Jump to content

Da l' je moguceeee...


Recommended Posts

Pa zar je ovo moguće? Eto,dokupio sam i 256 rama da bih igrao ovaj NFS, a u sa ludom željom da će KONAČNO URADITI NORMALNO DRAG, kad ono-PRC! Od svih NFS-ova u kojima ima Drag, u ovom je DEFINITIVNO NAJGORI!

Meni je, a pretpostavljam i mnogima još, Drag potencijalno najzanimljivija NFS disciplina, ali način na koji je u EA rade već po treći put je kriminal! Pa u čemu je poenta onih „utabanih“ staza kojima se krećeš? I toga što je sada teže nego ikad utvrditi u kojoj si od staza, pa je čista sreća obići one operisane mentole koji izigravaju traffic. Stvarno ne znam...

Zašto ne mogu u dragu da vozim automobil normalno, kao i u svim ostalim trkama?

Slaže li se ko sa mnom, i ima li ko objašnjenje što je ovo uopšte ovako?

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Prosto ne verujem da je vama OK ovakav drag! Pa za NFSU2 i razumem, imali su ili staticne prepreke u luci ili na aerodromu, ili veoma sirok autoput, pa je bilo prostora... a ovo se nesto vozi po centru grada, kroz semafore i 90 stepeni krivine, auto sam od sebe skrece... bas moronski....

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Heh, evo igrao sam već nekoliko dragova (34% karijere gotovo) i tek sad se setih da mogu da iskoristim speedbreaker :)

Jednostavno dva tri puta sam isprobao to na roadblock, ali posle kad sam provalio gde treba da se udari više i nije potreban osim ako ne vidim na vreme spikes ili ako dodje krivina od 90 stepeni.

Ali, sve u svemu, slažem se da je ovo odvratan drag, mada mi ni prošli nisu bili nešto bolji. Sama ideja mi je retardirana upravo zbog tih staza po kojima voziš. Najviše mi se dopada kako je tollbooth odradjen a i ona fora sa speed limitima, jer svako može da se skuca negde, a ako si baš toliki baksuz ili amater oduzimaju ti se poeni od brzine i dovidjenja :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...