Jump to content

Slike forumaša


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ona desno skroz je dunja?

ako jeste onda sam bio u pravu na nekom drugom topiku (ili ovde samo ranije:) da je znam.

u koju osnovnu si ishla DUNJA? ^^

@egzajl

opet sam ushao u smor period, treba mi relaxacija... poshalji goluba pismonoshu kad budesh imao neku svirku u skorije vreme :>

p.s. starish matori, ne mozhesh vishe da izdrzhish 3-4 odjednom... veeeeruj mi. whats mine is yours, whats yours is mine? ;>

Link to comment
Share on other sites

ona desno skroz je dunja?

ako jeste onda sam bio u pravu na nekom drugom topiku (ili ovde samo ranije:) da je znam.

u koju osnovnu si ishla DUNJA? ^^

@egzajl

u miletic , ti ? :)

jbt , al mi je bila smesna frizura za ng :D :D :D zasu.....

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

u miletic , ti ? :)

jbt , al mi je bila smesna frizura za ng :D :D :D  zasu.....

isto u Miletitj ^^

ti si bila 8-2 ako se setjam, a setjam se jer mislim da sam bio na tvom jednom rodjendanu koji si sa drugaricom pravila u onom prostoru u Domu Sindikata pre koju godinu. kad razmislim malo, ishla si u filoloshku sa Jelicom, Zhivkom, izaboravih ime one tretje (visoke, smedje) ex-najbolje drugarice Jelice :))

ja sam 8-1, mada kolko se setjam i na toj zhurci se slozhila facu "ko je bre ovaj", a i kasnije mi je Jelica rekla da pojma nemash ko sam... shto je meni bilo smeshno (dada, pravdam se pred forumom:), al' ajde.

jesi bila u Miletitju svih 8 godina? O.o

@migsa, egzajl

:<

stavljam icq vetj danas, samo da nadjem cd sa nekim programima (gde imam i icq nadam se), jer me mrzi da trazhim starije verzije preko neta a ova nova je najbolja za izbegavanje :<

stavio bih ranije ali tek od pre neki dan sam opet uglavnom kutji pa mogu da blejim za kompom konstantno, bez veze mi bilo da kao krenemo spiku i posle 2 minuta ja palim ^^

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...