Jump to content

Teh h1story of pr0gaymers


Recommended Posts

Sad sam se setio pa crno sunce je black sun ... [:D] On je voleo da se sminka ko zena  [:D]

OMG!!!

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

satan is on fire!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

koji ste vi smaraci pogledajte datum registracije acounta i broj postova i stidite se ja sam na ovom forumu duze od 90% ljudi ovde i imam postova ko vi a ja sam na starcraft forumu flamovao kad sam tek bio napravio nick tako da smirite strasti zeroxe jbiga brate nemam nista protiv tebe gotiva si u rl i sve :) ali brate nemoras na svakom topicu imati bar 3-4 posta :)

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

koji ste vi smaraci pogledajte datum registracije acounta i broj postova i stidite se ja sam na ovom forumu duze od 90% ljudi ovde i imam postova ko vi a ja sam na starcraft forumu flamovao kad sam tek bio napravio nick tako da smirite strasti zeroxe jbiga brate nemam nista protiv tebe gotiva si u rl i sve :) ali brate nemoras na svakom topicu imati bar 3-4 posta :)

Nesto slicno sam i ja hteo da napisem....

Spamujete ljudi neverovatno, a niste ni svesni toga, a posle samo kukakate...

retired...

Link to comment
Share on other sites

Prebroj prvo svoje postove satane pa pricaj o drugima ti ih imash 8 na ovom topicu i zesce si izflejmovao dok ja na njemu nisam nista rekao...a josh si se joinovao 2005 u avgustu i imash skoro 400 postova a pogledaj neke kada su registrovani i kolko imaju postova...i onda ti meni kazesh ja flajmujem hehe...bolje cuti.

Edited by Chobo_Freeman
logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

lightq > trudim se da zaboravim sve vladicine postove koje ikad vidim, da ih pamtim to bi bilo porazavajuce po moj mozak

satan > ha... ha... freaking ha... umrecu od smeha

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

bolje od smeha nego od 3 kile pudera i shminke na faci [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

bolje od smeha nego od 3 kile pudera i shminke na faci [:D]

PWNED! [:D]

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

ajde kad me hajli proziva to je opusteno, bog sam zna koliko smo se puta ja i on prozivali i preko irca i preko foruma a i znamo se uzivo :)

ali kad me hell koji je sjebao sebi zivot kad se rodio

ili firstborn... ko je firstborn?!?

sto se satana tice ma prozivaj burazeru, fucka mi se sto bi rekao bob rock :)

a nije bio puder vec samo crni kreon za ochi, kad me drugarisa shminkala da idem na maskenbal... crknite skotovi :P

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

''ali kad me hell koji je sjebao sebi zivot kad se rodio'' - to neki fazoni na nivou osnovne skole?:)

Ps.FistBorn je a ne Firstborn,sto potvrdjuje ono iznad u vezi osnovne:P

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Prebroj prvo svoje postove satane pa pricaj o drugima ti ih imash 8 na ovom topicu i zesce si izflejmovao dok ja na njemu nisam nista rekao...a josh si se joinovao 2005 u avgustu i imash skoro 400 postova a pogledaj neke kada su registrovani i kolko imaju postova...i onda ti meni kazesh ja flajmujem hehe...bolje cuti.

Vecina mojih postova vezana za rur je na posebnom dleu rura vezanom za spamovanje : Rastibudjilizovane klejbezable.Znaci tu je mojih 90% postova.A i vecina ce se sloziti samnom da sam retko kad mogao uopste i da prismrdim sa mojim postovima svetoj trojici sto se nebuloznosti i tvz "flejmovanja" tice...

So:

http://i30.photobucket.com/albums/c340/SATAN-/so.jpg

[:)]

bolje od smeha nego od 3 kile pudera i shminke na faci icon_smile_big.gif

Jbga hajli ima pivo od mene... [:)]

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

Pa ja tako ne bih rekao ovde imsh jedno vec 10 postova dok na onom topicu za turnir imash 30 postova i na ostalim topicima dok prozivash zeroxa i smarash sa glupavim novim topicima kao sto je ovaj i onda meni nesto seresh...cuti bolje ti je.Niti me znash niti ista znash,vec si jedan jebeni novajlija kao i josh vecina ovde koja dodje pa pocne da sere i proziva a takve mrzim....a to za svetu trojicu gurni sebi u dupe,i prekini da budesh bezobrazan jer ja tebe nikada nisam prozivao,niti sam imao razloga!

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

satan novajljia?

on i grinder su ishli na turnire pre nego ti, tako da freemane ne lupaj leba ti

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

znao sam da niko od vas kostura sa foruma nemoze da raspali nekoga!

da, zato svakog sa sc foruma zovu chuck norris :D

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Pa ja tako ne bih rekao ovde imsh jedno vec 10 postova dok na onom topicu za turnir imash 30 postova i na ostalim topicima dok prozivash zeroxa i smarash sa glupavim novim topicima kao sto je ovaj i onda meni nesto seresh...cuti bolje ti je.Niti me znash niti ista znash,vec si jedan jebeni novajlija kao i josh vecina ovde koja dodje pa pocne da sere i proziva a takve mrzim....a to za svetu trojicu gurni sebi u dupe,i prekini da budesh bezobrazan jer ja tebe nikada nisam prozivao,niti sam imao razloga!

Kao sto sam rekao

Vecina mojih postova vezana za rur je na posebnom dleu rura vezanom za spamovanje : Rastibudjilizovane klejbezable.Znaci tu je mojih 90% postova.

Elem ne praktikujem guranje raznih predmeta u bulju.ZNaci ja ne stavljam ni jedan u bulju a kamoli tri komada kao sto ti cinis.Moras da shvatis da ne vole svi ljudi da budu sodomizirani ako ti volis...

Elem nemoj da se przis.Ja te ni u jednom postu ili recenici nisam uvredio,sam se sa svakim postom sve vise ispaljujes.Ja zaista nisam kriv sto si se pronasao u postovima od vecine ljudi.

satan novajljia?

on i grinder su ishli na turnire pre nego ti, tako da freemane ne lupaj leba ti

Otprilike stim sto je Grinder jos mnogooooooooooooooooooo pre mene igrao SC...Ja sam bio i na turu u Rocu gde je Durbin-Boy bio drugi i gde se proculo za njega.Steta sto je poceo da se drogira... [8D]

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

vladica objektivno :) satan igra od pre freemana i fremene moronchino znas satana decko je bio na cooler master turniru uhvatila vas je kontrola zajedno onaj retard sto je imo dugu kosicu ko zena a sad ima manly celavi hair cut :)hehehe

Edited by Vladica

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

uhvatila vas je kontrola zajedno

Nije mene uhvatila kontrola.Ja sam dosao taj dan u 9 ko reta,a tada jos ni kompovi nisu bili postavljeni... [:(!] Jebem ti Novi Sad i njihovu usranu organizaciju...

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...