Jump to content

Okupacija Kosova?


Recommended Posts

  • Replies 327
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma vaaaazi sto bih otisao u rat...

boleo bi me qrac...

da imam zbog cega pa i da shvatim...ali da ratujem izgubljen rat...na kraj pameti mi nije...

a ovi radikali su mi se vise smucili sa njihovim fazonima:"Srbija FTW OWNED!!!1111"

sto pre shvatimo da je Kosovo izgubljeno manje cemo pretrpeti gubitaka...

i meni je mnogo zao ali Kosovo nije izgubljeno tek tako...nego je prodato...

iz fazona:

Shiptar-SH

Srbin-S

SH:za koliko bi ti prodao kucu?

S:nije na prodaju...ali kad bih prodavao...recimo za 10.000evra

SH:aj ja tebi dam 30.000 evra...

S:OMG ajde ajde...

i taj "Srbin" dodje ovde sa tom kintom i pocne da kuka kako su ga isterali iz rodjene kuce!!!

MRSH BRE!!!

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Jaooooo! A sa chime mi da okupiramo!?

Gledali ljudi Mirka i Slavka, pa ajde i ja da idem u rat.

Verujte, oficiri(vecina) vojske su prsotine najvece! Vojska nema sta da jede, naoruzanje iz vremena cjopavog a mi cemo da im se najebemo keve! Trebali bi da se stidimo jer smo izgubili Kosovo za vreme nasih zivota, koje su nasi dedovi sanjali i povratili.

Svaka cast liku koji ide na Island...

Link to comment
Share on other sites

ma

kolko god se nekome svidjalo/ne

kosovo je gotovo - sad samo da izvuchemo sta mozemo

a to sto su albanci shes' puta pametniji od nas

i izgledaju toliko civilizovanije i pametnije

njihovi politicari izgledaju kao klasa

nasi ko svinje u sakoima

a kad se setim da je bilo ono

albanci su sirotinja - glupi su - i dalje zive po satorima

mrsenje muda~

Link to comment
Share on other sites

Svaka mu cast, i treba da odemo dole i sve da isteramo sem srba naravno :)

Ne da isteramo da POBIJEMO.Noz,zica... [:)]

Elem slazem se sa Igorom za bombardovanjei rat [:)] Juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuisssssssssssssssssssssssss

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

A u qrac, ja sam u peshadiji :P

Kad vadikali budu doshli na vlast, to tje biti pochetak mog razmishljanja kako da izadjem iz zemlje na shto finansiski bezbolniji nachin. Jebo retarde koji sede u foteljama i prde, a mi ginemo za neku stvar koja nam se nikako nece isplatiti.

Edited by stalja
Link to comment
Share on other sites

mislim da je chovek budala.

true [:)]

kosovo je prodano davno... jbg.. krivi smo mi sto smo cutali kada je vreme bilo da se nesto preduzme : / [V]

a najzalije mi je tih ljudi .. sto su ni krivi ni duzni ostali bez icega... [:(]

i kao slag na tortu... gubimo ono za sta su nasi preci krv davali...

"..ja ne odlucujem da li cu ici u bitku po tome kolika je sila koja mi preti , nego po tome koliku svetinju branim.." [|)]

fml

Link to comment
Share on other sites

...mada cini mi se da se "ideja" cini primamljivom za dosta Srba...

Chini se mozda primamljivom za one "SRBE" koji nisu bili dole '99.te vec su se busali u grudi ispred televizora...

Za ostale, ratova je i previshe...

Ne bi me zachudilo da sutra ako pokrenu mobilizaciju da ljudi pokupe oruzje i dodju u Beograd da pobiju politichare... I red bi bilo da se pobiju ta govna!!

...u Raskoj oblasti(Sandzaku)...

Ne kapiram shta si hteo reci??

Rashka oblast = sandzak??

Link to comment
Share on other sites

Svaka mu cast, i treba da odemo dole i sve da isteramo sem srba naravno :)

Ti ces da ides dole!!! [xx(]

Jel si ti normalan a?

Ti kao sto si ti prvi se zavuku u rupe i samo kenjaju idemo idemo zato nemoj da seres jer pojma nemas.Nisi bio dole zato cuti.

Toma Nikolic je jedan retardirani debil! on ce da ide dole sta da okupira? Jel on svestan samo koliko bi to kostalo u kesu samo, a de su zivoti ljudi i gubici u tenici(ako je uopste i imamo). A i siptari mora da su se ukopli i zabetonirali 10 metara ispod zemlje tako da i hoce da okupira kosovo ne moze.

I tom Tomi ne treba anal posto kenja samo na usta mater...

Link to comment
Share on other sites

Ja za razliku od skoro svih mislim da je ovo bio odličan potez po "zapadnom receptu" koji već daje rezultate. Evo zašto je dobar i zašto je po "zapadnom receptu".

[i SAD VAS MOLIM DA NE IDETE NA FAST REPLY I KRENETE DA ME PLJUJETE, NEGO PROČITAJTE POST DO KRAJA I ODGOVARAJTE ARGUMETOVANO]

Ključna slabost naše pregovaračke pozicije u pregovorima o Kosovu je to što smo u takvoj situaciji, tj. tako se ponašamo i postavljamo da se niko ne plaši naše reakcije na eventulano nametnuto rešenje (nazavisnost) Kosova. Kada je došla nova Koštunicina (on važi za nacionalistu u međunarodnim krugovima) vlada, već posle par meseci su testirali kako će da reaguje organizujući 17. mart. Ne zaboravite da je tada 60% trupa KFOR-a krenulo ka administrativnoj liniji očekujući eventualnu intervanciju naših snaga. Dakle, testirali su novu vladu.

Šiptari sa druge strane, potpuno otvoreno prete da će u slučaju da ne dobiju nezavisnost napraviti ršum dole, a dole je 16000 njihovih vojnjika, ne zaboravite. Dakle oni ucenjuju, mi ne.

Sad, zašto je ovaj manevar "po zapadnom receptu"? Pre par dana, došao je Džon Sojers (direktor Ministarstva inostranih poslova Velike Britanije) i izjavio da će Kosovo biti nezavisno. U čemu je paralela? Sojers je neki treći - četvrti čovek njhovog ministarstva, a u Vladi spada tek u treći krug bitnih ljudi. Dolazi i priča navodno u ime Kontakt grupe, što kasnije pod pritiskom i sam demantuje, i sužava se na stav Velike Britanije. Ukratko, čovek sa zvanično malo moći daje bombastične izjave. Toma Nikolić je opozicioni vođa, zvanično nema nikakvog uticaja na politiku zemlje, ali se sastaje sa premijerom i razgovara. Posle sastanka, premijer (suprotno običaju) ne izjavljuje ništa, a njegov sagovornik daje izjavu o proglašenju okupacije. Ukratko, čovek sa zvanično malo moći daje bombastične izjave. Ali, i jedan i drugi su na neki način povezani sa svojim Vladama i zato na njihove izjave mora da se pazi.

Cela priča daje izuzetne rezultate, jer EU daje zvanično saopštenje u kome izuzetno neobično, kada su takve stvari u pitanju, ne preti, nego izražava zabrinutost! EU se plaši da Koštunica koji ionako ima klimavu većinu u skupštini ne prihvati ulazak radikala u vlast sa kojima bi sam DSS mogao da čini potpuno stabilnu Vladu. Ako bi se to desilo, onda mogu očekivati i reakciju Beograda a ne samo Šiptara.

Cela poenta ovog manevra je da se pokažu zubi (koji su doduše veštački i izanđali) i da se Beograd prihvati kao ravnopravan partner u pregovorima, i da se tim pregovorima zaista traga za pravim kompromisom koji će biti prihvatljiv za obe strane.

Naravoučenije:

Deka jes da ima protezu u kojoj mu fali trećina zuba, ali i dalje može da slučanjno gricne prst, tako da zaboli...

Edited by Klinac Balavac

This post has been edited by Klinac Balavac

Link to comment
Share on other sites

tebi seva, a shto tju ja da vuchem ortake bez noge po kosovu to nishta a???  [:D]

ili josh bolje, mene tje da vuq?!?! a ovu shto si nam poslala da nas spase, zajebi bolje da si poslala podrshku

neshto ovog tipa...

ma ko vam kriv kad se lozite na te glupe nacionalisticke price ..aj lepo svi za rucice u jedno lepo kolce i zapicite moravac pa iskazite svoje SRBSKO drzavljanstvo a ne da se bijete... pis ljudi pis ! :)

kolo0rd.jpg

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

jebga, i to sto kaze klinac, zar ne bi bilo malo glupo da ne bude nikakve reakcija na silne strane izjave o nezavisnosti kosova... iskreno mi je zao onih (i sramota) koji tako lako kazu kosovo je gotovo... ok gotovo je (recimo) ali sta je sledece? nis ? krusevac? ah pa da bg je pola srbije dok turci ne dodju do terazija svima ce da bude "lepo" i najlakse ce biti okretati glavu na drugu stranu...

tuga jedna da nikakav protest prema onakvim izjavama(miran naravno) od strane naroda se ne organizuje, nigde nista (mada srbi su stoka danas cim se okupi vise od 10 na jednom mestu bude fajta, zvezda partizan, tadic kostunica, intel amd, etc)

totalno smo samodestruktivan narod i svima ce biti lakse kad nas ne bude bilo za 20ak godina...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Vetjinsko stanovnishtvo na Kosovu su Albanci. Srba ima samo po selima(ostali su samo starci)... A budutji da vazhi gde je neko vetjina da je to njegovo... I shta ako neko krene da se bori za Kosovo? Ponovo tje dotji NATO i bitje kao 1999. a, obzirom na to da verovatno vama niko tada nije poginuo sada se ovde pravite pametni...

Link to comment
Share on other sites

Klinac, ne budali, Troma i Vonja zajedno imaju taman toliko smisla za spoljnu politiku koliko i prosecno inteligentan zombi posle 3 sata ispred Civilizacije 4, to si sam dokazao time sto si ih "provalio"... a i to je "najbolja varijanta" sta su ti crtaći hteli da postignu... samo pripremaju već pomenuti ulazak radikala u vlast... njih kosovo ne zanima sem kao programska stavka u predizbornoj kampanji...

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...