Jump to content

Dajte neku taktiku


shpanac

Recommended Posts

Ma sve je to kao sto je vec rekao neku na ovom forumu po sistemu papir,kamen, makaze.....ja sam warrior i huntera kad prvi napadnem mogu cak i par lvl-a veceg da dobijem, a recimo warlock se onim succubusom me jebe u zdrav mozak.....seduce - shadow bolt , seduce - shdow bolt i dok me nedokrajci.

Ja uglavnom sve dobijam na duelu (moj lvl) .....malcice teze ide sa magovima i warlocima......a rogove savijam kad hocu. Ma sve to zavisi od vestine igraca..... a na vecim levelima i od opreme.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Ma znam citao sam mnogo postova ali mora da ima neki nacin! Ja sam u WSGu dobio sa 21 lvlom lockom 29 lvl warra ali samo na fear i dps magije ali huntera nikako pa ni 2-3 lvla nizeg vec sam posteno popizdeo i plus me u WSGu vec par dana proganja jedan elf hunter valjda je provalio da me otkida,samo na mene ide!!

...

Link to comment
Share on other sites

Inace.. seduce+SB keva!!!

Za gej vorloke! Stop seducenuking, goddamit! I'm not fat!

Sori malo za flejm, ali, bre, ima li neki nedestruction warlock out there? Ima li neki destro koji ne koristi tu smarajuću taktiku.

Onako divnu i raznovrsnu klasu svesti na to je...huljenje. A i taj nuking mi nekako nije u duhu vorloka, to mi je vise za mejd

Link to comment
Share on other sites

Ma ja i ne koristim seduce..mnogo. Jednom za ceo fight, i to ako imam succy summonovanu.

Jbg, volim da otvorim fight sa ogromnom vatrenom loptu koja pwnuje za 2k dmg [:D]

Posle toga dot the fuck and watch 'em struggle in slow and agonizing pain. [smoke]

Pre sam imao Confligate, pa mi je bilo opushteno i bez Seduce.

A seduce-abuse taktika je najlaksha i pali samo kod n00bzora. Takodje i "jedina" taktika SM/Ruin speccovanih warlock-a.

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

Ja ne radim seduce uopste, moja taktika je imam ceo destruction znaci full, kad krene puknem immolate, neki curse fear drmem jedan SB i conf, lik je mrtav kraj price...

Warriora sam rokno iz immolate + DC + SB + CONF, covek se raspo.

Nema tu sta ja imam par komboa koje radim i tu mu nadrmam do jaja dmg.

Iskreno protiv huntera se nisam nesto tukao ali jednog sam roknuo na ovu foru, znaci immolate, DC, SB, CONF.

Inace imam opremu koja daje na fire dmg i na shadow dmg.

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Seduce je jedina stvar koja moze da zadrzi warriora ma distanci. Fear? malo sutra. Mozda upali kod nekog ko je neiskusan. Stance dance > Fear. Trinket > Fear. Glimmering Mithril Insignia > Fear.

CoEx moze da pomogne, ali je dosta da leko u Affliction tree-u da bi bio "standard".

Mozda je neko cuo za DPO build kod warlock-a, a mozda i ne. Recimo to je jedan od najzabavnijih PvP buildova. (30/21/0). Ima i filmic sa tim buildom. Autor je Cyberdemon [onjelood]

Edited by Tarabash

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

igrati na lvl 60 vs wara bez seducea moze da znachi samo dve stvari ... ili si kompletno lood / retardiran ili ako ti to uspeva onda je warior vs koga igrash nekih iq - 12 johs malo kao kiligor a mozda cak i gore !!!

fear vs wara ne radi ...

da ponovim

NE RADI ko to ne zna ne treba da igra locka :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Seduce je jedina stvar koja moze da zadrzi warriora ma distanci. Fear? malo sutra. Mozda upali kod nekog ko je neiskusan. Stance dance > Fear. Trinket > Fear. Glimmering Mithril Insignia > Fear.

CoEx moze da pomogne, ali je dosta da leko u Affliction tree-u da bi bio "standard".

Mozda je neko cuo za DPO build kod warlock-a, a mozda i ne. Recimo to je jedan od najzabavnijih PvP buildova. (30/21/0). Ima i filmic sa tim buildom. Autor je Cyberdemon

Edited by noobchina
Link to comment
Share on other sites

DPO - Demon's Patented Ownage

Veoma zanimljiv pristup igranju warlock-a.

Trenutno igram neki hybrid Build I odlican je za grind, PvE. Za PvP ga nisam probao josh... cim me vide alije pobegnu :'(

Edit:

Za one koji su gledali neki od DrakeDog filmova.

Skinite ovaj mali file... [:(]The Mali File

Edited by Tarabash

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

igrati na lvl 60 vs wara bez seducea moze da znachi samo dve stvari ... ili si kompletno lood / retardiran ili ako ti to uspeva onda je warior vs koga igrash nekih iq - 12 johs malo kao kiligor a mozda cak i gore !!!

fear vs wara ne radi ...

da ponovim

NE RADI ko to ne zna ne treba da igra locka :)

upravu si za fear, kod dobrog warra, iako nije fury spec, ne pali, pricao sam malo vishe uopshteno, enivej, lock koji moze da opali po 2.5k dmg-a. nema potrebe da baca seduce.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

da samo postoji jedan problem ... da bi ti opalio takav kritikal posle 1.9 patcha treba ti odlichna oprema ( dodushe bez imba trinketa ) ali treba i da te ukaki kritikal ... medjutim tu se postavlja pitanje i problem ... sta posle tog kritikala ?! nije problem wara skinuti i do pola hpa nego sta da radish kada ti on pridje i pokida te na delove , lock nema frost nova blink etc :)

sl / nf ftw ! :) 5200 shtit

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

btw taraba bravo ... vidim da je malo vishe okrenut pvpu nego pve , sta je vracas se korenima :)

btw pozdravio te Gaj mrshavi ^_^

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...