Jump to content

stari nick


n'Lad

Recommended Posts

E da, bio sam ja i ranije chlan (takodje ne mnogo aktivan), medjutim jedno duzhe vreme sam bio potpuno neaktivan i naravno zaboravio pass, a i koji sam mail ostavio pri registraciji...

Elem, moj raniji nick je "nlad", pa ako naidjete na njega slobodno ga obrishite, nema potrebe da pravi guzhvu poshto sam se ponovo registrovao.

Link to comment
Share on other sites

pa da, e moj prosli nick je Lucky pa ako naidjete na njega slobodno ga obrisite [:D]

[;)]

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Uh, ako smo kod starih nikova, imao sam mali milion onih na kojima mi je bilo 25 posts per day :D. Tipa Colonel, rip^ colonel i slicno na tu temu. Tako da i ti mogu da se brisu. Ali posto Laki rece da je to protivno politici foruma, ne znam zasto sam ovo napisao.. Ali ne skodi.. A cim ne skodi, znaci da koristi :D :D :D...

-In the church they say to forgive...

-Forgivnes is between them and God, my job is to arange the meeting ...

juvefan9ds.gif

----------------------------------------------------------------------

jddrinker5js.png

Link to comment
Share on other sites

da biste nabudzili postove, svi vi?  Sledeci put vam skidam odredjeni broj ako budzkate a vidite da sam lepo napisao da to ne radite :)

Ne znam za ostale, ali mojih 42 postova za pola godine teshko mozhe da se nazove "budzenje".

A i prethodni nick je imao svega oko stotinak postova...

Druga stvar, shta neko ima od toga shto ima vishe postova od nekog drugog?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...