Jump to content

Za starije od 25 i ljubitelje racunara


Guest

Recommended Posts

mmm.. fakin dani spektruma vezanog na mini liniju

U prvo vreme nesto nije radio kasetofon pa sam kao "programirao" ... i prepisujes iz knjige jedno tri strane da bi ti se na kraju pojavio crveni trougao na zelenoj pozadini ... i ono kao .... vaaaaaaaauuuuuu ....

btw, PC press pravi neki "muzej racunara" ili tako nesto, nisam bas najbolje razumeo jer nisam detaljno citao, ali to deluje kao zanimljiv projekat.

Link to comment
Share on other sites

Ozbiljno?

Posto sam prestao da citam pc press, aj bas cu sad da pogledam.

BTW Laki, kad se vidimo nekom prigodom imas od mene milku. Znaci posto mi je opet (milioniti put) nestala ikonica za CDRom, spremim se juce za reinstall wina i u klonji citam digital i vidim savet za resenje tog problema, a autor milan dj. :)

Isprobah i radi :)

Bice od tebe haker :)

Link to comment
Share on other sites

U prvo vreme nesto nije radio kasetofon pa sam kao "programirao" ... i prepisujes iz knjige jedno tri strane da bi ti se na kraju pojavio crveni trougao na zelenoj pozadini ... i ono kao .... vaaaaaaaauuuuuu ....

btw, PC press pravi neki "muzej racunara" ili tako nesto, nisam bas najbolje razumeo jer nisam detaljno citao, ali to deluje kao zanimljiv projekat.

Ja godinu dana nisam imao kasetas, prepisao sam celu jebenu knjigu...i vecito kupovao moj mikro u nadi da ce izaci neka igra za tipkanje u basicu :PpPp

fml

Link to comment
Share on other sites

Ozbiljno? Posto sam prestao da citam pc press, aj bas cu sad da pogledam.

mislim da ima nesto i na sajtu, lupi www.pcpress.co.yu, bio je neki banner valjda pri vrhu, ili na kraju pogledaj u casopisu.

BTW Laki, kad se vidimo nekom prigodom imas od mene milku. Znaci posto mi je opet (milioniti put) nestala ikonica za CDRom, spremim se juce za reinstall wina i u klonji citam digital i vidim savet za resenje tog problema, a autor milan dj. :)

Isprobah i radi :) Bice od tebe haker :)

Drago mi je da sam mogao da pomognem :))

E da i ja iskoristim priliku da se zahvalim Lakiju na odličnom reviewu Neverwinter Nightsa u SK-u leta 2002. Dakle kad se igra pojavila, pročitao sam review u Gameru gde je onaj tardre Trifković (ili tako ne
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...