Jump to content

sva pitanja....


Ankanar

Recommended Posts

  • Replies 558
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Imam par pitanja u vezi Paid Character Transfer:

Ja se nalazim na Medium(Al'Akir) populated serveru ,a zelim da se prebacim na High populated serveru(Drak'thul).

Moje pitanje je, zasto se ne nalazi na listi, da li je do toga sto sam procitao na forumima da nesmem da imam likove na serveru na kojem zelim da prebacim lika(a imam lvl 23 mage-a pod istim imenom), ili je u pitanju populacija , jer sam cuo da nemoze na high populated servere da se prebacujem.

U slucaju da ne postoje shanse da se prebacim na Drak'thul, zeleo bih da znam koji server bi bio povoljan za transfer, znaci zanima me high-end instance tipa BWL/AQ40 i MC(Ne Naxx, jer neverujem da cu ici tamo brzo). Najvise bi me zanimali serveri na kojima ima srba , i kao sto sam gore pomenuo rade neke high-end instance.

Hvala unapred na odgovoru , Complexity.

PS:Alliance side sam.

Link to comment
Share on other sites

Koristim dmg meter , jedino sto mu znam kao konkurenciju jeste ovaj sw stats , ali on toliko suxa u poredjenju sa dmg metrom da je uzaludno pisati brdo nedostataka :D

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zanima me dali neko ima link ka nekom sajtu gde bih mogao da downloadujem program i da napravim svoj privatni server , ili da nadjem vec napravljeni(zanimaju me oni izbagovani gde si mogao solirati ragnarosa itd :) ) uglavno me zanima jer bih zeleo nesto da pogledam u vezi bosseva a i malo da soliram neke 40-man instance sa likom lvl 250+ :)

Hvala unapred

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...