Jump to content

Letter to my future self


Recommended Posts

Ova pesmica mi je dala zanimljivu ideju, pa eto da je podelim sa vama. Razmisljao sam o tome da napisem pismo, sam sebi, koje bih otvorio za nekih 10-15 godina (naravno ako pozivim [:)] ). U pismu bih opisao celu situaciju oko sebe, ljude koje me okruzuju, koje volim, stvari koje me zanimaju, stanje svesti, ukratko sve ono sto danas cini moj zivot. Pismo bih zapecatio i ostavio na sigurno mesto, i nakon recimo 15 godina ga otvorio. Mislim da bi bilo vise nego zanimljivo setiti se osobe koje sam nekad bio, i zivota koji sam ziveo.. eto, pa ako vam se svidja ideja pucajte :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

tebi za to treba pismo?nije da flejmujem, ali ako zaboravis sta si proziveo i sta te je okruzivalo sve te godine onda...

edit:ako zaboravis one koje volis znaci da im nisi posvecivao veliku paznju te ih i nisi bas nesto voleo, sto se tice stvari koje te zanimaju isto, ako te je nesto bas toliko zanimalo tesko da bi mogao da zaboravis, jedino da platis da te zaraze alchajmerom pa onda da procitas pismo ;)

Edited by FATA

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

tebi za to treba pismo?nije da flejmujem, ali ako zaboravis sta si proziveo i sta te je okruzivalo sve te godine onda...

edit:ako zaboravis one koje volis znaci da im nisi posvecivao veliku paznju te ih i nisi bas nesto voleo, sto se tice stvari koje te zanimaju isto, ako te je nesto bas toliko zanimalo tesko da bi mogao da zaboravis, jedino da platis da te zaraze alchajmerom pa onda da procitas pismo ;)

mon dieu

ovo je chist flejm! da si razmislio malo shvatio bi da se menjash sa vrmenom (prirodno) i nije da zaboravljash nego dugachije gledash na stvari i svet oko tebe. pogledaj se kakav si bio pre 5 godina, pa pre 10 i videtjesh. :)

@topic

super ideja (slichna onoj vremenskoj kapsuli), ali ja stvarno ne znam kako i gde da sakrijem to pismo a da ga ne zaboravim ( [:D] ) ili da ga neko ne nadje, itd...

Link to comment
Share on other sites

mon dieu

ovo je chist flejm! da si razmislio malo shvatio bi da se menjash sa vrmenom (prirodno) i nije da zaboravljash nego dugachije gledash na stvari i svet oko tebe. pogledaj se kakav si bio pre 5 godina, pa pre 10 i videtjesh. :)

@topic

super ideja (slichna onoj vremenskoj kapsuli), ali ja stvarno ne znam kako i gde da sakrijem to pismo a da ga ne zaboravim ( [:D] ) ili da ga neko ne nadje, itd...

taj fazon...

V

Link to comment
Share on other sites

Postoji jedna stvar koja se zove licni dnevnik.Ja sam ga vodio dok sam jos bio klinac tipa 12 god.Nedavno sam ga procitao i jedwa sam ostao ziv od smejanja.Mislim da je ideja cool ali licno me mrzi da je isprobam..jbg malo vremena a mnogo noobova koji cekaju da budu ownowani

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

mon dieu

ovo je chist flejm! da si razmislio malo shvatio bi da se menjash sa vrmenom (prirodno) i nije da zaboravljash nego dugachije gledash na stvari i svet oko tebe. pogledaj se kakav si bio pre 5 godina, pa pre 10 i videtjesh. :)

@topic

super ideja (slichna onoj vremenskoj kapsuli), ali ja stvarno ne znam kako i gde da sakrijem to pismo a da ga ne zaboravim ( [:D] ) ili da ga neko ne nadje, itd...

ne sporim ja to, ali meni ne treba pismo za to. kroz 10 godina ili slicno, ako se budem zapitao kakvo je stanje i razmisljanje bilo pre 10 godina znacu. ne vidim cemu pismo. mozda pismo sta uraditi kroz 10-15 godina sto tad nisi imao prilike ili volje, ako planiras da zapises ono sto si tada osecao to je glupost Edited by FATA

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Vaistinu zanimljiva ideja , ali ne znam kako bi uspeo da sakrijem negde to pismo i da ga ne nadjem posle 10 god , poshto bi ga verovatno otvorio posle god , dve kada bi spremao sobu ili tako neshto , tako da mi se pogledi na svet ne bi drastichno promenili...ali anivej najs ajdija

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

Ova pesmica mi je dala zanimljivu ideju, pa eto da je podelim sa vama. Razmisljao sam o tome da napisem pismo, sam sebi, koje bih otvorio za nekih 10-15 godina (naravno ako pozivim  [:)] ). U pismu bih opisao celu situaciju oko sebe, ljude koje me okruzuju, koje volim, stvari koje me zanimaju, stanje svesti, ukratko sve ono sto danas cini moj zivot. Pismo bih zapecatio i ostavio na sigurno mesto, i nakon recimo 15 godina ga otvorio. Mislim da bi bilo vise nego zanimljivo setiti se osobe koje sam nekad bio, i zivota koji sam ziveo.. eto, pa ako vam se svidja ideja pucajte :)

pazi, generalno ideja i nije toliko losha, samo mislim da je 15 godina kratak period... mozda bi trebalo da prodje malo vishe vremena od pisanja do otvaranja pisma...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest kli[c]a

ideja je bas extra ali kao jedini je problem da neko ne nadje tvoje pismo i proita ga tipa(otac majka) bilo bi zajebano kada bi shvatili sta se sve desava u tvom zivotu i kroz sta sve prolazis i radis

Link to comment
Share on other sites

Imam obicaj da pisnem po koji redak s vremena na vreme. Recimo skoro sam citao neke stvari koje sam pisao pre 10, 8 i 3 godine i valjao se od smeha. To je toliko dobro da nemam reci, tek onda shvatis koliko si naivan i mlad, neiskusan i glup, a mudrost je toliko daleko da cim vidis nekoga kako baca sve samu pamet, usmrces slinu kroz nos pa u grlo i kazes: Cujemo se later. Sva sreca pa postoji forum da te stalno podseca na to.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

ja sam 10. novembra postovao topic, mislim da je bila 2003 il 2002 dina gde sam rekao da cu da prestanem sa raznoraznim glupostima i da cu da se uozbiljim... odlican topic to beshe, voleo bi da ga procitam ponovo, al ga je vreme pojelo izgleda://

(da li neko moze da nadje taj topic od admina... mislim da sam ga postovao pod (MiGsa) ) :))

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

u je.. odjednom su svi "future-orijentisani" ... sve nesto za 10 godina ... najlakse je da pises dnevnik ili ako vise ne upotrebljavas olovku - blog i uzmes posle 10 godina i procitas..sta ce ti pismo ...

ja imam dnevnik kad sam bila peti razred... pa kad je bilo bombardovanje ... i tako ,za skoro svaki period :)

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

i onda ces da objavis roman "pisma sa rura" :)

Mjock...shtaVamPoboguPadaNaPamet!!??!?!

ne znam da li cu moci da koristim cd mediju za 10-20-30 godina.

al ono ;>. zanimljivo je.

ma papir rulz! :) elem, cd na prst i zavrtish... i sve se chita samo od sebe :) (braindead)

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

Imam svoje backup-ove od pre 10 godina na cd-ima. Kada vidim kakve su mi se tada ribe svidjale na net-u, krenem da se smejem [:D]

E da, imam neki trip da kada mi se rodi dete snimam sve na minidv kameru pa da bacim na dvd (ili shta bude u buducnosti). Ovo je zbog toga shto bih sam voleo da vidim kako je sve izgledalo kada sam bio mali, a ne mogu to da vidim poshto nismo imali kameru. Kapiram da ce moje dete hteti da vidi kakvi su mu bili mama i tata kada su bili mladi [;)]

Edited by ZerBah

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Imam svoje backup-ove od pre 10 godina na cd-ima. Kada vidim kakve su mi se tada ribe svidjale na net-u, krenem da se smejem [:D]

E da, imam neki trip da kada mi se rodi dete snimam sve na minidv kameru pa da bacim na dvd (ili shta bude u buducnosti). Ovo je zbog toga shto bih sam voleo da vidim kako je sve izgledalo kada sam bio mali, a ne mogu to da vidim poshto nismo imali kameru. Kapiram da ce moje dete hteti da vidi kakvi su mu bili mama i tata kada su bili mladi [;)]

obavezno, moji su to uradili sa mladjom bracom, i mnogo je dobra fora :)

Link to comment
Share on other sites

mrzim prisecanja .. ono shto ostane u mozgu to je zasluzilo da ga se secam ono shto nije u nishtavilo sa njim

Ah, ala seres :)

Moj ortak je na jednoj pijanci 96 izjavio da ako Sloba ostane na vlasti, srbija ce se do 2000 preporoditi, dinar ce biti kao marka, i Ameri nece smeti da nas pipnu i jos mnogo toga. naravno ako ne bude tako on meni da 100 maraka. Ja sam ga naterao da to napise, potpise, stavili smo to u pismo i zapecatili. Kada sam mu to dao 2000 da cita, on je rekao da on to nije rekao :(

kakva cicija.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...