Jump to content

ADSL 256/64 ili kablovski 128/128


milanD

Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne vidim uopste sto se cudite sto lik skine mesecno 90gb ....

lokal je cudo... zato je sbb 5+,samo zbog lokala, u kome je dl 60kb/s  i ti ladno mozes da skines za mesec dana 90gb-a ne vidim problem.....

ko ne zna sta je lokal i torrent njega razumem sto se cudi za 90gb-a :)

Nista cudno to ti je oko 500 sati dl mesecno.

42514322.jpg

MUHAHHAHHaLOOOOOOOOOOOOOOOL:D:)AHhah HAHAHHaaaa:Dhhaa

Link to comment
Share on other sites

Opet zvacete pecurke deco :)

Jesi pogreno kvotovao pa da ti odgovorim, il si pogresno kvotovao :)

sve sam pogresio sto sam mogao :D i sto me zezas kad znas da sam glup ?? :D

sto je kablovski 128 bolji od adsl 256 za cs ???? veliki magu:D:D:

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

@ays

e daj mi link za tu themu sto si skinuo na pm ;)

tnx

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

sa 512/512 teoretski moze da se skine 320Gb mesecno tako da 90 moze komotno.

E sad da je kod nas cena interenet-a nenoramlna to je cinjenica i da nemamo infrastrukturu i to je takodje cinjenica. I sta nasa Nacinonalna kompanija za sva ta sranja (PTT) radi? NISTA.

e sad sto hrvati imaju jaci net od nas za iste pare to treba nasa vlada da se zapita ... ( mislim na uopsteni znacaj internet-a ... ). sto se tice pinga to je relativna stvar sve zavisi od koga hrvati uzimaju net i bosanci i kako se on vidi sa providerima od kojih mi uzimamo ...

Pogledajte malo cene providinga kod stranaca a pogledajte kod nas ... razlika je OGROMNA.

I na kraju kabal ti je za igranje bolji od ADSL-a a ako nekome to nije jasno kako i zasto nek pogleda malo po net-u ...

Link to comment
Share on other sites

EEe bedak, a ja se ponadao da ADSL zabada... :( ja nabavim taman ADSL i vi kazete da ne radi.... cccccccccc Bas me zanima sad kad kuim makinu da li ce da radi.....

E da zamalo da zaboravim gledao sam na SK-gamingu odnos cena i konekcija i ne znam tacno gde mislim da je u nemackoj, decko ima 100mbit za 25e mesecno... THINK ABOUT THAT... a sto se tice nase drzave i vlade.... BOLI NJIH KURAC ZA NET.... A kontam da i ne znaju sta je net.... [;)]

Link to comment
Share on other sites

100mbit nije sigurno...

Ne kapiram,lik zakupio ceo provajder za 25eura?Mozda je 1mbit,ali 100 nikako.

pa da , tako bi bilo da je kod nas :)

znaci u inostranstvu clienti imaju link , koliki ovde imaju provajderi :D

pa sad ti reci :D

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...