Jump to content

najsebicnija stvorenja


Recommended Posts

  • Replies 207
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ivane zar ne reche da si promenio curak .. ili si opet popasao negde pa se sve vratilo na staro =)

šta tebi nije jasno?

da umeju da budu jako jako sebične, stoji.

da nisu toliko loše koliko pričamo kad nas ostave pa se ponapijamo, stoji.

ili hoćeš da kažeš da ribe nikad nisu sebične?

---

nego, mjau, jedino rešenje je da više ne postuješ na forumu.. gde god napišeš nešto, neki mlad majmun se zalepi..

Link to comment
Share on other sites

šta tebi nije jasno?

ili hoćeš da kažeš da ribe nikad nisu sebične?

opa koji je to ton .. shta tebi nije jasno .. esmo tako pocheli

pa nije mi jasno da posle one tvoje genijalne spike do koje si doshao posle znash vec chega izreknesh ovako neku glupu generalizaciju .. ti koji od svih najmanje podlezesh istima ..

nego, mjau, jedino rešenje je da više ne postuješ na forumu.. gde god napišeš nešto, neki mlad majmun se zalepi..

pitaj je shta sam joj ja rekao kad sam je prvi put video na netu ..

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

zene..drolje..qcke..nuzno zlo  [}:)]

offtopic:Danas citam u Nacionalu,dva lika se venchala u Kanadi (koja je tek dozvolila gay venchanja...ovi kazu da  nisu gayevi) zbog poreskih olakshica...koji leek0vi [:D]

haha, nacional... najgore novine ikada... toliko loshe da umirem od smeha kad ih vidim :D

na svakoj strani ima minimum 2 slike explicitnog sexa i svaki chlanak u sebi sadrzhi minimum 2 a maximum 25-30 rechi: pichka, kurac, jebanje, sranje, itd...!

No way Hose, u dugoj vezi tip NIKAD ne ostavi ribu, samo ona njega :)

ma jeeeesteee... znam 2 sluchaja bez razmishljanja gde se ortak tripovao i jurio za ribom 3 meseca dok je nije smuvao, bili zajedno josh 2-3 meseca, on se smori i hotje da raskinu ali vetj je kasno... riba hotje njegovu decu! [:D]

Znate kako, najbolji je seks pomirenja, tako da predlazem da devojke skuvaju neki ruchak (koji su mushki ulovili u shumi), mi ih posle zadovoljimo i sve bude okej. Jel se slazete? :)

zaboravio si da ubacish lulu mira negde izmedju (thc da iskuliramo [;)] )... izdao si [:D]

Link to comment
Share on other sites

Ajde kad se budete udruzile, mozete da dodjete sve zajedno kod mene da me povucete za q =)

vepre [:D]

pushi kurac :P

menjam mishljenje, zhene treba istrebiti!!!

[:D]

ccc , takodje [:D]

da bre gejCHina :)

zszim - zenska stranka za istrebljenje muskaraca !  udruzimo se !

moto : " dovoljni su nam krastavci" :)))

iva & dunja - headquarter :))

e jbg, ovo nam nije trebalo [:(] , so b it, nama su dovoljne lubenice i dzigerica, kao shto je neko nedavno spomenuo [xx(]

Link to comment
Share on other sites

a ja nisam zensko ? :((((

ili ne postujem cesto ?:)

ma ochigledno se tu neko neshto zabrojao...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

jok ja, al' tebe ne rachunam medj' ove bludnice jer si ti uskoro pod katancem [:D]

mislim stvarno... mani me te priche o katancima, da ne krenem da se razbacujem lancima... ne idem ja u manastir samo se malo udajem... a i mozesh jedino da me rachunash u Weshtice... :o)

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...