Jump to content

Recommended Posts

Dragi fanovi multigaming klana 4glory, pred vama je josh jedno izdanje Pajser Designs-a! Posle Sharky i Green userbarova sada je pred vama Vladicin userbar. Moramo vas podsetiti da je Vladica sponzorisan od strane Xiang Xo korporacije koja pravi fake Rolex satove (da, chak i vladica nosi jedan).

vladica.gif

http://pajser.users.sbb.co.yu/userbars/vladica.gif

Izdanje je malo jadnije od prethodnih userbarova, ali kakav chovek takav i userbar!

S poshtovanjem,

Stefan Dedic,

CEO Pajser Desings Inc.

Ei Aaniigoo 'Ahoot'e

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dragi fanovi multigaming klana 4glory, pred vama je josh jedno izdanje Pajser Designs-a! Posle Sharky i Green userbarova sada je pred vama Vladicin userbar. Moramo vas podsetiti da je Vladica sponzorisan od strane Xiang Xo korporacije koja pravi fake Rolex satove (da, chak i vladica nosi jedan).

vladica.gif

http://pajser.users.sbb.co.yu/userbars/vladica.gif

Izdanje je malo jadnije od prethodnih userbarova, ali kakav chovek takav i userbar!

S poshtovanjem,

Stefan Dedic,

CEO Pajser Desings Inc.

Haha Ovaj je olican userbar [:)][:)]

Link to comment
Share on other sites

Dragi fanovi multigaming klana 4glory, pred vama je josh jedno izdanje Pajser Designs-a! Posle Sharky i Green userbarova sada je pred vama Vladicin userbar. Moramo vas podsetiti da je Vladica sponzorisan od strane Xiang Xo korporacije koja pravi fake Rolex satove (da, chak i vladica nosi jedan).

vladica.gif

http://pajser.users.sbb.co.yu/userbars/vladica.gif

Izdanje je malo jadnije od prethodnih userbarova, ali kakav chovek takav i userbar!

S poshtovanjem,

Stefan Dedic,

CEO Pajser Desings Inc.

samo se vi smejte kad njega tuzi xiang xo :) videce on svoga boga :)

btw lol :)

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

steta sto sam ovo vec sve video u predhodnom topicu al nema veze extra je

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

sad jos nekoliko njih da uradi i to je to :)

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

[claps] [claps] [claps]

Bravo Pajseru. A sada, za kraj, vrh vrhova, ono shto svi zeljno ishchekujemo.........................FATA`s Userbar!

"Jebi majmuna dok su mu noge u blatu"

"F: Jel znas koliko se xp-a dobija kad dobijes retarda na ladderu?

G: Koliko? Malo?

F: Ae tishina!"

More to come kad se setim...

Edited by Green
Link to comment
Share on other sites

"on meni wtf, a ja njemu taj neki rad"

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

"vazi"

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...