Jump to content

za ove hladne dane


Recommended Posts

K,znaci dolazim ja u skolu,sedim sa jedno 4 ortaka na klupama i cooliram,kad ulazi 1 ortak,sav srecan i kaze ''ljudi,morate nesto da probate!!!''.Mi reko sta to??

I on krene:''Bilo mi je pre podne dosadno pa sam uzeo 2 mala parceta zive dzigerice,stavio sam izmedju rebara radijatora i cekao da se zagreju,turao sam ga tu,znate kako je do jaja,kao da stvarno jebete!!!''

Tajac,znaci 2 minuta niko ni rec nije rekao,svi ocekuju da ce da pocne da se smeje,u fazonu''hhaa,zajeavao sam se''.Prodje dobrih 5 mina cutanja kad on se namrsti, pogleda me i prodra se: ''A sta, ti kao nisi probao???''.

I sta smo mogli,samo da se smejemo ceo dan i da ga zajebavamo cele godine!!!

Obito.jpg

Rancid Blade

Just another manga freak

Link to comment
Share on other sites

bolest... definitvno...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

K,znaci dolazim ja u skolu,sedim sa jedno 4 ortaka na klupama i cooliram,kad ulazi 1 ortak,sav srecan i kaze ''ljudi,morate nesto da probate!!!''.Mi reko sta to??

I on krene:''Bilo mi je pre podne dosadno pa sam uzeo 2 mala parceta zive dzigerice,stavio sam izmedju rebara radijatora i cekao da se zagreju,turao sam ga tu,znate kako je do jaja,kao da stvarno jebete!!!''

Tajac,znaci 2 minuta niko ni rec nije rekao,svi ocekuju da ce da pocne da se smeje,u fazonu''hhaa,zajeavao sam se''.Prodje dobrih 5 mina cutanja kad on se namrsti, pogleda me i prodra se: ''A sta, ti kao nisi probao???''.

I sta smo mogli,samo da se smejemo ceo dan i da ga zajebavamo cele godine!!!

Brate to sto si ti ispricao se zove urbana legenda...

Tipa dao sam joj "spansku musicu"(za koju ne znam da li postoji )karao je 10 puta i njoj nije bilo dosta nabola se na menjac od auta i umrla...Mani me

Edited by ZIVP
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...