Jump to content

Okupacija Kosova?


Recommended Posts

Znaci NISTA se nece desiti i ako oni to progrlase tako... svi cemo i dalje

sedeti kutji u gacama, srecni sto nam radi grejanje, zabuljeni u usrani TV

i musavi od sarme koju sa toliko srece i uzivanja hrsamo...

Naravno da nece biti nista, prvi taj koji zvecka oruzijem se ne bi prihvatio istog. Nije uopste u tome problem, nisam se ja sad uplasio nekog novog rata. Meni je samo problem sto se u Srbiji pozivati na jos jedan rat smartra kul potezom u smislu "e neka im je rekao!". To je jedini problem.

Питам се шта ради модерација на оваквим стварима, добро схватам да је ово зезање али ако хоћете да причате озбиљно о овоме онда бришите оне бедне спрдње...

Ja nisam video da se ovde neko mnogo zezao na temu, ljudi su iznosili svoje misljenje, ima ih razlicitih svakako.

Благо вама, шта више рећи необразованој гомили.

(Искрено могу рећи да је већина овде ментално болесна, ако не волите себе не можете волети ни друге, а овде се изразито види да маса њих пљује по својој нацији и свом народу, било где у свету би вас сматрали за идиота, само у овој земљи то је урбано, супер и кул, ово су нове Ј92 генерације.)

A kad smo vec kod moderacije, ti bi valjalo da iskuliras takav recnik i vredjanje korisnika ukoliko ne zelis da trpis posledice te iste moderacije.

a vi

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 327
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bi valjalo da iskuliras takav recnik i vredjanje korisnika ukoliko ne zelis da trpis posledice te iste moderacije.

Не знам ни што одговарам али да ли је неко ментално здрав ако пљује по себи и жели да буде нешто што није, ако је то ментално здрава особа онда је то супер.

То није вређање, то је лепа сугестија да се људи мало запитају шта и како.

Што се тиче различитих ставова, није став: "Е баш ме брига нек се поубијају ја палим из земље". Овакве ствари су најгора лицемерја и просто ми је одвратно што је и цитирам, не знам како неко ментално здрав може овако нешто да пише, неко ко има имало знања о себи, својој нацији и држави.

Нећемо да се расправљамо сад око тога, само сам нашао за сходно да кажем да није у реду да се овакве спрдње постују, мада опет овде нико није озбиљан и све вам је овде зезање.

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

...али да ли је неко ментално здрав ако пљује по себи и жели да буде нешто што није, ако је то ментално здрава особа онда је то супер.

Што се тиче различитих ставова, није став: "Е баш ме брига нек се поубијају ја палим из земље". Овакве ствари су најгора лицемерја и просто ми је одвратно што је и цитирам, не знам како неко ментално здрав може овако нешто да пише, неко ко има имало знања о себи, својој нацији и држави.

E, pazi...

Ozbiljno - mentalno zdravlje nije isto shto i nedostatak etike, morala, lepog vaspitanja, brige za druge, niti rupa u opshtem obrazovanju...

To shto nisu svi ljudi (u pozitivnom smislu), ne znachi da su mentalno oboleli... Vec prosto losh sistem vrednosti...

Link to comment
Share on other sites

Ovo je zanimljiva situacija.Procitao 6 strana i dosao do veoma smesne slike u glavi.

Dobar deo vas je sa glavama u pesku,guzicom podignutom u vis,spremno da ga prime do grla.

Da me ne mrzi da crtam u 5:30,imali bi i karikaturu....

Vi sto ste na 6 strana vredjali,psovali i generalno davali replike tipa "Toma debil,glup,..." i "Jebes Kosovo,nije moja zemlja" , vi ste narod bez kulture,indetiteta i osecaja pripadnosti a samim tim ste jednaki stoci koja tumara od livade do livade ne mareci ko ih vodi i gde ih vodi .

Posto vecina smatra da se rodila,zivi ili je zapala u govna *govna je nov naziv za Srbe,koji poprima maha na ovom forumu* vi lepo meni velikim zamahima krenite da plivate ka nekim boljim mestima.Jer naravno druge zemlje samo cekaju na vas a posle nekoliko generacija necete morati ni da lazete ako vas pitaju odakle ste.

Laku noc.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Веома лепо објашњено Seth Fix, рекао си оно што сам ја нисам знао како да кажем, наравно сад ће да крену спрдње на ово, сматраће те идиотом јер браниш свој понос и свој идентитет, јер знаш ко си и где припадаш.

Највише волим вас који ће да "запале преко", имате мој благослов и нек вам је бог у помоћи, ако ви стварно мислите да је свуда тамо мед и млеко и да ће вас неко сачекати у загрљају, грдно се варате.

Какво год било стање у земљи то није разлог да се ради општа бежанија, то само значи да сте лицемери и да гледате само на себе а да проблеме не знате да решите па бежите од њих.

Не знам како вас није срамота ваших предака који су гинули за одбрану ове земље из које ви желите да побегнете, то је шамар вашим творцима, знам да ви само мислите на паре и на стандард, јер су вам у глави само кола, стан и посао.

Толико младих људи и толико празних глава, постајете зомбији ново-европских схватања где све оно што је ваше треба да се одбаци зарад тога да вам командују са стране и да вас третирају као стоку.

Веома је чудно, онда ме _Silent_ опомиње како то није ментално болесно, ја говорим о психичкој неурози, ја говорим о болестима психе, где сте ви потпуно залутали и не знате ни где ћете ни шта ћете.

Узмите да читате књиге од Владете Јеротића, препознаћете се као психички болесни.

Свако добро.

Edited by De1Rekt0n
SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

pa dobro...

to je tvoje misljenje.

Shta mislis o onima koji ce da odu u "van" da se shkoluju pa se vrate da svoje znanje uloze u Srbiju.

hajde da tim ljudima obezbedimo uslove i napredovacemo kao shto to chine Indusi i Kinezi i bas zbog toga napreduju. (chitave generacije Indusa idu u USA na univerzitete a sada su docekali da su 4. ekonomska svetska sila)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

pa dobro...

to je tvoje misljenje.

Shta mislis o onima koji ce da odu u "van" da se shkoluju pa se vrate da svoje znanje uloze u Srbiju.

hajde da tim ljudima obezbedimo uslove i napredovacemo kao shto to chine Indusi i Kinezi i bas zbog toga napreduju. (chitave generacije Indusa idu u USA na univerzitete a sada su docekali da su 4. ekonomska svetska sila)

Бркаш појмове, нико нема ништа против тога да се наши школују на великим светским универзитетима. Па и наша културна елита пре 200 година се школовала у Аустрији и Немачкој, школовање нема никакве везе са пљувањем себе и бежаније на запад где ће их третирати као стоку.

Ово нема никакве везе са темом али је наравно потребно да се наши школују на западу, па и већина професора са факултета је магистрирало или докторирало на страним универзитетима, то је сасвим нормална ствар.

Вратимо се теми.

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Statore ne seri,rekoh ako ti je toliko lose,prodaj sve sto imas,kupi kartu za preko grane i pali. Ovako samo smaras ko bananmen sa komentarima u tom duhu.

Jedno je da ides da se skolujes a drugo je da odes sa recima "Palim brate,nema ovde love za mene,losi uslovi,bice rata,neka ginu budale,sta je parce zemlje".

Bez zemlje ti si niko i nista,jos jedan prognanik,izbeglica ili emigrant. Ovi poslednji su veoma popularni u stranim zemljama. Smesno je misliti da kada odes,tamo te ceka super posao,kola i 2 ribe na dan. Upali televizor,muslimani se bune u pola zemalja,prebaci kanal tona pedofila,ubica i samoubistava izmedju vremenske prognoze i odjavne spice,udarna vest stene zarobljeno u vodovodnoj cevi,izmedju reklama uvedeni novi zakoni o porezima praceno otvaranju fronta na jos nekom delu teritorije,itd.

Imam tonu ljudi oko sebe koji su kao vi,nemaju pare ali nece da rade "Jer je mala plata", nece da uce "Jer nema posla i ako uce" ,itd. Smatraju da je njihov rad poseban i treba da se plati,ako rade negde a mala je plata , kradu pa se ne krste,dobiju otkaz pa traze novu zrtvu. Gledaju da zarade pare na mufte,kukaju da nemaju ali redovno daju sve sto imaju na izgled u drustvu,piju najskuplja pica a jedu bajat leba mesec dana. E zbog takvih i njima slicnih nikome nije dobro. Nas nekolicina koja radi,mora da radi i za takve neradnike jer drzava izdrzava takvu populaciju koje kakvim glupostima,po meni naj bolja pomoc je ona koja dolazi od tebe samog.

Iskreno stvarno me strah za sebe i moje bliznje kad procitam sta ste napisali i shvatim da ste vi nova generacija koja ce da gradi bolje sutra ... strasno.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Jutros odgledah "Cersku bitku" posle X vremena (na BN-u :). Bash mi je film probudio neka osetjanja rodoljublja. Ti ljudi su znali za shta ginu i ginuli su sa stilom, hrabro, bez gledanja u nazad i bez patnje shto ostavljaju zenu i detzu iza sebe. Ne kazem da je super ginuti, ali neshto mora da se zna...

Ne treba nama vodja vetj taj davno zaboravljeni duh. Taj inat, zelja da uradish neshto veliko, ne samo ti, vetj svi zajedno. Gde nam je ta mushkost?

Ja bih dao svoj zivot za otadzbinu ali ne za politichare, ne za njihove kutje, ne za njihovu debelu detzu. I to kazem iako nisam drzao pushku u rutzi...

Da sutra vidim sve nas kako se borimo za neshto vredno bio bih presretjan.

Stid me pred mojim precima. Izgleda da treba da dotera cara do duvara, da sve padne, da nema vishe Srbije da neki ovde neshto shvate. Mozda Kosovo nije vishe nashe ali dok sam ziv sa tim se netju miriti. Mozda tjete retji nisi realan, mozda nisam...

Kukavica umire hiljadu puta, heroj samo jednom...

"Drino, jebem ti..."

Edited by Nemesis Enforcer

Life is gistro...

Link to comment
Share on other sites

Statore ne seri,rekoh ako ti je toliko lose,prodaj sve sto imas,kupi kartu za preko grane i pali.

A zasto onda meni treba viza a hrvatu ne? A ne treba ni crnom (tuta) bugarinu? Ah da zato sto nas nicim-izazvano mrzi ceo svet.

Ko poslednji izadje iz ove zemlje neka ugasi svetlo...

Link to comment
Share on other sites

будући да сам националиста и будући да "све ме ране мога рода боле" 7 година размишљам о КиМ, као што 11 година размишљам о РСК и као што 15 година размишљам о Македонији. сматрам се релативно паметном и информисаном особом и дружим се и разговарам о овим темама са особама које сматрам исто тако паметним и информисаним...

и све што могу да кажем је да је ова Томина и Војина стратегија (да не заборавимо да је креатор те идеје СПЦ - можда једина институција која данас искрено брине о интересима Срба) у овом тренутку можда најбољи одговор на лобирање за независност КиМ. мора се ставити до знања непријатељима да КиМ неће отићи тихо и без последица. а пошто велики одлучују о нама, нека узму и то у обзир приликом одлучивања. и то је то. мали нам је маневарски простор, али морамо да учинимо све да га проширимо.

а ево образложења зашто мислим да је то добар потез:

Западу није до нестабилности, поготово после захтева Русије да се иде на "универзално" решење за КиМ и после чврстог става Кине по питању независности. пробни балони које пуштају небитни ликови морају да добију најоштрији могући одговор како званичног тако и незваничног Београда.

2 су начина да КиМ добије независност:

1. да му матична држава да независност (случај Источног Тимора) и

2. да му СБ УН да независност (случај бивших република СФРЈ).

и 1. и 2. опција су мало вероватне, али се иде на то да нас убеде како је све изгубљено и приморају/убеде да пристанемо на опцију под 1.

писао бих још, и писаћу (могу овако до сутра), али сад хитно морам на неки семинар... [:p]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

@set i deirekton

a jel vam nekad palo na pamet da ima ljudi koji su stepen vishe od vas na evolucionoj lestvici?

dok vi razmishljate kao "mi" i "oni", ili "nashe"/"njihovo" parche zemlje... ja razmishljam kako bi bilo lepo da se proshetam po Marsu... ili da svratim do Alfa Kentaura da snimim shta ima. Hotju da sam na granici poznatog svemira... da prisustvujem otkrivanju novih vrsta, da branim tu majchicu Zemlju od nekih E.T. Albanaca... itd.

e sad... vetjini ljudi je ovo smeshno, i to je najgore od svega [V]

Link to comment
Share on other sites

Cekaj, po toj logici meni kada se rodi dete za nekih 5-10 godina ja treba od prvog dana da ga ucim da mrzi nekoga samo zato sto je druge nacionalnosti? A sta ce on imati od toga?

Po toj logici meni kada se rodi dete za nekih 5-10 godina ja ću od prbog dana da učim svog sina, svog unuka, svog (daj Bože) praunuka da su Kosovo i Metohija njegovi, da su mu to ukrali, i da treba da bude spreman ako se ukaže prilika da na svaki način pokuša da vrati oteto, pa makar dole živeli Marsovci.

A što se tiče naroda, učiću ih da ne treba da mrze ni jedan narod, jer svaki narod gleda da ostvari svoje interese, pa i srpski i albanski isto tako. Neki narodi su agresivniji i ekspanzivniji od drugih, ali narod na kraju krajeva i ipak čine ljudi, a samo glupi i bolseni mogu od mladog čoveka da prave mizantrope. To što ja npr. u svakom pogledu osuđujem američku politiku i što mi se gadi, ne znači da zato mrzim nekog konkretnog čoveka-Amerikance zato što je Amerikanac, ali sigurno da, kao mentalni zombiji iz raznih NVO, ih ne obožavam i hvalim kao jednu filantropsku državu koja žrtvuje sebe radi širenja demokratije u svetu i borbe za ljudska prava. Njihova politka je katastrofa za ceo svet, ali je fenomenalna za njih, zar se tako ne bi ponašala svaka veća organizovana skupina ljudi kada bi mogla?

A šta će ko imati od toga?

Znaš Zwerko, ima ljudi na ovome sveti čija činjenja nisu UVEK usmerena na sticanje nekakve koristi! Kakvu korist ima čovek koji čuva svoje ostrarele i iznemogle roditelje? Ima ljudi koji postaju hirurzi ne da bi jebali medicinske sestre na dežurstvu a po danu uzimali debele koverte, ili na kraju krajeva radili za neku jadnu platu. Ne mogu svi ljudi i svi ljudski postupci da se mere dolarom.

Ja kada bih znao da nema takvih ......... ljudi kao što ih je dobar broj na ovom forumu, poginuo bih sutra za Kosovo, ali mi ne pada na pamet, jer znam da ima pičaka koji bi moju krv preprodali, koji bi mojom krvlju umesto mastila u penkalu potpisali taj kupoprodajni ugovor, a na moje truplo pljunuli, pečatirali svoj pasoš otiskom moga mrtvog prsta i zapalili negde daleko gde ih smrad moga leša ne bi uznemiravao i podgrejavao njihov leš od savesti.

Nisu svi članovi "BS interesne grupe"...

Edited by Klinac Balavac

This post has been edited by Klinac Balavac

Link to comment
Share on other sites

Веома је чудно, онда ме _Silent_ опомиње како то није ментално болесно, ја говорим о психичкој неурози, ја говорим о болестима психе, где сте ви потпуно залутали и не знате ни где ћете ни шта ћете. Узмите да читате књиге од Владете Јеротића, препознаћете се као психички болесни.

Pazi, generalno se slazem sa onim shto ste ti, Seth Fix i Ignis Dei ( i josh jedan manji broj ljudi) izneli...

Ali, pomenuo sam da ljudi nisu mentalno bolesni, vec ili iskvareni ili pogresno odgajani (shto reche jedan chova: "danashnje DEgeneracije")...

Shto se tiche Jerotica, pogledacu neku njegovu knjigu, ali imam odbojnost prema svakom prihvatanju nechijeg mishljenja kao apsolutnog... A narochito ako je protkano religijom...

jbg. i mene uzasavaju stavovi danashnje omladine (ali i ovih izlapelih), ali, ipak ne idem tako daleko da ih proglashavam za mentalno obolele [;)]

Nije mi cilj bio da to shvatish kao napad na tvoje mishljenje, vec chisto, uskazivanje na josh jedan...

poz.

Link to comment
Share on other sites

@set i deirekton

a jel vam nekad palo na pamet da ima ljudi koji su stepen vishe od vas na evolucionoj lestvici?

dok vi razmishljate kao "mi" i "oni", ili "nashe"/"njihovo" parche zemlje... ja razmishljam kako bi bilo lepo da se proshetam po Marsu... ili da svratim do Alfa Kentaura da snimim shta ima. Hotju da sam na granici poznatog svemira... da prisustvujem otkrivanju novih vrsta, da branim tu majchicu Zemlju od nekih E.T. Albanaca... itd.

e sad... vetjini ljudi je ovo smeshno, i to je najgore od svega  [V]

nice [:D]

Mislim da je nekome udarilo u glavu gledanje SF serija.

Ne.Ne postoje ljudi koji su na "visoj" grani od mene,svi smo isti majmuni. Podele takvog tipa su rasisticke u sta izrecito ne verujem,smatram glupim i delom veoma poremecenog uma.Smatram se jednakim sa brzim crncem,vrednim azijatom ili mrtvim pijanim rusem.Jedino sto smatram da smo pometniji od prosecnog amerikanca i zdravije zivimo.

A i ta prica da svet mrzi srbe je dim. Oni nas ne mrze samo nas smatraju nepozeljnim elementom na ovoj teritoriji.Da se svi kolektivno prebacimo na neko drugo parce planete a isto sve da ostane,ne bi nam dali ni trenutak u njihovim mislima.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...