Jump to content

Neko drugi?


Formica

Recommended Posts

Cisto me zanima shta RURovci misle o tome.

Nekako sam se prethodnih dana naslusao prica da bi neki drugi klub(konkretno CZ) bolje predstavljao Srbiju u Euroleague od Partizana.

Meni su licno ove price smesne, pre svega zbog stanja naseg klupskog basketa a ne zato shto mislim da je Partizan najbolji, ali shta Vi mislite?

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da je sam partizan mogao da odigra bolje, a oko drugih ne bih nista komentarisao, jer je samo po sebi tako kalkulisati potpuno retardirano, u fazonu tim A je pobedio tim B a tim C je pobedio tim B, pa samim tim automatski mozhe da pobedi i A, sto je besmisleno.

Link to comment
Share on other sites

ja sam UVEREN da bi bilo koji klub imao MINIMUM 4 pobede. mislim na "veliku" cetvorku...

ne znam sta je sa partizanom, da li dule ne zna da igra u evropi ili sta, ali sam siguran da sa drugim trenerom partizan nesto vise uradio...

mada ipak, povrede su vas sputale da ostvarite vise ;) ;p

Uvek sam govorio da debela svinja ne zna da vodi partizan...i stalno utice na sudije i ima dosta uticaja...zato je i vs vose u nsu dobio opomenu...pa se posle bunio nesto tamo steta sto nije dobio crveni :)) anyay na kraju je bila zaklana svinja :P

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...