Jump to content

men vs women - zanimljiva situacija


Guest

Recommended Posts

  • Replies 174
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hm. oboe su dobili ono sto su "trebali".

on e hteo kres. ona mu dala. ona e htela kres. on joj dao.

stim sto e njemu povredjen ego. na ovaj il na onaj nacin. i tu moze da proradi sujeta.

sto implicira dalje da ukoliko bi bila obrnuta situacija riba bi odreagovala drasticno drugacije (u "negativnom" smislu) iz prostog razloga zato sto svi znamo kakva je "zenska sujeta", ego itd.

devojke su pakosne kada je rec o sujeti i povredjivanju ega.

ja dodjem svojoj ribi i kazem joj "mislim na drugu ribu. pala mi u oko." ona me otera u tri picke mtrve materine. i okarakterise me kao najvece govno na svetu.

posle se smuvamo opet na foru "izvinjavanja". a onda ona otpali sa "ortak, on mi je samo ortak, majke mi" pricom. i ponasa se kao da je to najnormalnija stvar na svetu.

ebiga.

tipovi to znaju da kanalisu. ribe slabije. ovo nie generalizacija. ali mislim da tipovi to bolje odrade u svojoj glavi nego ribe. naravno ne moze se generalizovati.

ebemliga.

69869493_l.jpg

i fuck my fans.

Link to comment
Share on other sites

relativno zavisi od ribe ako se jebala iz zelje verovatno bi bila kul a ako bi se bala zato sto joj se svidja onda bi isparanoisala i lik bi bio u problemu.

sto se tice tvog drugara, mislim da nema nista protiv svega sto se desilo bolje vrabac u ruci ;)

inace ma on je ortak bas je kul BLJAK

� by Ivan_

alen je van konkurencije.

� by Ignis Dei

Alen mora da bude van konkurencije, jer je Macan

� by Alen

nije bitna strela nego indijanac.

Baseball Club Beograd96

Link to comment
Share on other sites

Ma ajd, nije to problem, nego kolko ih je isto veche isto uradilo :)

Moj ortak privede ribu, ima dechka, njega boli uvo, u sred karanja ona kaze pa ne moras tako polako, nisi mi dechko...

Ako riba hotje zeca, dobitje zeza. Brrrr... dobro je shto nemam ribu :)

Nemam pojma, verovatnije je da bih reagovao kulturno, iako bi mi se zgadila. Ali ne mogu ni da osudim druge ako su u fazonu razbio bi je.

Ja bih lichno bio zadovoljniji da mi dodje i kaze takva i takva stvar, a to zavlachenje...

E da, ima i mushkih bolesnika, da ne ispadne sve jadne ribe i to. Ortak je trenirao ribu da postane drolja.

Edited by Nemesis Enforcer

Life is gistro...

Link to comment
Share on other sites

Meni se isto desilo. Ne bas ovakvo izbacivanje. Ali kao sve cool banje, masaza ovo ono i ono zvoni tel. i kao cao duso ovo ono. Sta se desava, pa znas ja sam u vezi godinu ipo, ja koji crvenim, nabubrela mi glava, jer kao sto rekoh jednom, nisam takav covek, nisam navikao tako, nije mi bilo svejedno.... ustajem, oblacim se i kao ok krene da me uvati za ruku ja u fazonu samo foff, krene plac, ali tu nema vise nista i ja kao samo nemoj me zoves vise...

Imao sam duge razgovore sto sa devojkama, zenama sto sa ortacima, iskusnim muskarcima i sve se svodi na sl.:"kada zensko povredi muskaraca, kada se desi ovako nesto kao jeste pogresno ali nista strasno, a kad je obrnuto, a to je kraj sveta". Mnogo ste sebicne, mnogoOOO!!!

V

Link to comment
Share on other sites

suvishe loma infoa

nabavio sam josh infoa

riba ga nije lagala da ima dechka, jednostavno nije nijedno od njih pomenuo. jedino mu bedak bilo shto je mislio da udje u vezu s njom, mada ni to nisu pominjali :)

Link to comment
Share on other sites

jedinu grešku vidim u tome da je riba trebalo da spomene dečka ranije, al nije ni to tako strašno.. ja i moja liberalna shvatanja :))

Moj ortak privede ribu, ima dechka, njega boli uvo, u sred karanja ona kaze pa ne moras tako polako, nisi mi dechko...

ovo je odlično, jedna od ONIH priča :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...