Jump to content

match dot school


Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mmmm cek jel ima neka takwa organizatzija i ovde kod nas da se prijawim znaci odma znaci sada znaci odma!

Mislim ono jbt zadnji put sam karo da li prosle ili pretprosle god zaboravih vec mislim da je ipak bilo nesto pre god dana nisam siguran...izdrkala mi neka ortakinja sad par dana posle nove al to ne racunam..ccc jbt..ono sto sam hteo reci je sledece:

Gamin komjunitiju treba takwa wrsta usluga i to fukin Asap!!!

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

Covek vise nema veze sa prirodom, tako da polako izostaje i prirodna selekcija. Evolucija ce udesiti tako da kompjuter u drustvu buducnosti bira kandidate za razmnozavanje radi izvlacenja maksimuma iz novorodjene dece. Logican sled dogadjaja. Ionako je prenaseljena planeta, nece moci svako da se razmnozava. Km drustvu treba dete domacice i radnika?

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ma... americka omladina...

80 % su zatucani do bola. ovi koji nisu do bola opet su zatucani...ali u manjoj meri ^^

a ovde je 90% zatucanih pa ti vidi gde je bolje.

i ja volim ameriku. ne volim je u smislu da imam neke iluzije ovoono, da opravdavam sranja koja pravi njihova administracija, da opravdavam uopshte kapitalizam i tu "zatucanost"... ali volim je zbog toga shto je to drzhava koja se prostire na 9,158,918 kvadratnih km a da pritom nije komunistichka ili post komunistichka. zemlja na 2 okeana. ima 300 miliona stanovnika razbacanih na sve strane, ima ih i belih i crnih, i zhutih i crvenih... mozhda i zelenih. svi prichaju jedan jezik. shkolski sistem im je smejurija i kod njih sistem RADI, pa kad zavrshish dobru shkolicu nadjesh i dobar poslitj sa dobrom platicom. Kod njih ribe ne pozajmljuju jedna drugoj kuglice vetj svaka ima svoje jer je nije blam da kupi u sex shopu. Drzhava u kojoj ljude manje vishe bole paja ko je na vlasti, gde je knjiga prodana u 500.000 primeraka sasvim normalna pojava i ne smatra se nekim uspehom, gde najgora grupa/izvodjach napuni stadion sa 200.000 ljudi... da nastavim?

Link to comment
Share on other sites

a ovde je 90% zatucanih pa ti vidi gde je bolje.

i ja volim ameriku. ne volim je u smislu da imam neke iluzije ovoono, da opravdavam sranja koja pravi njihova administracija, da opravdavam uopshte kapitalizam i tu "zatucanost"... ali volim je zbog toga shto je to drzhava koja se prostire na 9,158,918 kvadratnih km a da pritom nije komunistichka ili post komunistichka. zemlja na 2 okeana. ima 300 miliona stanovnika razbacanih na sve strane, ima ih i belih i crnih, i zhutih i crvenih... mozhda i zelenih. svi prichaju jedan jezik. shkolski sistem im je smejurija i kod njih sistem RADI, pa kad zavrshish dobru shkolicu nadjesh i dobar poslitj sa dobrom platicom. Kod njih ribe ne pozajmljuju jedna drugoj kuglice vetj svaka ima svoje jer je nije blam da kupi u sex shopu. Drzhava u kojoj ljude manje vishe bole paja ko je na vlasti, gde je knjiga prodana u 500.000 primeraka sasvim normalna pojava i ne smatra se nekim uspehom, gde najgora grupa/izvodjach napuni stadion sa 200.000 ljudi... da nastavim?

khmm... kako su nas ucili..

I pledge allegiance to the Flag

of the United States of America ,

and to the Republic for which it stands:

one Nation under God, indivisible,

With Liberty and Justice for all. *c/p (mrzelo me da pishem)

[:D]

kad sam doshao u taliju skontao sam kolko je ustvari amerika kul:)

ebem ti, tehnika i te gluposti su jeftinije, sve ide brze, i covek moze da se osloni na tacnost (sem kod taksija, pogani skotovi... jednom su me dogurali do granice da odem do taksi sluzbe i poubijam ih sve... ) hmm, ljudi pricaju engleski, kad su stvari na snizenju, one su stvarno na snizenju... hmm (jes da nisam neki poklonik kredita al ono, mogu dobre i korisne stvari da se nadju:) ) btw.cuo sam da kuce i ta sranja nisu bash nasledna, ono u fazonu ako dobijesh kucu kao nasledstvo (primer u kaliforniji a cene kuca se krecu oko milku+ :D *a pre je bilo nekoliko desetina hiljada... kako skace vrednost evil) morash da dash drzavi 60% od trenutne vrednosti kuce... shto te na kraju tera da prodash kucu, i preselish se na neko jeftinije mesto, kentaki, arizona, il tako neshto... tako da uvek ima radne snage... jeftine avionske karte (za americko podrucje) + ali veliki + limit za kilograme je ja mislim il 70 il 80 kg (shto je veoma korisno) dok je u vropi nekih 20 i sve preko 20 kg`a se ekstra placa...

a inache, neverovatno mi je bilo, na koje sve nacine pokazuju ameri za koga ce da glasaju, kolko sam se smejao kad sam gledao kucice one njihove *sa zastavama (znak patriotizma... shto je na neku ruku lepo :) ) + male talice na kojima pishe (kad su bili izbori) "kerry bla bla" il "Bush bla bla, republikanci ftw!:)

sve u svemu, amerika nije loshe mesto to be (al ne bash na duzi period, mada zavisi kako za koga... 2-4 dine moze nekako da prodje:) )

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

ne, ljudi ce se praviti u teglama

5% ce biti genijalci, ostalima ce u embrion dosuti malo do mnogo alkohola da budu blago do krajnje retardirani

svako ce raditi svoj posao, i svako ce biti zadovoljan njim

izmislice mega hepi drogu bez nus-pojava koja ce biti besplatna, stavise obavezna jednom dnevno

svi ce biti nepomuceno srecni

seks ce zenama biti obaveza

potrosacko drustvo ce se razviti do savrsenstva

umirace se sa 60 godina sa izgledom od 25

knjige ce biti najstroze zabranjene

come brave new world, come

ekvilibrium? [:D]

podseti me zbog gudre *jes da te ona tamo ne cini srecnim tolko al ajde

a i za knjige, zabranjeno

i svi rade svoj posao..

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ne znam zaista shta vishe ljudi imaju protiv amera i amerike... jbt... zaglavio si tu gde si i smrdi o svoj rachun... nisu ti drugi krivi shto si nesposoban ili netjesh da se promenish i poboljshash svoje uslove funkcioniranja.... :)

Migsa... daj ne kaki vishe :D hohoho

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

ekvilibrium? [:D] 

podseti me zbog gudre *jes da te ona tamo ne cini srecnim tolko al ajde

a i za knjige, zabranjeno

i svi rade svoj posao..

( [;)] )...

soma :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

zaglavio si tu gde si

Fora je što ja ne gledam tako na činjenicu da sam se rodio u Srbiji. Za mene to nije ni kazna, ni nesreća, niti osećam da sam dobio lošije karte od ostalih zato što sam se rodio ovde.

A naravno da nema kiča samo u Americi, ja sam lepo rekao da je Amerika zamajac, izvorište kiča. To gde ja živim i kakva je ta zemlja mi ni u kom slučaju ne uskraćuje pravo da sudim o bilo kome. A Srbija kakva god daje, sigurno nije planetarni izvor duhovnog smrada, a da li je osmrđena ona sama ili ne je potpuno drugo pitanje.

Njujork i još par gradova Amerike sigurno da imaju svojih pozitivnih i lepih strana (kao uostalom i sama Amerika) ali bi se za ta mesta pre moglo reći da predstavljaju izuzetak od užasne paradigme amerkičkog.

This post has been edited by Klinac Balavac

Link to comment
Share on other sites

Ma u Engleskoj je sranje... ki

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...