Milan ali inzagi "slina" je najcrnji napadach u istoriji kluba (pusti ti shto je dao brdo golova jedne sezone;). on pada kad je povetarac... ali iz navike, ne zbog toga shto je lakog lezhishta. to se kod nas zove "pederski fudbal"

Edited by Ramirez
Link to comment
Share on other sites

ma ko josh inzagiju (starijem naravno, mladji ne postoji) svira faule? vidish da mu vechito sviraju po 15 ofsajda na tekmi i lik se i dalje mrshti na sudije xD

btw grujo... "lakog tezhishta" ?!?  [:D]  [:D]  [:D]

ja navijam za Milan ali inzagi "slina" je najcrnji napadach u istoriji kluba (pusti ti shto je dao brdo golova jedne sezone;). on pada kad je povetarac... ali iz navike, ne zbog toga shto je lakog lezhishta. to se kod nas zove "pederski fudbal"

mozda on i jeste slina, mozda i jeste najogavniji napadac u evropi, mozda ga svi mrze ali moramo priznati da odlicno radi svoj posao - daje golove!!!

istina je da mu sviraju po 15 ofsajda na utakmici, ali jedan nece, i tu dolazi on do izrazaja.. on te sudijine greske ne oprasta...

Link to comment
Share on other sites

^^

E konacno smo dosli do toga sto potenciram od pocetka. Kod Inzagija i ostalih su to sudijine greske, a kod igraca Juventusa su protekcije ;). Cisto zapazam, ne zelim da se raspravljam oko toga. A da je majstor svog zanata jeste. Ne zna da dribla, ne zna da ostane na nogama :), ali zna da bude na pravom mestu u pravo vreme....

-In the church they say to forgive...

-Forgivnes is between them and God, my job is to arange the meeting ...

juvefan9ds.gif

----------------------------------------------------------------------

jddrinker5js.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...