Jump to content

Okupacija Kosova?


Recommended Posts

  • Replies 327
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kad je Mel Gibson dobio taj status za Brave heart? Koliko sam ja citao bio je predlagan za to samo u kontekstu filma "The Passion".

ja mislim da ga je dobio posle Patriote (kao akumuliralo se nezadovoljstvo sa Hrabrim Srcem), mada pitaj djuru gde sam to prochitao i kada :/

Link to comment
Share on other sites

...

...

него, реци ти мени шта НЕМАЊА каже на то... и како си успео поново да га зајебеш и изгамижеш на светлост дана...

E da, Dra

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

него, реци ти мени шта НЕМАЊА каже на то... и како си успео поново да га зајебеш и изгамижеш на светлост дана...

али, упамтите, ове године ће се сломити или на једну или на другу страну. а јао сорошевцима и сличнима ако ветар крене да дува у једра на мом броду.

in medias res.

Драшко, ти си мој идол, али стварно. Чак сам то ћирипицом написао.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

него, реци ти мени шта НЕМАЊА каже на то... и како си успео поново да га зајебеш и изгамижеш на светлост дана...

Pssst, hoće

Edited by Shekk

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Da, i? To ujedno daje i odgovor na tvoju konstataciju da se ne navode cifre i procenti donatora u ovakvoj listi, jer je svako davao odredjeni novac u odnosu na odredjeni projekat.

Ne pravim se, samo mi nije jasno kako ljudi dodju do takvih zakljucaka, pa uvek trazim dodatne informacije.

Čekaj, složio si se da se NVO finansiraju po projektu.

Pronašao si / složio se da među donatorima imaju 3 šiptarska.

I zaista tvrdiš da ne možeš da shvatiš kako ja (tj. mi) dolazimo do zaključaka da se ICG bavi lobiranjem za nezavisno Kosovo???? [smajli2]

This post has been edited by Klinac Balavac

Link to comment
Share on other sites

јер, Сорош је алтруиста који помаже развоју неразвијених и еманципацији затуцаних, без икакве зле намере... то само Клинац и ја, злоће над злоћама, које благотворно дејство Сороша није успело да оплемени, покушавамо да заведемо недужне кориснике интернета и увучемо их неприметно у паклени српски клеро-фашистички назадни план о Србији до Токија.

Problem je u tome sto se samo vi bavite gospodinom Sorosem, odnosno njegovom fondacijom, sve ostale bas zabole dupe. Gospodin Soros, ili bilo koji gospodin, ima pravo da sa svojim parama utice na koje god politicke stavove zeli, isto kao sto ja imam pravo da se sa tim stavovima slazem ili ne slazem. Samo sto ne vidim sto je toliki big fuss oko svetske zavere predvodjene doticnim?

ви сте потпуно у праву да вам треба само Београд, ма ни то, само ваш кајбло, и нешто чварака у ЕУ.

Au contraire, Roders, au contraire. Meni ne treba ni Beograd, ni Srbija, nego hocu da zivim kao gradjanin celog Sveta. Kao sto je nekom stanovniku Pariza svejedno da li ce da putuje u Madrid ili u Kopenhagen, i tamo ide sa licnom kartom, i na svim tim mestima moze da se zaposli, da osnuje porodicu bez ikakvih prepreka, da salje decu i skolu itd, tako isto ja hocu da mi je svejedno da li cu da zivim i radim u mom bloku, u Beogradu, u Leskovcu, u Pristini ili u Madridu. Nekako mi nije bitno da li je granica moje zemlje kod Preseva, ili na Sar planini ili na Kajmakcalanu, ili u jebenom Tokiju, ako u svakom mestu na ovom kontinentu mogu da imam ista prava i iste obaveze. Problem je sto ako svoju prciju ogradis tarabom, onda nije bitno da li je taraba na granici sa Kosovom, Makedonijom, Grckom, ili na Tihom okeanu, prcija ostaje prcija.

али, упамтите, ове године ће се сломити или на једну или на другу страну. а јао сорошевцима и сличнима ако ветар крене да дува у једра на мом броду.

Nije mi bas jasno kako sa jedne strane kritikujes ameriku i slicne, a sa druge strane pretis onima koji misle razlicito od tebe. Time ne samo da nisi bolji od njih, nego cak ne postujes ni ona prava koja oni postuju, makar na svojoj teritoriji.

Čekaj, slo

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

A cekaj, ti sad meni hoces da kazes da ta tri siptarska donatora iskljucivo finansiraju projekat u Srbiji? Jer ako neces to da kazes, onda ostaje isti problem da su 3 od 40 donatora albanci, po toj logici oni ne moraju da imaju nekog znacajnog uticaja. A kao sto sam ti rekao vec, tom logikom ti i Ignis lobirate za nezavisno Kosovo.

brate ono, jok njima je primarni cilj da se tajvan otcepi od kine...

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

ако ми наведеш ЈЕДАН пример озбиљне земље (то је ево и Русија забранила) у којој може да постоји организација/е и људи која/е/и се отворено залаже/у за распарчавање државне територије, која/е/и се баве испирањем мозга и крупним и штетним лажима без последица, уз то финансирана/е из иностранства од стране у најмању руку сумњивих људи, и још да та екипа има приступ толиким телевизијама и шатмпи, причаћемо на твојој равни. у противном, немој ме више убеђивати у лалаленд приче.

[roflmao][roflmao][roflmao]

Idi bre Drale, sad si me nasmejao - ne ulazim u vash spor, ali Rusija i demokratija ne mogu nikako da idu zajedno [:D]

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

причаш о космополитизму док живиш на Балкану, где те комшија чека иза угла са ножекањом у зубима.

Ako moj komsija baca djubre sa desetog sprata solitera to ne znaci da cu ja da idem po bloku i da se zalazem da se uvede obaveza da svi moraju da bacaju djubre sa prozora.

Balkan jeste nezgodno mesto, ali to ne znaci da ja treba da se trudim ga cinim jos gorim nego sto jeste, cak naprotiv. Meni je jasno da je najlakse naloziti ljude da mrze druge i onda ih tako drzati u bedi, mnogo je zajebanije naloziti ih da se bore za sebe kroz saradnju sa drugima. Sto bi rekao Nele Karajlic u Top listi nadrealista kad im preti izbijanje mira: Dajte ljudi budimo ozbiljni, ko ce sad da opet ide na posao, da radi u fabrici, da gradi mostove, dajte da se ne zezamo.

причаш о демократији у земљи где она представља искључиво накарадну карикатуру саме себе. слобода говора и деловања (МКГ и Сорош) је овде општенаметнути начин да се испере мозак људима, кроз разна искривљења истине. и докле више да ме ти или било ко други учи демократији. и докле да поредимо Британску демократију, стару 600 година са нашим условима. и докле да иза демократије кријемо најнепријатељскије деловање разних групација. зар демократија не познаје националне интересе. па, мајку му, Зверко, знам је шта је демократија, одакле то да само ТИ и ТВОЈИ знате шта је демократија, а сви ми остали смо Талибани?!?!?!?! ко је овде ЗАПРАВО нереалан?

Ja pricam o demokratiji jer smatram da lose stanje u zemlji nije opravdanje za ukidanje demokratije i ljudskih sloboda. Naravno da te poredim sa Talibanima, kada ti pretis nekome sta ce biti sa njim ako "vetar krene da duva na tvoju stranu" samo zato sto drugacije misli i prica od tebe. Ja zaista nemam zelju da nekoga ucim demokratiji, ali takve pretnje nisu nista drugo do zelja za diktaturom.

ако ми наведеш ЈЕДАН пример озбиљне земље (то је ево и Русија забранила) у којој може да постоји организација/е и људи која/е/и се отворено залаже/у за распарчавање државне територије, која/е/и се баве испирањем мозга и крупним и штетним лажима без последица, уз то финансирана/е из иностранства од стране у најмању руку сумњивих људи, и још да та екипа има приступ толиким телевизијама и шатмпи, причаћемо на твојој равни. у противном, немој ме више убеђивати у лалаленд приче.

[roflmao][roflmao][roflmao]

Idi bre Drale, sad si me nasmejao - ne ulazim u vash spor, ali Rusija i demokratija ne mogu nikako da idu zajedno [:D]

What he said :) Rusija je demokratska drzava taman koliko su tvoje pretnje demokratske.

Evo ti recimo jedan primer druge drzave gde je dozvoljeno zalagati se za nezavisnost jednog njenog dela http://www.texasrepublic.com/ Doduse ovi se ne finansiraju iz inostranstva, moze svaki amerikanac slobodno da ih donira. I takvi pokreti su svuda u svetu normalni, problem je jedino kad se okrenu terorizmu i nasilju.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Balkan jeste nezgodno mesto, ali to ne znaci da ja treba da se trudim ga cinim jos gorim nego sto jeste, cak naprotiv. Meni je jasno da je najlakse naloziti ljude da mrze druge i onda ih tako drzati u bedi, mnogo je zajebanije naloziti ih da se bore za sebe kroz saradnju sa drugima. Sto bi rekao Nele Karajlic u Top listi nadrealista kad im preti izbijanje mira: Dajte ljudi budimo ozbiljni, ko ce sad da opet ide na posao, da radi u fabrici, da gradi mostove, dajte da se ne zezamo.

Ovo me podseca na scenu:

mars.jpg

[:D]

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

браћи Х.:

па нисам ни рекао да Русија има много везе са демократијом, ако мало боље погледате мој пост, видећете да сам рекао ОЗБИЉНЕ, а не демократске земље. или су вама озбиљне само демократске земље.

уосталом, дискутабилно је чак и колико је демократија корисна, а колико штетна за земље које немају СВЕ услове да је спроведу, тј. колико демократија кошта и на ком развоју мораш да будеш у сваком погледу да би је успоставио на колико толико ваљан начин. тј. ако прихватиш правила игре на које ниси спреман сјебаће те, као што сад нас јебу.

такође, ваља нам разлучити демократију од људских слобода, које су далеееееко шири појам.

даље, не кажем да такође треба чекати комшију са ножекањом у зубима, али не треба ни безбрижно трчкарати улицом за лептирићима, док у руци држиш ружичасте балоне-слониће и лилихип, ако се зна шта вреба иза угла.

ти којима претим за случај да се плиме промене су дебело свесни и плаћени за ризик који предузимају у уништавању једног народа. хоћу да кажем да демократија има границе, а неке су ваљда пређене уколико се отворено лаже и обмањује јавност и уколико се води кампања против виталних интереса једне државе и народа.

што се тексашког покрета за независност тиче, сигуран сам да ће када ЗАИСТА угрози виталне интересе САД престати да постоји у року од једне мрачне ноћи, како Амери већ то ефикасно раде, и што су већ показали у толико наврата, како им демократија није свето писмо када дође стани-пани. зато и јесу најјачи. док је на нивоу хилбили локача пива који имају сајт, глумиће се демократија и слободе, а да неки арапски шеик кркне 2 милијарде долара у тај фонд, и да тај фонд крене у жестоку кампању по Тексасу, питао бих те како би се Вашингтон поставио према томе.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

али се очигледно не зна чија је "Македонија", која је само једна од заправо 3 Македоније. поред ове у Грчкој постоје још Егејска, и Епирска, чини ми се, али нисам сигуран у имена...

1.Vardarska

2.Egejska

3.Pirinska makedonija...

Drale, makedonci imaju svoju istoriju i svoj identitet, koji je veoma razlicit od nasheg. Oni kao narod nam mogu biti mnogo korisniji ako im damo svu slobodu pa stanu pored nas protiv Shiptarije koja ce im za 10,20 godina uzeti celu drzavu....

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

@Немања:

надам се да нећеш да изгубиш контролу као прошли пут, јербо је и прошли пут било хеви... [xx(]

@Шек:

немаш појма колико тек могу да будем гласан [;)] а за фут фетиш ћеш остати у неизвесности. [;)]  [8D]

>edit:

а што се тиче оне приче о тананим словенским душама, "Курчеву" и спаљеним манастирима од пре неку страну, предлажем ти да не поновиш нешто тако гнусно и неукусно, јер са таквим се стварима дефинитивно није зајебавати...

Ti će

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Izvini Shekk, ali ja nemam nikav problem ni sa takvim gledištem. Dva miliona Šiptara neće da žive u srpskoj državi, molim lepo. A šta je sa 1.5 miliona Srba iz Republike Srpske koji neće da žive u BiH? A šta je sa pola miliona Srba koji nisu želeli da žive u Hrvatskoj, uslišili im molbu i proterali ih? Je l' imaš neko kosmopolitsko, urbano, proevropsko, demokratsko i moderno objašnjenje i ponudu i za to?

Edited by Klinac Balavac

This post has been edited by Klinac Balavac

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...